Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

norejau suzinoti jusu nuomone. jau gal kokia penkta diena pas mane yra atsirade labai dau isskyru, nespeju ikloteliu keisti, kaip slapia vaikstau. ar kuriai taip yra buve? gal cia i nestimo pabaiga apsivalo ten kas nors ar kaip. labai laukiu jusu pasisakymu.
Atsakyti
man taip tikrai nebuvo, kazi o negali kaip nors vandenys teket po truputi g.gif

gal tu geriau pas gyd. nulek arba paskambink
Atsakyti
Va kaip tik šiandien perskaičiau, kad vandenys gali tekėti pamažu, ir labai išsigandau, kad ko nepražiopsočiau, nors realiai tokio dalyko nesu girdėjusi nei iš vienos. Sako, jau kai kliūstelna, tai maža nepasirodo. Šiaip išskyrų paskutinėm dienom pas mane tikrai pakankamai, bet užtenka vieno paketėlio. Jos tokios skystos ir baltos. Gydytoja sakė, kad tepinėlis geras, ką aš žinau, tai ir laukiu. Nors mane jos ir labai erzina mad.gif. Šiaip esu girdėjusi, kad paskutiniais mėnesiais jų atsiranda nemažai.
Atsakyti
aciu, nuraminai mane, as va galvojau, kad tik man cia taip yra. na bet visgi nubegsiu siandien pas gydytoja, kad ramiau ant dusios butu. unsure.gif
Atsakyti
Labai aktuali tema

Mane taip pat neramina išskyros g.gif Pradžioje nestuke.gif niekas nesakė, kad išskyrų turi daugėti ir tik klausė, kokios jos. Vis bijodavau gydytojamas per daug pasakoti. Dabar pradėjo sakyti, kad išskyrų turi daugėti.
Vis klausinėdavo ar nepasikeitė splava, kvapas, ar neniežti. Kai pasakaiu, kad kartais būna geltonesnės ir pan., sako normalu. Dabar vieno įklotuko jau nebeužtenka. Nežinau ar gerai darau, bet netaupau. Kadangi man iki šiol nerado jokių infekcijų ar grybelių (tfu, tfu, ačiū Dievui), tai stengiuosi būti kuo švaresnė, kad kai tik susikaupiai, iškart keičiu.
Pagal gydytojus supratau, kad kol pojūčiai "normalūs", jie nieko nžiūri ir nedaro. Bet ką reikškia tie normalūs pojūčiai ir kas jau yra nenormalu? g.gif
Atsakyti
QUOTE (crristinka @ 2004 12 07, 20:16)
norejau suzinoti jusu nuomone. jau gal kokia penkta diena pas mane yra atsirade labai dau isskyru, nespeju ikloteliu keisti, kaip slapia vaikstau. ar kuriai taip yra buve? gal cia i nestimo pabaiga apsivalo ten kas nors ar kaip. labai laukiu jusu pasisakymu.

Sveikute,man taip nuo vidurio niestumo pasidare, irgi issigandau bijojau net su vyru santykiauti, gydytoja nieko normaliai nepaaiskino liepe gulet ir gulet, prirase vaistu kurie brangiai kainuoja ir padeda vos kelioms dienoms, paskui pasidomejau,kad nieko cia baisaus daug kam taip buna, svarbu kad jos butu bekvapes. dry.gif na stengiuos kuo dazniau keisti iklotukus, kaskart pagal galimybes apsiprausti ir tiek,o kai i ligonine tartis nuvaziavau sake nieko tokio pas mane blogo nemato smile.gif va liko pora savaiciu iki gimdymo jauciuos gerai,o po saremiu tai dabar daznai papila wub.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Manau viskas bus gerai, sekmes tau smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga22: 08 gruodžio 2004 - 19:41
o vis del to vandenys gali taip pat gali po truputi begti-jie nebutinai turi kliustelti wink.gif ypac kai tiek nedaug laiko liko iki tos didzios dieneles,tai butu verta apmastyt ir tokia galimybe.o gal ten gleiviu kamstis eina lauk? g.gif
Atsakyti
QUOTE (pilypukė @ 2004 12 08, 21:00)
o vis del to vandenys gali taip pat gali po truputi begti-jie nebutinai turi kliustelti wink.gif ypac kai tiek nedaug laiko liko iki tos didzios dieneles,tai butu verta apmastyt ir tokia galimybe.o gal ten gleiviu kamstis eina lauk? g.gif

Bent jau man aiškino, kad gleivių kamštis turėtų būti ne skystas, o tirštas, labiau panašus į žele. Labai dažnai pasitaiko su kraujo priemašom arba šviesiai rudas.
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2004 12 09, 14:14)
Bent jau man aiškino, kad gleivių kamštis turėtų būti ne skystas, o tirštas, labiau panašus į žele. Labai dažnai pasitaiko su kraujo priemašom arba šviesiai rudas.

O kas yra tas gleiviu kamstis? blush-anim-cl.gif Ar visom jis buna?
Atsakyti
Nu tas gleiviu kamstis ir yra gleiviu kamstis, kuris uzkemsha gimdos kaklelio kanala, kad pas vaikeli is isores nepatektu infekcija nu ir atvirksciai. Wa pries gimdyma jis ir iseina, atsidaro kaip sakant vaikeliui kelias i laisve.. Vienoms per viena karta, kitoms tepa ilgokai. Nu taip jau turi but newyear.gif
Atsakyti
o del isskyru siaip tai ju tikrai padaugeja.. anksciau iki nestumo as tu kasdieniu iklotu nenaudojau nes tiesiog nereikdavo, o dabar gi neskalbsiu kelnaiciu pora kart i diena ar dazniau. Gydytoja per apziura sake kad kazkaip daugoka ju pas mani, bet tepinelis buwo labai geras. Tai reiskia viskas tvarkoj. clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluciukas @ 2004 12 18, 23:47)
Nu tas gleiviu kamstis ir yra gleiviu kamstis, kuris uzkemsha gimdos kaklelio kanala, kad pas vaikeli is isores nepatektu infekcija nu ir atvirksciai. Wa pries gimdyma jis ir iseina, atsidaro kaip sakant vaikeliui kelias i laisve.. Vienoms per viena karta, kitoms tepa ilgokai. Nu taip jau turi but  newyear.gif


OI ne visoms būna gleivių kamštis laugh.gif Kai mano nėštumas ėjo į pabaigą irgi laukiau kol tas kamštis pasišalins.Galvoju,tada jau žinosiu,kad greit gimdymas prasidės.Bet taip jis ir nepasirodė.O gimdymas prasidėjo iškart nutekant vandenims wub.gif
Atsakyti