Įkraunama...
Įkraunama...

microlax klizmutės

kas man gali paaiškinti kaip visiškai tundrai-kaip naudojamos microlax klizmutės vaikui? koldėl mums jos beveik tuoj pat iš užpakaliuko išbėga ir neduoda jokio norimo efekto? ką darom ne taip? atrodo, sukišu visą antgalį į užpakliuką (vaikui 7 metai). ar po to reikia gulėti? kaip greit turi prasidėti veikimas? niekad gyvenime nebuvau susidūrus su jokiomis tuštinimosi problemomis, tai dabar jaučiuos kaip visiškas "čainikas" verysad.gif
Atsakyti
As savo vaikui dariau kai jam buvo gal 5 men,misinukas netiko tai buvo problemu su uzkietejimu.tai as viska dariau kaip tu ir parasei,bet vaikutis paguledavo ir tik veliau minkstai pakakodavo.O siaip po tokiu klizmuciu geriausiai pagulet ant pilvo,ar sono ir pakentet kiek gali,o tada begt tustintis.
Atsakyti
mes irgi naudojom,bet musu mazylei buvo nuo5-8men.tai padedavo.jas rekia ikist iki pazymetos ribos,ir pagulet pora min. 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad ju veikimas kiekvienam kitaip, nuo organizmo priklauso, kiek atsilaiko smile.gif

Viska darot gerai mirksiukas.gif Nesirupink 4u.gif
Atsakyti
Ar galima sitas klizmutes naudoti naujagimiui? Turiu omeny, ar galima nuo pat gimimo? Nes mamytes sako davusios 5 men. vaikuciams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lina.k @ 2007 08 07, 00:25)
Ar galima sitas klizmutes naudoti naujagimiui? Turiu omeny, ar galima nuo pat gimimo? Nes mamytes sako davusios 5 men. vaikuciams? g.gif


Aš savo mažei gal nuo kokių 1,5mėn jas naudojau,gydytoja jas rekomendavo, nes mažylė pati nepasituštindavo, o verkdavo iki žviegimo doh.gif Mums tos klizmutės labai padėjo thumbup.gif Kiti sakydavo, kad pripras prie jų ir pati greit nepradės daryti, bet ačiū Dievui viskas susitvarkė ir dabar kuo puikiausiai tuštinasi pati thumbup.gif
Atsakyti
Mano vaiko gydytoja siule geriau rinktis pompyte negu klizma, nes neva ji kudikiam skausminga. O su prileisti i uzpakaliuka muilino kuno temperaturos vandens. Minkstai pakakodavo is karto...,su viduriu uzkietejimu kovojam nuo gimimo.
Atsakyti
mes naudojom kai buvo maziukas dar vaikukiukas ir tik vieninteli karteli smile.gif 4u.gif
Atsakyti
mes taip pat naudojom, kaip mazius dar buvo leliukas, tai visada sulaukdavom greito efekto thumbup.gif kelios minutes ir pyragas biggrin.gif
Atsakyti
Naudojom kai keli mėnesiai buvo, nesinorėjo vaiko kankint, padėjo. Dabar jau susitvarkė viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(širšė @ 2007 03 17, 18:30)
kas man gali paaiškinti kaip visiškai tundrai-kaip naudojamos microlax klizmutės vaikui? koldėl mums jos beveik tuoj pat iš užpakaliuko išbėga ir neduoda jokio norimo efekto? ką darom ne taip? atrodo, sukišu visą antgalį į užpakliuką (vaikui 7 metai). ar po to reikia gulėti? kaip greit turi prasidėti veikimas? niekad gyvenime nebuvau susidūrus su jokiomis tuštinimosi problemomis, tai dabar jaučiuos kaip visiškas "čainikas"  verysad.gif


Reikėtų klizmutę daryti gulint vaikui ( čia ne kūdikiui ) ant kairio šono truputį prilenktomis kojomis prie krūtinės ir po to dar pagulėti ant šono bent 5 min.
Atsakyti
mes klizmute naudojom viena karta kai buvo labai uzkieteje viduriukui, vaikui buvo apie 3 metus. tai tikrai labai padejo na tik zinoma tik tam kartui, o ir po to daugiau nebesileido... doh.gif labai jau nepatiko jam...
Atsakyti