Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba Liutaurui

Abi saskaitos aktyvios, galima siusti i bet kuria. Bet itariu, kad jei pinigeliai ateitu i Liutauro saskaita, tai gal teveliams butu lengviau su mokeschiu inspektoriais aishkintis... Galbut ishties geriau siusti i vaikui skirta saskaita...
Atsakyti
ar žiūrėjot pagalbos telefoną,apie liutaurą?šią savaitę jo laukia operacija thumbup.gif net ašarot pradėjau-meldžiuos,kad jam pasisektų wub.gif
Atsakyti
Kad tik viskas pavyktu mazhyliui... Prognozes geros. Butu labai apmaudu, jei gydymas turetu nutrukti del leshu stokos...
Atsakyti
aš siunčiau sms, veikia dar wink.gif
Atsakyti
Man rodos, iki metu galo dar turetu veikti SMS. Ishsiunchiu kas menesi po keliolika zhinuchiu. Vis shis tas i bendra saskaitele...
Atsakyti


Vakar per "Pagalbos telefoną" vėl rodė Liutaurą su tėveliais, o šiandien ir Lietuvos radijas transliuoja jo tėvelių prašymą. Rugsėjo 21 (ar 22) d. planuojama atlikti Liutaurui operaciją, bet jiems dar trūksta ~16000 Lt.

Liutaurui galima padėti siunčiant SMS žinutes numeriu 1338, įrašius žodį PARAMA (kaina 2 Lt).
Atsakyti
O kur operuos? Lietuvoje? Kaip jo sveikatėlė? Tai kiek suprantu remisija dabar g.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2005 09 06, 14:01)
O kur operuos? Lietuvoje? Kaip jo sveikatėlė? Tai kiek suprantu remisija dabar g.gif


Operuos Vokietijoje, ir operacijos nesutinka daryt, kol nebus visų pinigų.
Ne visą laidą mačiau (mano vaikai neleidžia ramiai pažiūrėt doh.gif ), tai nežinau, kaip jo sveikata. Parodyta filmuota medžiaga buvo matyt ankstyvo pavasario, kai dar sniego buvo. Ir nuotraukos iš ligoninės.
Atsakyti
Blogos naujienos sad.gif Liutauro kraujyje vel randama blastu sad.gif Rankos svyra sad.gif
Atsakyti
sms'ai veikia kuo puikiausiai, nepraraskime vilties 4u.gif
Atsakyti
Patikslinu informacija: blastai rasti kaulu chiulpuose. Periferijoje shiuo metu ju nera. Jam vel taikoma chemoterapija ir spalio menesi, jei blastu koncentracija pavyks sumazhinti bent iki 20% - bus atliekama transplantacija... Dieve, kad tik jis ishlaikytu cry.gif
Atsakyti
Stiprybės Liutaurui ir jo teveliams .
Atsakyti