Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Apklausa: Ar būtina turėti pientraukį? (280 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Žiurėkit mamulytės susidūriau su tokia problemėle. mums dabar baigiasi 27 sav. norėjau pasiteiruati ar reikalingas pientraukis. kada ji geriau isigyti pries gimdyma ar po gimdymo? jei jus turi nusipirkusios gal galetumete tada parekomenduoti kokios firmos ir parasyti kainas, nes kai paziurejo avon pientraukia tai kaina apie 150 Lt euro vaistinese.. gal yra kokiu nors pigesniu? nes kazkai pkitu firmu neuzkliuvo uz akiu. sirdingai busiu dekinga uz pasidalinta informacija.
Atsakyti
Na turbut ziurejai avent pientrauki? wink.gif
O nemazai info apie tai surasi prie kudikiu zindymo skyrelio, isnagrineti ir butinumas, ir firmos
Atsakyti
QUOTE (Meka @ Nov 26 2003, 01:15 PM)
Žiurėkit mamulytės susidūriau su tokia problemėle. mums dabar baigiasi 27 sav. norėjau pasiteiruati ar reikalingas pientraukis. kada ji geriau isigyti pries gimdyma ar po gimdymo? jei jus turi nusipirkusios gal galetumete tada parekomenduoti kokios firmos ir parasyti kainas, nes kai paziurejo avon pientraukia tai kaina apie 150 Lt euro vaistinese.. gal yra kokiu nors pigesniu? nes kazkai pkitu firmu neuzkliuvo uz akiu. sirdingai busiu dekinga uz pasidalinta informacija.

na jeigu pieno turesi ir tau vaikutis kruti ims normaliai tai tai pientraukis nereikalingas tikrai . bet vel jeigu tu noresi iseit kokiai 4 ar 5 valandos o kruties gi napaliksi namie su vyru tai pientraukis tau bus tikrai reikalingas nes nusitrauksi piena o vyrui teliks tik ji pasildyt. o zinok issedt su vaiku namie labai ilgai nemanau ar tau pavyks, nes po to stogas vaziuoja nuo ilgo sedejimo tarp keturiu sienu smile.gif. taip kad tau paciai sprest ar tau jo reikia ar ne. bet jeigu tu pagimdzius neturesi pieno (kas yra paveldima t.y. jeigu tavo mama turejo pieno tai ir tu turesi) tai zinok pientraukis tau bus visiskai nereikalingas. as manau geriausia tau ji sisigyt po gimdymo nes tada pamatysi pati. o geriausi tai aisku yra Avent Isis bet ju ir kaina labai didele (pigu nusipirksi tai zinok pinigus i bala ismesi). Zinok ka verta isigyt tai "priepapius" kuriu tau prireiks iskart po gimdymo kol dar pienas nesusireguliavo nes tada kur eisi visur pienas taskysis smile.gif o vaizdas tikrai nekoks is sono. tiesa jeigu reikia priepapiu galiu parduot smile.gif http://supermama.com...p?showtopic=813 ir dar pridesiu prie priepapiu svirksta smile.gif tipo pientraukis (is karto sakau kad lievi visi pientraukiai svirksto formos smile.gif). na va ir privariau cia as net pati stebiuosi smile.gif
Atsakyti
Man asmeniškai buvo būtinas, bet pasinaudoti taip ir neišėjo. Teko rankomis melžtis, nes joks pientraukis man nieko neištraukdavo, tik krūtis darkydavo, skausmą net jausdavau, o pieno nė lašo. Bandžiau ir švirkšto formos ir paprastą, bet elektrinio jau nepirkau..kažkaip greitai įgudau ir taip to pieno išmelžti..beje, melžiausi kiekvienam maitinimui, nes dukrelė pieno neištraukdavo kaip reikiant, o man krūtys pritvinkdavo iki skausmo. manau, kad tikrai neverta skubėti su pientraukiu. jei neplanuoji ilgam palikti vaikiuko, tai vienam maitinimui ir nusiplovus rankas, rankomis gali to pieno prasimanyti (taip beje elgdavosi mano draugė augindama mažylę ir norėdama ištrūkti kelioms val. tik į parduotuvę ar pasivaikščioti), o jei planuoji ilgam palikti, pvz. studijuoji, greit grįžti į darbą tai tada ir nusipirksi, kam iš anksto?
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ Nov 26 2003, 02:22 PM)
Man asmeniškai buvo būtinas, bet pasinaudoti taip ir neišėjo. Teko rankomis melžtis, nes joks pientraukis man nieko neištraukdavo, tik krūtis darkydavo, skausmą net jausdavau, o pieno nė lašo. Bandžiau ir švirkšto formos ir paprastą, bet elektrinio jau nepirkau..kažkaip greitai įgudau ir taip to pieno išmelžti..beje, melžiausi kiekvienam maitinimui, nes dukrelė pieno neištraukdavo kaip reikiant, o man krūtys pritvinkdavo iki skausmo. manau, kad tikrai neverta skubėti su pientraukiu. jei neplanuoji ilgam palikti vaikiuko, tai vienam maitinimui ir nusiplovus rankas, rankomis gali to pieno prasimanyti (taip beje elgdavosi mano draugė augindama mažylę ir norėdama ištrūkti kelioms val. tik į parduotuvę ar pasivaikščioti), o jei planuoji ilgam palikti, pvz. studijuoji, greit grįžti į darbą tai tada ir nusipirksi, kam iš anksto?

