Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai-2

Keksas su aguonomis

indelis kondensuoto pieno
250g grietines
200g margarino
2 stiklines miltu
saukstelis kepimo milteliu
aguonu,riesutu,cukatu ar dziovintu vaisiu

Kondensuota piena issukti su grietine,itarkuoti margarina,suberti miltus su kepimo milteliais,prieskonius ir ismaisius supilti i riebalais patepta forma.

Skanaus!
Atsakyti
Prancuziskas pyragas (neriebus ir pigus)

1.5 stikline miltu
3 saukstai kakavos
1 saukstelis be kaupo nugesintos sodos (ar kepimo milteliu)
1 valgomas saukstas acto
1 stikline cukraus
apie 0.5-1 stiklne vandens ( su pienu skaniau)
riesutu,razinu pagal skoni

Viska ismaisyti.Mase turi buti tirstesne uz grietine.Virsu galima apipilti tirpdyty sokoladu.

Labai idomus skonis.Kas valge,labai patiko.

Atsakyti
Abrikosu pyragas

300g miltu
410 g cukraus
4 kiausiniai
235g aliejaus
620 g tarkuotu morku (smulkiai)
10g kepimo milteliu
5 g cinamono
150g dziovintu abrikosu
100 g graikisku riesutu (galima be ju,dar geriau iskyla)

Miltus su aliejumi ir cukrumi
isplakti,kol istirps cukrus.Viska sudeti ir kepti.
Abrikosai geriau mapirkyti,kad butu.

Tikrai skanu
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2005 11 15, 10:43)
Keksas su aguonomis

indelis kondensuoto pieno
250g grietines
200g margarino
2 stiklines miltu
saukstelis kepimo milteliu
aguonu,riesutu,cukatu ar dziovintu vaisiu

Kondensuota piena issukti su grietine,itarkuoti margarina,suberti miltus su kepimo milteliais,prieskonius ir ismaisius supilti i riebalais patepta forma.

Skanaus!

Dacor, o kondensuotas pienas -- su cukrumi ar tiesiog sutirštintas, bet nesaldus? Ir ar labai nesvyla kepant -- kai su kondensuotu pienu, man visada kyla pavojus sudeginti kepinį (net jau vyras, pajautęs degėsių kvapą, nebesistebi blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(merepopins @ 2005 11 15, 12:01)
Dacor, o kondensuotas pienas -- su cukrumi ar tiesiog sutirštintas, bet nesaldus? Ir ar labai nesvyla kepant -- kai su kondensuotu pienu, man visada kyla pavojus sudeginti kepinį (net jau vyras, pajautęs degėsių kvapą, nebesistebi blush2.gif ).



Kondensuotas pienas su cukrumi,juk kitaip pyragas visai nesaldus butu:))
Man jis tikrai neprisvilo,nors mano orkaite ne is geriausiu.Tiesiog manau,kad keksus geriausia kepti ant mazesnes ugnies.
Mano seimyna buvo juo suzaveta,tikiuosi patiks ir jums:)
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2005 01 21, 14:55)
Na va, kepiau "ant smugio" dar viena pyraga. Kadangi norejau draugus nustebinti neiprastu skoniu pasirinkau morku pyraga. Sio pyrago recepta radau temoje naminiai pyragai. Kad nevargti recepta pakartosiu.
Po 1 stikline miltu, cukraus, tarkuotu morku.
1 saukstelis kepimo milteliu,
1 kiausinis.

Kiausini istrinti su cukrumi ir sudeti morkas, ismaisyti. Suberti miltus sumaisytus su kepimo milteliais. Kepti apie 20 min. vidutinio karstumo orkaiteje. Gaunasi tikrai labai skanus! Ypac daug demesio sis pyragas susilauke is vyriskosios puses...  thumbup.gif
O atrode jis va taip


Niekaip nesuprantu, ką ne taip dariau, išsikepiau šį pyragą, ir jis visai nepanašus į tą nuotraukoj, manau ten tikrai ne iš stiklinės visko daryta, nes aš visko trigubai ėmiau, o gavosi kažkokia tižena, žodžiiu viduj toks patižęs, o ne purus, o gal toks ir turi būti, bet pagal tą nuotrauką, tai visai ne, kaži ką ne taip dariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerimama @ 2005 11 15, 21:31)
Niekaip nesuprantu, ką ne taip dariau, išsikepiau šį pyragą, ir jis visai nepanašus į tą nuotraukoj, manau ten tikrai ne iš stiklinės visko daryta, nes aš visko trigubai ėmiau, o gavosi kažkokia tižena, žodžiiu viduj toks patižęs, o ne purus, o gal toks ir turi būti, bet pagal tą nuotrauką, tai visai ne, kaži ką ne taip dariau  g.gif

jei darei iš kelių normos dozių gal supylei į skardą storu sluoksniu ir nepajėgė iškelti, tai vidus ir neiškepė... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerimama @ 2005 11 15, 22:31)
Niekaip nesuprantu, ką ne taip dariau, išsikepiau šį pyragą, ir jis visai nepanašus į tą nuotraukoj, manau ten tikrai ne iš stiklinės visko daryta, nes aš visko trigubai ėmiau, o gavosi kažkokia tižena, žodžiiu viduj toks patižęs, o ne purus, o gal toks ir turi būti, bet pagal tą nuotrauką, tai visai ne, kaži ką ne taip dariau  g.gif


