Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo metu gerti vitaminai ir vaiko alergija

Apklausa: Ar nėštumo metu gėrėte nėščiosioms skirtus polivitaminus ir ar jūsų vaikas alergiškas? (148 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos mamytės,

kartais išgirstu nuomonę, kad nėštumo metu mamos gerti vitaminai lemia vaiko alergiją, nes organizmas pripumpuojamas sintetikos. Kiti kalba, kad kaip tik būsimai mamytei reikia gauti visų reikiamų vitaminų, todėl vitaminai nėščiosioms labai svarbūs.
Aišku, kiek daktarų - tiek nuomonių. Bet man pasidarė įdomu, kaip yra iš tikrųjų?
Pasidalinkit mamos savo patirtim. Gal ji pravers kitoms, planuojančioms savo leliukus arba juos nešiojančioms.
4u.gif
Atsakyti
Šiaip yra galimybė. Aš asmeniškai manau, kad vitaminų vartojimas gali sukelti gimdymo veiklos sutrikimus unsure.gif
Atsakyti
1 trimestra vartojau folio rugsti,o veliau vitaminus nesciosioms ir zindyvems, kuriuos vartoju iki siol. Mano vaikas alergiskas sokoladui, bet argi cia yra rysys? blink.gif Mano manymu alergija (ir papildomi kg) atsirado tik del to,kad nestumo metu valgiau kalnus sokolado blush2.gif Jau ir taip ji megstu,bet nestumo metu tai sapnuodavau ji ir diena nors be mazycio gabalelio budavo pragyventa veltui doh.gif
Siaip manau,kad vitaminai yra geras dalykas toms, kurios nemegsta ar neturi galimybes valgyti maisto produktu,turinciu vitaminu.
Atsakyti
Aš geriau vitaminus ir vaikas neturi jokios alergijos, gimė sveikas smile.gif
Atsakyti
Girdejau sia teorija ir deja bet gal tiesos ir yra: vitamunus geriau saziningai net iki pastojant, o mergaitei dabar atopinis dermatitas. Nestumo metu geriau vitaminus o dabar nei valgyt normaliai negaliu, kad jos nebertu
Atsakyti
O as visai negeriau vitaminu spec nesciosioms tik tuos kuriu man paciai reikejo.Mane jau mano daktare perspejo kad nuo tu vitaminu gali vaikas alergiskas buti.Ir msusu mergiote sveika auga be alergiju, tik viena paveldejo is tevo-gyvunam, bet cia jau genai leme.
Atsakyti
Nėštumo metu vitaminus gėriau ir dar kolkas nepastebėjau, kad vaikas būtų kam nors alergiškas.
Atsakyti
QUOTE(Fubuki @ 2007 03 20, 12:09)
Sveikos mamytės,

kartais išgirstu nuomonę, kad nėštumo metu mamos gerti vitaminai lemia vaiko alergiją, nes organizmas pripumpuojamas sintetikos. Kiti kalba, kad kaip tik būsimai mamytei reikia gauti visų reikiamų vitaminų, todėl vitaminai nėščiosioms labai svarbūs.
Aišku, kiek daktarų - tiek nuomonių. Bet man pasidarė įdomu, kaip yra iš tikrųjų?
Pasidalinkit mamos savo patirtim. Gal ji pravers kitoms, planuojančioms savo leliukus arba juos nešiojančioms.
4u.gif

esu girdejusi toka istorija... o as jokiu vitaminu negeriau, ir mazyle neturi alergijos...
Atsakyti
QUOTE(davaida @ 2008 02 11, 11:29)
Girdejau sia teorija ir deja bet gal tiesos ir yra: vitamunus geriau saziningai net iki pastojant, o mergaitei dabar atopinis dermatitas. Nestumo metu geriau vitaminus o dabar nei valgyt normaliai negaliu, kad jos nebertu

Aš irgi gėriau ir vaikutis alergiškas verysad.gif ,nemanau,kad vitaminai gali turėti tam didelės įtakos. Mano vyras alergiškas,manau vaikutis tiesiog paveldėjo alergiją,dabar nelengva,bet ji išaugama(mūsų atveju) bigsmile.gif
Atsakyti
Visą nėštumą ir dar kurį laiką iki jo gėriau Pregnacare (berods taip rašosi). Pati esu visiškai nealegrgiška, vyras šiek tiek buvo kūdikystėje. O vat dukrytė nuo pusės metukų bėrė kaip reikalas... Dabar jau panelė žygiuoja į trečius, galima sakyti išaugome (vis tiek, kai prisimenu, baugu darosi, kaip tuos beveik du metukus atsikankinom).
Atsakyti
Nėštumo metu vitaminų negėriau. Ir nors mūsų šeimoje nėra alergijos pieno baltymui, vaikeliui ji pasireiškė einant 6 mėnesį. Ir po šiai dienai negali gerti paprasto pieno, valgyti varškės.

Manau, kad nėščioji turėtų gerti vitaminus, aišku su saiku. Negėriau vitaminų, bet po gimdymo imuniteto irgi netekau. Ilgai teko atsistatinėti.
Atsakyti
As geriau visa nestuma saziningai "vitaminus". Ir kai maitinau sau sekmingai geriau, mano mama net sakydavo:- ka tu darai, nejaugi tiek "vitaminu" reikia. Vaikas turi alergija. Kuo daugiau duomiuosiu siuo klausimu, tuo prieinu isvados, kad jei butu antras nestuma, jokiu "vitaminu" schmoll.gif , ten juk papildai. Esu uz folio rugsti, magni, kali, calci. Daugiau NE schmoll.gif . Maista rinkciausi, kur yra daugiausia vitaminu, jautiena, zuvis ir t.t. Esu nusistaciusi pries visokius papildus. Mamos organizmui, gal ir reikalingi, bet besivystanciam kudikiui, manau tai kenkia. Kaip ir su visais vaistais, viena gydom, kitam kenkiam. Na bet kiekviena renkasi.
Atsakyti