Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

kiek žiūrėjau tai lygtai tokios temos dar nebuvo. Ar darote apyrankes?Gal jas gaminate vaikams ar panašiai. Aš užvedžiau šią temą, nes norėčiau pasisemti idėjų apyrankėms, kad galėčiau kuo papuošti dukrą. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 22 gegužės 2010 - 22:08
galia, kad niekas neparašo...negi čia aš viena turėsiu ir rašyti?
Atsakyti
QUOTE(maziux2 @ 2007 03 18, 13:59)
galia, kad niekas neparašo...negi čia aš viena turėsiu ir rašyti?



Matyt niekas nedaro g.gif man irgi būtų įdomu rolleyes.gif
Atsakyti
labai įdomi tema, norėčiau pasigaminti ir aš apyrankę tik nežinau kaip ir iš ko, gal kas kokių minčių pasiūlys 4u.gif
Atsakyti
As darau odines apyrankes

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
rarika labai gražu, tikriausiai labai daug darbo thumbup.gif
ypač tos kur antrame paveikslėlyje nuo viršaus jos thumbup.gif
Atsakyti
Kaip ir kiekvienas darbas reikalauja jiegu,pabandykit o fantazijai ribu nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rarika @ 2007 03 18, 16:55)
Kaip ir kiekvienas darbas reikalauja jiegu,pabandykit o fantazijai ribu nera smile.gif


Vau bigsmile.gif ta trecia apyranke kaip tik man wub.gif gal gali paaiskinti kaip darei ir panasiai? ax.gif
Atsakyti
jeigu idomu galit rasyti darbstuolems i az, o tokiu daug Rankdarbiu ir paslaugu temoje, kurios kuria pauosaliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vampire @ 2007 03 18, 17:00)
jeigu idomu galit rasyti darbstuolems i az, o tokiu daug Rankdarbiu ir paslaugu temoje, kurios kuria pauosaliukus mirksiukas.gif

Kas tas az? blush2.gif
Atsakyti
Paziurek kairem sone po tavo nicku yra tokie dy mygtukai: info ir az, tai az yyra asmenine zinute, kuria gali nusiusti bet kuriam zmogui is forumo, ir tik jis vienas matys ka tu parasei mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vampire: 18 kovo 2007 - 16:09
QUOTE(Vampire @ 2007 03 18, 17:08)
Paziurek kairem sone po tavo nicku yra tokie dy mygtukai: info ir az, tai az yyra asmenine zinute, kuria gali nusiusti bet kuriam zmogui is forumo, ir tik jis vienas matys ka tu parasei mirksiukas.gif

Oj, as jau visai blush2.gif tai jokio skirtumo ar cia ar kur kitur... smile.gif
Atsakyti