Nerimama as kaip tik ieskojau morku pyrago receptuko ir va sita radau wink.gif
EInu kept ir tikiuosi gausis blush2.gif




QUOTE(inga22 @ 2004 12 07, 19:04)
SVEIKUTES biggrin.gif kad miltus reik persijoti tai gryna tiesa, esu baigusi konditerijos kursus,bei siek tiek dirbusi, noriu dar pridurti kad kiekvienoje tesloje dar svarbu kada ka ir kaip ideti wink.gif pati dabar daznai namie kepineju ir tai visko buna.man labai patinka morku pyragas  thumbup.gif labai siaip purus,o morkos tai tikrai ne taip jau jauciasi: reiktu:
500g-morku;
200g-aliejaus;
100g-razinu(ar kitu dziovintu vaisiu,kas labiau patinka wink.gif );
6vnt.-kiausiniu;
300g-cukraus;
300g-miltu;
siek tiek cinamono;
15g-kepimo milteliu.
darbo eiga:
1.morkas sutarkuoti su bulvine tarka;
2. i jas sudeti razinas ir ipilti alieju,
3.tai permaisyti ir leisti siek tiek pastoveti(na kol visa kita paruosit);
4.miltus atskirame indelyje reiktu persijoti,sumaisyti su kepimo milteliais ir cinamonu.
5.atskirai kiausinius plakti su cukrumi( tik svarbu kad indas butu sausas,o cukru pradeti berti po truputi,bet tada kai jau paplaksite siek tiek kiausinius)mase turi bent 3kartus padideti,o plakti reik kolbus tokios standzios putos,gelsvos.
6.Tada i plakini labai palengva(kad tesla staigiai nesukristu,nes pyrago purumas nuo to priklauso) "supilti" morku misini, ir tik pabaigoje palengva permaisyti su miltu misiniu.
  kepimo forma ir orkaite geriau paruosti is anksto,nes tokio tipo teslas reik is karto kepti. Kepimo forma tai reiktu vos vos patepti aliejumi, deti  kepimo popieriu,tada tesla,o orkaite ikaitinti iki 180 laipsniu, kepti mazdaug pusvalandi,o patikrinti ar iskepe galima ilgu degtuku,reikia ismeigti i pyrago viduri,jei istraukus degtuka jis neaplipes tesla vadinasi viskas.ataususi pyraga galima apipilti sokoladu arba glajumi,skanus dalykas,bent jau tikrai ne vieno zmogaus patikrintas tongue.gif  nestuke.gif  heart.gif
tikiuosi jums patiks doh.gif ,o ir kaledoms manau [b]Papildtiktu wink.gif

Atsakyti
Tą morkų pyragą tikrai pyliau plonu sluoksniu blink.gif Gal sakau temperatūra per mažą darau, kepiau 150 laipsnių orkaitėj. Va šiandien kepiau vėl kavos žiedą, tai 180 laipsnių kepiua, paskui sumažinau, iškilo tik pasvilo tongue.gif
Prašom pasakyti kokioje temperatūroje ir kiek laiko kepti šiuos pyragus, elektrinėje orkaitėje, ir kada iš jos išimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerimama @ 2005 11 16, 13:53)
Tą morkų pyragą tikrai pyliau plonu sluoksniu  blink.gif Gal sakau temperatūra per mažą darau, kepiau 150 laipsnių orkaitėj. Va šiandien kepiau vėl kavos žiedą, tai  180 laipsnių kepiua, paskui sumažinau, iškilo tik pasvilo  tongue.gif
Prašom pasakyti kokioje temperatūroje ir kiek laiko kepti šiuos pyragus, elektrinėje orkaitėje, ir kada iš jos išimti  g.gif

Na aš visus pyragus kepu 180 - 200 temperatūroje. reguliuoju pagal situaciją - kai matau, kad jau iškilo, tada labai nedaug mažinu
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2005 11 15, 11:48)
Prancuziskas pyragas (neriebus ir pigus)

1.5 stikline miltu
3 saukstai kakavos
1 saukstelis be kaupo nugesintos sodos (ar kepimo milteliu)
1 valgomas saukstas acto
1 stikline cukraus
apie 0.5-1 stiklne vandens ( su pienu skaniau)
riesutu,razinu pagal skoni

Viska ismaisyti.Mase turi buti tirstesne uz grietine.Virsu galima apipilti tirpdyty sokoladu.

Labai idomus skonis.Kas valge,labai patiko.

O tai kiaušinių nereikia blink.gif O koks tas skonis iš tokių ingredientų - miltų cukraus ir vandens???
Atsakyti
QUOTE(Nerimama @ 2005 11 16, 14:53)
Tą morkų pyragą tikrai pyliau plonu sluoksniu  blink.gif Gal sakau temperatūra per mažą darau, kepiau 150 laipsnių orkaitėj. Va šiandien kepiau vėl kavos žiedą, tai  180 laipsnių kepiua, paskui sumažinau, iškilo tik pasvilo  tongue.gif
Prašom pasakyti kokioje temperatūroje ir kiek laiko kepti šiuos pyragus, elektrinėje orkaitėje, ir kada iš jos išimti  g.gif


Aš morkų pyragą kepu 180 laipsnių orkaitėje ir per 20 min. kuo puikiausiai iškepa. Dar nėra nepavykę thumbup.gif O mano vyras tiesiog dievina šį pyragą ir jam gali vos ne kasdien kepti blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute1: 17 lapkričio 2005 - 14:43