Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vyras rūpinasi vaiku?

Temoje ka gavote dovanu is vyro po gimdymo nuejom moterys i sona ir pradejom skustis vyru elgesiu...Tai sumasciau nauja tema,kaip teveliai elgesi?

Padeda su uzsidegimu,burbejimu,isvis tingi? 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif mano vyras nuo pat mergaites gimimo nakti kelias,man nereikia thumbup.gif as tik kels kartus esu atsikelus blush2.gif ,o siaip reikia kur isslekt visada vyras paziuri jokiu problemu nebuna,jokiu pykciu schmoll.gif viskas ok
Atsakyti
ech,kad maniskis butu keliasis nakti...sad.gif
Atsakyti
dar nesenei tik pagimdžiau, bet maniškis pakolkas keliasi naktį, kai keičiu sauskelnes jas išneša ir laukia kol pamaitinsiu tam kad atrauginti mažę (bet jau 2 naktis taip gražiai per tą pusvalanduką nulūžta kad gaila man jį kelti). Dienomis vėl: jei nerami nešioja (naktim taip pat liepia man miegoti o pats su mažiuke ant rankų) prausia veiduką, valo nosytę, ausytes. laksto n kartų į parduotuvę tai to tai ano- vis nesusiperku visko ko reik. Išplauna rankomis mažiukės rūbelius (aš tik 2 kartus ploviau) Tik va neįkalbu sauskelnes keist ir užpakaliuką plauti- jam baisu, kaip aš tą mažiukę laikau virš kriauklės viena ranka. dar padeda maudyti. Dar kas dieną plauna grindis, kad kuo mažiau dulkių mažiukė prisikvėpuotų ir t.t.t.t.t net nepamenu visko. Myli jis savo mažę, o ir pakolkas nepaprastai panaši ji į jį kai buvo kūdikis blush2.gif (manęs nei lašelio verysad.gif , na gal tik nosytė, bet sako ji keičiasi)
na jei suknerkia tai aš net atsikelt nespėju, o jis jau prie lovytės. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2007 03 21, 10:22)
dar nesenei tik pagimdžiau, bet maniškis pakolkas keliasi naktį, kai keičiu sauskelnes jas išneša ir laukia kol pamaitinsiu tam kad atrauginti mažę (bet jau 2 naktis taip gražiai per tą pusvalanduką nulūžta kad gaila man jį kelti). Dienomis vėl: jei nerami nešioja (naktim taip pat liepia man miegoti o pats su mažiuke ant rankų) prausia veiduką, valo nosytę, ausytes. laksto n kartų į parduotuvę tai to tai ano- vis nesusiperku visko ko reik. Išplauna rankomis mažiukės rūbelius (aš tik 2 kartus ploviau) Tik va neįkalbu sauskelnes keist ir užpakaliuką plauti- jam baisu, kaip aš tą mažiukę laikau virš kriauklės viena ranka. dar padeda maudyti. Dar kas dieną plauna grindis, kad kuo mažiau dulkių mažiukė prisikvėpuotų ir t.t.t.t.t net nepamenu visko. Myli jis savo mažę, o ir pakolkas nepaprastai panaši ji į jį kai buvo kūdikis  blush2.gif (manęs nei lašelio  verysad.gif , na gal tik nosytė, bet sako ji keičiasi)
na jei suknerkia tai aš net atsikelt nespėju, o jis jau prie lovytės. wub.gif


