Įkraunama...
Įkraunama...

Saknu eduonis

Nakti beveik nemiegojau, skaudejo is paziuros sveika danti. Ryte buvau pas gydytoja, sake, kad tai saknu eduonis. Pirma karta sia diagnoze isgirdau pernai spalio menesi. Praejo vos keli menesiai ir vel. Sis dantis buvo jautrus saldumynams jau seniai, rudeni tapo jautrus salciui, tada buvo daryta nuotrauka, bet gedimo zymiu nebuvo rasta, tad buvo uzplombuotos jo pavirsiuje esancios rudos vageles. g.gif O dabar saknu eduonis, butu idomu suzinoti del ko jis atsiranda? Juk valausi 2 kart dienoje ir tarpdanciu siulus naudoju ir visokius skaliklius. Mano sesers gydytoja teigia, kad tai nuo nervines itampos. Ar taitiesa? ax.gif g.gif help.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 03 16, 14:52)
Nakti beveik nemiegojau, skaudejo is paziuros sveika danti. Ryte buvau pas gydytoja, sake, kad tai saknu eduonis. Pirma karta sia diagnoze isgirdau pernai spalio menesi. Praejo vos keli menesiai ir vel. Sis dantis buvo jautrus saldumynams jau seniai, rudeni tapo jautrus salciui, tada buvo daryta nuotrauka, bet gedimo zymiu nebuvo rasta, tad buvo uzplombuotos jo pavirsiuje esancios rudos vageles. g.gif O dabar saknu eduonis, butu idomu suzinoti del ko jis atsiranda? Juk valausi 2 kart dienoje ir tarpdanciu siulus naudoju ir visokius skaliklius. Mano sesers gydytoja teigia, kad tai nuo nervines itampos. Ar taitiesa? ax.gif  g.gif  help.gif  verysad.gif

Niu, jei eduonis is tikruju saknies, ir gydytoja nieko nesupainiojo, tai situacija liudnoka ... Plombines medziagos prie saknies pavirsiaus limpa nenoriai, komplikuojasi jis danties "nervo" uzdegimu, o tai reiskia, kaip minimum, kanalu gydyma ir vainikeli ...
Nors idomu, kaip is paziuros sveikame dantyje toks dalykas yra?! Cia jau turi buti arba gerokas saknies apsinuoginimas, arba supernemenka tarpudancio skyle. Nusifotografuokite danti, jei imanoma fotoaparatu uzfiksuoti ta vieta, kur aptiktas eduonis. Butu neblogai ir rentgenograma pamatyti. Beje, toli grazu ne viskas yra saknies eduonis, ka gydytojai sugalvoja vadinti siuo pavadinimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2007 03 17, 01:19)
Niu, jei eduonis is tikruju saknies, ir gydytoja nieko nesupainiojo, tai situacija liudnoka ... Plombines medziagos prie saknies pavirsiaus limpa nenoriai, komplikuojasi jis danties "nervo" uzdegimu, o tai reiskia, kaip minimum, kanalu gydyma ir vainikeli ...
Nors idomu, kaip is paziuros sveikame dantyje toks dalykas yra?! Cia jau turi buti arba gerokas saknies apsinuoginimas, arba supernemenka tarpudancio skyle. Nusifotografuokite danti, jei imanoma fotoaparatu uzfiksuoti ta vieta, kur aptiktas eduonis. Butu neblogai ir rentgenograma pamatyti. Beje, toli grazu ne viskas yra saknies eduonis, ka gydytojai sugalvoja vadinti siuo pavadinimu smile.gif


Nufotografuoti... Neturiu tokios galimybes blush2.gif . Rentgenograma liko pas gydytoja. Dabar dantis yra pragreztas ir paliktas, kad isteketu puliai. Bet sekanti vizita planuoju ne i poliklinika, bet privaciai. Nes jau karta nusivyliau sia gydytoja, bet su skausmu, kur dingsi, tenka eiti. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti