Užvedu šitą tema, nes pati gyvenu šalia, ir tai yra reali galimybe padeti nukentejusiems.
Straipsnis
kadangi name gyveno ir seimos su vaikais- kuriu turtas buvo nepataisomai ar iš dalies sunaikintas, manau galime toms šeimoms padeti bent jau vaikiskais rūbais, pataline ar maistu.
iš straipsnyje yra pamineti vaikai ir jų amžius, kol nieko konkrečiai nežinom, galim orentuotis į tai.
Kol kas turiu viena Kontaktini telefona merginos, kurią sutikau sėdincia ant ryšulių, šalia namo su vaiku ant ranku. Asmeniskai ji sakė kad ju turtas sušlapo, kaip ir skubiai rūbelių ir nereikia, apie kitas šeimas ji kolkas nieko nežinojo.
Taciau sakė kad šiuo metu jie apgyvendinti (nežinau ar visi) Naujojoj Vilnioj.
Gal atsirastų mamyte is Naujosios vilnios kuri galėtu prazonduot konkrečią padėti ir situacija- kiek ten vaikucių ir ko reikia. Galetume dalį daiktelių nuvezti tiesiai ten, vėliau, galima būtų lankyti šeimas kai tures pastovia gyvenamąją vietą.
del telefono rašykit man į AŽ, atsiųsiu..
NEBŪKIM ABEJINGI
