IPB

Sveiki atvykę, svety ( Prisijungti | Registruotis )

19 Puslapiai: « < 6 7 8 9 10 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

[ Standartinis ] ·

> Anglų kalba mokykloje, Anglų kalba antrokams

rakta
post 2006 08 16, 14:26
Paskelbta: #85

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 213
Prisijungė: 2005 09 08

Apdovanojimų: 0

man patinka, kad vaikai anglu mokosi nuo antros kl. ir as kartu mokysiuos
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rūta-Ieva
post 2006 08 16, 16:27
Paskelbta: #86

Ekstra senbuvis

Grupė: Senbuviai
Žinutės: 1286
Prisijungė: 2006 07 09
Vieta: Kėdainiai

Pirmas vaikas:Ieva 1996 08 25
Antras vaikas:???

QUOTE(allegro @ 2006 08 14, 15:37)
Tai visgi geriau mokyt nuo antros klasės, nei nuo ketvirtos. Na aš irgi savo mergytę leisiu nuo antros kl į anglų kalbos grupę ir tikiuosi, kad jai patiks  mokytis.
*

Patikėk, tai priklauso nuo tavo vaiko. Jei gerai sekasi lietuvių k., linkęs imituoti užsienio kalbas, tuomet verta. Taip pat siūlau pasidomėti, ar mokykloje yra tęstinumas ankstyvojo anklu kl. mokymo. Sakykime, mokykloje, kur aš dirbu, tęstinumo nėra, ketvirtoje kl vaikai susilygina, nes grupėje sėdi ragavę ir ne anglų kl.
+Quote Post
renikexxx
post 2006 10 19, 23:10
Paskelbta: #87

Atkaklus dalyvis
**

Grupė: Nariai
Žinutės: 41
Prisijungė: 2005 07 28

Pirmas vaikas:Aidas 1998.09.24
Antras vaikas:Matas 2003.02.10

Mano sunus antrokas .Mokykla sake neturi lešu kad klase skelt pusiau anglu pamokai, tai mes teveliai sumetam pinigeliu mokytojoms ir dabar jau moko dvi mokytojos po puse klases.Moko žaidimais, rašyti nieko dar nerašo.Na mums šeimoje sunkiau nes mes abu su vyru mokinomes vokiečių k. taigi vaikui su anglu kalba padeti nieko negalesim, taigi kiek išmoks savarankiškai tiek :mirksiukas: Dabar žino tik tik kokius 6 žodžius atsisesti, atsistoti, laba diena, visogero ir pan. Maniškiui sunkiai sekasi lietuviu diktantai tai neisivaizduoju kaip butu su anglu :oh Aš tai manau kad anksti dar antrokus mokinti anglu.
+Quote Post
Surfinija
post 2006 10 20, 19:17
Paskelbta: #88

Super senbuvis

Žinutės: 2457
Prisijungė: 2006 09 09

Pirmas vaikas:Dukra
Antras vaikas:Dukra
Trečias vaikas:Yra ir trečia :)

QUOTE(renikexxx @ 2006 10 20, 00:10)
Mano sunus antrokas .Mokykla sake neturi lešu kad klase skelt pusiau anglu pamokai, tai mes teveliai sumetam pinigeliu mokytojoms ir dabar jau moko dvi mokytojos po puse klases.Moko žaidimais, rašyti nieko dar nerašo.<...> Dabar žino tik tik kokius 6 žodžius atsisesti, atsistoti, laba diena, visogero ir pan. Maniškiui sunkiai sekasi lietuviu diktantai tai neisivaizduoju kaip butu su anglu :oh
*

Nesupratau :blink: ... Tai jūs mokotės privačioje ar valdiškoje mokykloje? Aš "tarp eilučių" suprantu, kad valdiškoje. Ar savivaldybės švietimo skyrius žino apie padėtį jūsų mokykloje!? Jei nežino, tai pats laikas būtų informuoti. Jau gana tėvus "melžia" remontams, suolams, langams... Tik to betrūksta, kad dar ir mokytojams atlyginimus mokėtume. Kuo tuomet skiriasi valdiška ir privati mokyklos?