kaip grazu... wub.gif wub.gif wub.gif
Mano vyras irgi padeda suneli auginti. Kur noriu islekiu, paleidzia be problemu, jei reikia. Maudo jis, keicia pampersus, maitina, buciuoja wub.gif O nakti keliames tai jis, tai as, mes taip sutarem, kad pailset galetumem, nes musiskis prastai miega naktimis. Geras tas mano vyras, kol kas tikrai nesiskundziu ax.gif
Atsakyti
na maniskis kartais pazaidzia su mergyte panesioja lovyteje pamigdo... 4u.gif nors daugiau rupinuosi as nei jis juk vistiek moteris yra sukurtos vaika auginti, o vyrai- pradeti ta vaika... thumbup.gif biggrin.gif lotuliukas.gif ax.gif 4u.gif soske.gif
Atsakyti
Maniskis man labai padeda priziureti maziuke, kartais keliasi naktimis, bet as jam nelabai leidziu keltis, nes noriu kad gerai issimiegotu pries darba, o savaitgaliais tai leidziu. Daznai mane isleidzia kur as noriu eiti ax.gif Vienu zodziu, as nesiskundziu vyru rolleyes.gif
Atsakyti
man toks klausimas iskilo: g.gif o jusu vyrai nedirba??? su baltu pavydu skaitau kokie superteciai ir mamytems miegoti leidzia ir keliasi nakti ir plauna grindis ir visa kita.. thumbup.gif manasis tai grizes po darbo jei bus ko valgyti tai pasisildys, man ides, ir krenta i lova - nebandyk pajudinti. o jei nieko nera valgyt, nespejau padaryti, nes vaikiukas labai zirzaliukas ir rankinukas, tai tada pabambes kad ner ka valgyt ir tiesiai i lova. o as kaip stovejau su vaiku ant ranku laukdama kol gris tetis, kad bent valgyt padaryciau, pailseciau siek tiek ar ka, tai taip ir lieku stoveti. blink.gif nes tetis namie "gyvas" buna tik koki 10min - kol nusiauna batus ir nueina iki lovos ir ryte kol isgeria kavos (bet mes dar miegam)..
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2007 03 21, 20:07)
man toks klausimas iskilo:  g.gif  o jusu vyrai nedirba??? su baltu pavydu skaitau kokie superteciai ir mamytems miegoti leidzia ir keliasi nakti ir plauna grindis ir visa kita..  thumbup.gif manasis tai grizes po darbo jei bus ko valgyti tai pasisildys, man ides, ir krenta i lova - nebandyk pajudinti. o jei nieko nera valgyt, nespejau padaryti, nes vaikiukas labai zirzaliukas ir rankinukas, tai tada pabambes kad ner ka valgyt ir tiesiai i lova. o as kaip stovejau su vaiku ant ranku laukdama kol gris tetis, kad bent valgyt padaryciau, pailseciau siek tiek ar ka, tai taip ir lieku stoveti.  blink.gif  nes tetis namie "gyvas" buna tik koki 10min - kol nusiauna batus ir nueina iki lovos ir ryte kol isgeria kavos (bet mes dar miegam)..


taigi aš visai nesenei pagimdžiau lotuliukas.gif maniškis dabar dar tėvystės atostogose (na tas 1 mėnuo) O po to kai dirbs tai aš net negalvoju ir net nesvajoju, kad po darbo gryžęs kažką darytų: 12 valandų darbe ant kojų su svoriais ir karštyje, o kur dar kelias iki namų- galutinis rezultats gerai jei išeina 7 valandas pamiegoti- keliasi kai dirba 5 ryto, gryžta iš darbo apie 20val. Darbe toks karštis ir taip yra ką veikt kad jis net neima valgyti į darbą- tik gryžęs pavalgo. Na bet yra ir geroji to reikalo pusė- kai pamaininis darbas tai 2 dienas dirba, 2 laisvas, tada 2 naktis ir 2 laisvas ir t.t.t tai spėja pailsėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2007 03 21, 19:07)
man toks klausimas iskilo:  g.gif  o jusu vyrai nedirba??? su baltu pavydu skaitau kokie superteciai ir mamytems miegoti leidzia ir keliasi nakti ir plauna grindis ir visa kita..  thumbup.gif manasis tai grizes po darbo jei bus ko valgyti tai pasisildys, man ides, ir krenta i lova - nebandyk pajudinti. o jei nieko nera valgyt, nespejau padaryti, nes vaikiukas labai zirzaliukas ir rankinukas, tai tada pabambes kad ner ka valgyt ir tiesiai i lova. o as kaip stovejau su vaiku ant ranku laukdama kol gris tetis, kad bent valgyt padaryciau, pailseciau siek tiek ar ka, tai taip ir lieku stoveti.  blink.gif  nes tetis namie "gyvas" buna tik koki 10min - kol nusiauna batus ir nueina iki lovos ir ryte kol isgeria kavos (bet mes dar miegam)..


maniskis irgi dirba sunkiai, bet gi yra tam kelios iseigines, pailsejes truputi man padeda smile.gif
Atsakyti

Mano vyras irgi padeda suneli auginti. Jei noriu islekiu, paleidzia be problemu, jei nedirba ir buna namie. Maudo jis, keicia pampersus.Geras tas mano vyras, kol kas tikrai nesiskundziu, kai namie - visada padeda ax.gif
[/quote]
Atsakyti
Na, kol mūsų mažylis mažiukas buvo, tai vyrui kaip supratau, buvo kažkas panašaus į pogimdyvinę depresiją.Jis lyg ir norėdavo su juo užsiimti, lyg ir bijodavo, kol vieną dieną gražiai su juo pašnekėjau, ko gero tai padėjo, išleidžia iki parduotuvės, ir maudyt padeda ir namus aptvarko, jei valgyt nespėju padaryt, tai pats pasidaro ir dar man padaro, naktim ne visada(kartais negirdi smile.gif ), bet keliasi.Tik vat pampersų nekeičia, nes nesusitvarko su vaiku, bet žinoma, kažkada reikalas prispyrė ir pakeitė, gal ne taip gerai uždėjo, bet stengėsi, žodžiu savo vyru nesiskundžiu bigsmile.gif
Atsakyti