Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitgalis Europoje

hello biggrin.gif nu esme tokia, yra minciu sausio men nulekti kur nors i europa savaitgaliui. ar verta kreiptis i turizmo agentura? gal patiems susiorganizuoti? gal kas buvot kur nors? smile.gif o nulekti norim su lektuvu laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zdurela.com: 10 gruodžio 2004 - 00:15
zdurela, stai ka galiu tau pasiulyti. jeigu kelione organizuosiesi labai is anksto, yra tikimybe, kad gausi bilietu gerom kainom, todel gali organizuotis savarankiskai.

taciau jeigu keliones nori po menesiuko - o gal ir greiciau, kreipkis i kelioniu agentura. stai mes, tarkim, pardavinejam tokius paketus: lektuvo bilietai + viesbutis. tokiems paketams tautines linijos taiko specialias, fiksuotas aviabilietu kainas. tai yra: nesvarbu, ar vietu buna like tik uz 900 Lt + mokesciai, ar uz 300 Lt + mokesciai, yra specialios kainos, ir tiek smile.gif stai tarkim berlyne, jeigu perki paketa, skrydi + viesbuti 2 naktim gali gauti uz 750 Lt! aisku, papildomai mokama 161 Lt mokesciu (oro uosto ir kuro mokesciai turi tendencija svyruoti). manau, kad tai yra labai padori kaina - nes as, skrisdamas 2 naktim i berlyna, bilietus gaves beveik uz aciu (susimokejau tik oro uostu mokescius) ir emes pigiausia turistines klases viesbuti be pusryciu, mokejau 400 Lt.

dar klausimu? smile.gif
Atsakyti
Mes ryt anksti ryte i Roma isskrendam ilgam savaitgaliui. Kelione susiorganizavom per dvi dienas- problemu tik va su viesbuciu turim, neuzsisakem is anksto, nes visur, blyn, reikalauja credit card number... Skambinesim budami vietoj... avantiuristai mes, nors esam su tais viesbuciais oi ne karta va taip jau pasimoke...
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 01 06, 10:10)
Va paskaitau tokias temas ie išsyk užsiparinu. Blyn, taip užsinoriu kur nors palekt, kad net ant kėdės nusėdėt nebegaliu


aš irgi kaip tik vakar dar zyziau vyrui, kad imam ir išlekiam kurį savaitgalį į Europą kur nors, daug neplanavę.... Bet jis tik suburbėjo, kad tie savaitgaliai Europoj nerealiai brangūs ir labai mažai laiko pasižvalgymui mad.gif Sako- kaip čia daug neplanuosi, jei tie savaitgaliai kaip minimum 3 tūkst. lt. kainuos...
vistiek noriu savaitgalio Europoj... wub.gif
Atsakyti
na is musu savaitgalio europoj sausio men, gavosi savaite europoj vasara.....vat tai lauksim
Atsakyti
na, o musu savaitgalis Romoje buvo saunus thumbup.gif Gerai pailsejom, silta buvo (pavesy apie +15), daug pamatem, skaniai pasimaitinom... rolleyes.gif essen.gif
Ispudi labai gera paliko, o ir nuo kasdienybes atitrukom, tik va beda, kad ta pati kasdienybe ir rutina grizus nuo pirmos minutes su kaupu uzgriuvo biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Jokia ne paslaptis... biggrin.gif
Viesbucio dvivietis kambarys, svarus, bet tikrai be jokios prabangos, tik pagrindiniai patogumai, kainavo 55 € uz nakti - Romoj netoli centro ar centrines gelezinkelio stoties, kur netoli visos "izimybes", nelabai ka pigiau ir gausi, o cia dar ne sezono metu... sad.gif Tikriausiai buna kitaip, jei perki koki gatava savaitgalio paketa, bet mes tokiu budu niekada nekeliaujam, o visada tik savarankiskai.
Maistas - cia jau priklauso ka ir kur valgai, gali uz 3,5 euro skanios picos gabala gatvej nusipirkt, o gali ir uz 12 euru visai neskanios (be to mazai) pastos restorane pavalgyt - papuole cia taip viena karta... mad.gif
Na, su lektuvo bilietais tai mums sekasi, nes vyras dirba aviacijos srity, tai gaunam siokiu tokiu nuolaidu tos kompanijos bilietams... smile.gif
Gali mazdaug pasiskaiciuot.. wink_3.gif rolleyes.gif
Atsakyti
mano savaitgalio berlyne lapkriti kainos:

aviabilietas i abu galus - 205 Lt
viesbutis paciame berlyno centre (2 n., be pusryciu) - 46 EUR
nuvaziavimas oro uostas - viesbutis - oro uostas - 4 EUR

taigi is viso ~370 Lt isejo. aisku, dar reikia prideti visokias islaidas, nuvaziavima i vilniaus oro uosta (grizom atgal i kauna - nuo kurio man namus ranka tiesiog paduoti) ir t. t.

beje, butina salyga tokiam savaitgaliui: avantiura ir galimybe planuoti laika zaibiskai. pasinaudojau akcija, kai AirBaltic uz kapeikas dalino bilietus.

si savaitgali vel vyko tokia pati akcija, vel spejau pagauti bilietus - taigi mano kitas savaitgalis berlyne vyks vasari. taciau avantiuros prisireike: vos isvydau akcija, nusipirkau bilietus... ir i mano reisa pigiu vietu nebeliko wink.gif
Atsakyti
Tai va..noretumem praleisti turiningai savaitgali ir pakeliauti po kokia europos sostine,bet man idomu ar verta..o kaip del gidu? kazkaip nemaciau,kad tos keliones butu su gidu paslaugomis,bet gal imanoma uzsisakyti? ir ka butu geriau pasirinkti - stambula ar atenus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
o gal i venecija smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(haifa @ 2006 08 08, 20:33)
o gal i venecija smile.gif  ?


na priklauso ko pati nori:) cia jau niekas patarti negali.. man savaitgaliui noretusi i paryziu, roma arba atenus... svarbiausiai kad butu patogus skrydis ir pageidaujama kad tiesioginis, kad nesugaisti daug laiko kelioneje, t.y. lektuve nes ir taip tik pora dienu turi...

o siaip gidu nemanau, kad pasiulys... gal kai kelioms dienoms jus ir patys galite pasidometi kur skrisite ir savarankiskai pavaikscioti bei pamatyti tai, ka viename ar kitame mieste verta pamatyti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 08 rugpjūčio 2006 - 20:55
Noretume su vyru istrukti kur lapkricio pabaigoj, bet iseitu tik trumpam, pageidautina savaitgali. Ar buvot kur nors ? Kas patiko, kas ne, parasykit.
Atsakyti