Šią žinutę redagavo Surfinija: 2006 10 20, 19:22
+Quote Post
Vilmoshka
post 2006 10 24, 08:16
Paskelbta: #89

Ekstra senbuvis

Žinutės: 1303
Prisijungė: 2006 10 06

Pirmas vaikas:dukrytė 1997
Antras vaikas:dukrytė 2008

Sveikutės. :)
Maniškė dar turi eiti papildomai vieną kartą į savaitę (norime, kad geriau pramoktų).
Mokytoja daugiausiai dirba žaidimo forma, vaikai nepervargsta. Kol kas viskas gerai. :)
+Quote Post
Sviesele
post 2006 10 24, 12:29
Paskelbta: #90

Ištikimas dalyvis

Grupė: Dalyviai
Žinutės: 391
Prisijungė: 2005 04 18
Vieta: Vilnius

Pirmas vaikas:dukryte 1998
Antras vaikas:dukryte 2003
Trečias vaikas:angeliukas

Mūsų mokykloj anglų kalba bus tik nuo 4 klases, nes tokie nekeičiami mokyklos ugdymo planai.
Mes dabar 2 klasėj ir mokomės privačiai. Tiesiog dėl to, kad anglų kalbos pamokėles žaidimo forma turėjom paskutiniais metais darželyje (už tai mokėjom pinigus, nes vaikui patiko pamokėlės). Nesinorėjo daryt didelės trijų metų pertraukos. Kita priežastis - geriau mokytis kalbos po truputį nei dideliais tempais, nes 4 klasėj visi turės dideliu tempu anglu mokintis (kur dar kitos pamokos irsiaip visokia veikla) ir tiem, kas kazka individualiai ar nuo 2 klases (step by step) mokėsi tikrai bus lengviau Vienintelė tendencija, kad jau dabar dalis mūsų klasės vaikų mokosi anglų kalbos individualiai ir 4 klasėj mokytis anglų skels klasę į dvi dalis , todėl pusė klasės aiškiai mokysis ne nuo 0, o kita dalis klasės nuo 0.

Pastebėjau, kad daugelyje mokyklų jau nuo 2 klasės pradedama mokyti anglų kalbos, taigi mūsų mkykla išeina atsilieka su ta anglų kalba (nors pagal viską 4 klasės baigimo rezultatai-"standartai" turėtų sutapti, jei nesustiprintas anglų k. mokymas).

Nesu prisirišusi prie mokyklos, todėl visko gali būti, kad po 4 klasės gali tekt keisti mokyklą, o tada jau būtų didelė problema su anglų kalba (žinau tokius atvejus, kai vaikai, pakeitę mokyklą, per vasarą mokindavosi 2 metų anglų k. kursą).

O mokomės tai mes žodžių kalimo metodika iš spalvotų pratybų ir mokytojos parengtų užduočių. Rašyt žodžius maniškei labai nepatinka, betir neverčiam, nes ir lietuvių diktantus su klaidom dar rašo.
+Quote Post
Meškius
post 2006 10 24, 18:26
Paskelbta: #91

Naujokas
*

Grupė: Naujokai
Žinutės: 19
Prisijungė: 2006 05 26

Pirmas vaikas:Martynas 1998 09 28
Antras vaikas:Benjaminas 2002 07 11

Sveiki,
Mano vaikas - antrokas. Anglų kalbos mokosi nuo pirmos klasės. Per praėjusius metus nepastebėjau aš jo mokslų. Galbūt, dėlto, kad šeima mūsų tarptautinė ir namuose pakalbam angliškai, ypač kai norim, jog vaikas nesuprastų (kiti kalbasi rusiškai, bet mano vyras nemoka). Per savo 7 metus vaikas pastoviai girdėdamas anglų kalbą ir nedėdamas jokių pastangų, dabar supranta labai daug. Šiemet pasikeitė mokytoja. Dabar matau, bent sąsiuviniuose, kad jie kažko mokosi. Bet norėčiau nuraminti visas mamas: jei vaikas norės, tai išmoks kitų kalbų, nesvarbu kada pradės mokytis. Vistiek nuo 1-os ar 2-os klasės mokydamiesi kalbos jie tik žaidžia. Pvz. vakaruose jie mokosi kalbos nuo 12-13 metų, bet jau po metų kalba laisvai (teko su tokiu vaiku bendrauti ir labai nustebau, kad tai vienų metų rezultatas).
+Quote Post
Rūta-Ieva
post 2006 10 25, 14:39
Paskelbta: #92

Ekstra senbuvis

QUOTE(Meškius @ 2006 10 24, 19:26)
Sveiki,
Mano vaikas - antrokas. Anglų kalbos mokosi nuo pirmos klasės. Per praėjusius metus nepastebėjau aš jo mokslų. Galbūt, dėlto, kad šeima mūsų tarptautinė ir namuose pakalbam angliškai, ypač kai norim, jog vaikas nesuprastų (kiti kalbasi rusiškai, bet mano vyras nemoka). Per savo 7 metus vaikas pastoviai girdėdamas anglų kalbą ir nedėdamas jokių pastangų, dabar supranta labai daug. Šiemet pasikeitė mokytoja. Dabar matau, bent sąsiuviniuose, kad jie kažko mokosi. Bet norėčiau nuraminti visas mamas:  jei vaikas norės, tai išmoks kitų kalbų, nesvarbu kada pradės mokytis. Vistiek nuo 1-os ar 2-os klasės mokydamiesi kalbos jie tik žaidžia. Pvz. vakaruose jie mokosi kalbos nuo 12-13 metų, bet jau po metų kalba laisvai (teko su tokiu vaiku bendrauti ir labai nustebau, kad tai vienų metų rezultatas).
*

Pirmoje klasėje vaikai gali tik susipažinti su anglų kalba, nes dar nemoka rašyti lietuviškai. Juk pirmiausia turi gerai mokėti gimtąją kalbą, o po to užsienio :mirksiukas:
+Quote Post
Meškius
post 2006 10 25, 19:28
Paskelbta: #93

Naujokas
*

Grupė: Naujokai
Žinutės: 19
Prisijungė: 2006 05 26

Pirmas vaikas:Martynas 1998 09 28
Antras vaikas:Benjaminas 2002 07 11

QUOTE(ruta-ieva @ 2006 10 25, 15:39)
Pirmoje klasėje vaikai gali tik susipažinti su anglų kalba, nes dar nemoka rašyti lietuviškai. Juk pirmiausia turi gerai mokėti gimtąją kalbą, o po to užsienio  :mirksiukas:
*

Būtent tai aš ir norėjau pasakyti mamoms, kurios pergyvena, kad jų vaiko 2-oje klasėje nemoko anglų kalbos. Beje, antroje klasėje vaikas taip pat dar nemoka ir savo gimtosios kalbos. Svarbu ne nuo kurios klasės mokosi anglų kalbos ir kiek metų mokysis, bet svarbiausia- mokslo kokybė. Kaip rašiau ankščiau, ir po metų jau galima susikalbėti, gal ne perfect, o kitas ir po 5 metų mokslo galės pasakyti: My name is.... Prisiminkime savo pačių mokslus.
+Quote Post
Rūta-Ieva
post 2006 10 26, 13:59
Paskelbta: #94

Ekstra senbuvis

QUOTE(Meškius @ 2006 10 25, 20:28)
Būtent  tai aš ir norėjau pasakyti mamoms, kurios pergyvena, kad jų vaiko 2-oje klasėje nemoko anglų kalbos. Beje, antroje klasėje vaikas taip pat dar nemoka ir savo gimtosios kalbos. Svarbu ne nuo kurios klasės mokosi anglų kalbos ir kiek metų mokysis, bet svarbiausia- mokslo kokybė. Kaip rašiau ankščiau, ir po metų jau galima susikalbėti, gal ne perfect, o kitas ir po 5 metų mokslo galės pasakyti: My name is.... Prisiminkime savo pačių mokslus.
*

Pritariu :mirksiukas:
+Quote Post
Natuke
post 2006 10 26, 16:15
Paskelbta: #95

Super senbuvis

Žinutės: 4212
Prisijungė: 2006 05 07
Vieta: Vilnius- Kent

Pirmas vaikas:Veniamin 1999 03 27
Antras vaikas:sesutė Alionuška 2003 06 10
Trečias vaikas:Boris 2005 12 30
Ketvirtas vaikas: Ana Agata 2008 06 16
Penktas vaikas: broliukas Ivanuška

Aš rimtai pradėjau mokytis anglų nuo dešimtos klasės, kai mokytoja prispaudė. Iki tol maniau, kad nesu gabi kalbom. :blink: Dabar pati baigiau anglų kalbą pedagoginiame, be problemų išlaikiau TOEFL (apie 270 kompjuterinio testo taškų), laisvai susikalbėdavau gyvendama JAV, dirbu anglų kalbos mokytoja :rolleyes:

Tai gi, teveliai, nenusiminkit :4u:
+Quote Post
Eilina
post 2006 10 26, 17:01
Paskelbta: #96

Unregistered

QUOTE(Natuke @ 2006 10 26, 17:15)
Tai gi, teveliai, nenusiminkit  :4u:

mes nenusimenam....
tik taip pat zinom, kad kalbos nepradejus mokytis iki 8 metu, tos kalbos taisyklingai niekada nemokesi, o kadangi dauguma mokykloje dirbanciu mokytoju turi panasia biografija, kaip kad anksciau pateikta, tai net ir nenori to suprasti....

o mums belieka tik nenusiminti ir ieskoti mokyklu su rimtai i anglu kalba ziurinciais pedagogais...

gaila, kad savaime nera suprantama, kad alga gaunanat reikia uz ja ir dirbti.... B)

Šią žinutę redagavo elina: 2006 10 26, 17:02
+Quote Post

19 Puslapiai: « < 6 7 8 9 10 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
Vartotojų skaito šią temą: 1 (Svečių: 1)
Narių: 0

Lo-Fi versija Dabar: 2014 04 24, 15:50

Atsakomybės apribojimas