teisingai kalbi as su tavim sutinku smile.gif. jeigu nedaug to pientraukio reiks tai uztenka ir paciai savas rankas ikinkyt i darba. na bet buna zmoniu kuriems su rankom nekas iseina o su pientraukiu daugiau nutraukia smile.gif (pati asmeniskai pazystu tokiu)
Atsakyti
QUOTE (auges @ Nov 26 2003, 01:18 PM)
Na turbut ziurejai avent pientrauki? wink.gif
O nemazai info apie tai surasi prie kudikiu zindymo skyrelio, isnagrineti ir butinumas, ir firmos

aciu auges..
butent apie avent pientrauki ir galvojau vaistinej maciau kainuoja 143 lt. man labai brangu pasirode (bet jei reiks pirksiu ) tiesiog kitu firmu pientraukiu kaip ir nemaciau uz tad ir norejau pasiteirauti... wink.gif o ta skyreli tai kazkaip praziurejau aciu pasiskaiciau kiek supratau visos mamos uz ta branguju pirkini nors padalinus ta suma kokiem 6 men. tai atrodytu nedaug.. turbut reiks parodyt vyrui ir laukt mazylio pasirodymo gal is tiesu man to pientraukio nereiks....
Atsakyti
Jau vienoje temoje rasiau, tai cia kopijuoju. sako, neblogas budas. Kadangi savu laiku to nezinojau tai neisbandziau, bet jei pabandysi, parasyk kaip sekesi smile.gif Ir pientraukio pirkti nereikia smile.gif

Yra toks "silto butelio" budas pienui nesunkiai nusitraukineti.
Reikia
-stiklinio butelio (ne plastikinio) talpa turetu butim 1-3 litrai platus kaklelis min. 2 cm, geriausia 4 cm.
- indo su karstu vandeniu, kuriame sildai buteli,
- nedidelio kiekio salto vandens, kuriame atvesinsi butelio kakleli
- storos nedziagos, kad islaikytum buteli rankoje.

Buteli gerai pasildai karstame vandenyje (butelis turetu buti sterilus, o tai gaunama palaikius jame uzvirinti vandens kelias meinutes) kelias min., tada pavykioji medziaga, kad nenudegtum, atausini kakleli ir dedi speneli i buteli taip, kad susidarytu uzdara erdve aplinkui.
Po keliu minuciu indas ataus ir pienas prades teketi i buteli. Laikai taip, kol teka. Tada ispili piena ir vel pakaitini buteli. Ir taip kiek reikia. Sako gala nesudetinga procedura ir nereikia nieko maigyti
Atsakyti
Meka, parasyk Renax zinute. Ji tuos pacius Avent naujus uz 50 lt pardavineja. As nusipirkau dar kai laukiausi ir tikrai nesigailiu, praverte. Is pradziu nesigavo naudotis, galvojau irgi kad man netinka, nes nesugebedavau ne laso istraukti, o rankomis siek tiek istraukdavau. Tai kuri laika siaip pragulejo. O po kokio menesio pabandziau dar karteli - bingo. Traukia lengvai, svelniai, nei skauda, nei ka ir zymiai greiciau nei rankom.
Siaip nera tas daiktas butinas, bet labai pravercia, kai reikia kur iseit, ar kai pieno per daug prisigamina ir atsiranda guzai, veliau labai gerai kai reikia pienuko koselem uzbalinti. O be to jei pirksi uz tokia kaina, tai veliau parduosi jei nenaudosi.
Atsakyti
O man jo visai neprireikė ir tau patarčiau nepirkt, kol nežinai ar bus reikalingas. Po gimdymo apgalvosi ir nuspręsi pagal situaciją.
Atsakyti
man jis buvo reikalingas,bet taipat kaip ir Rasmai nieko su juo neiseidavo ir rankomis man pavykdavo zymiai geriau.teisingai pataria merginos auksciau-palauk kol pagimdysi ir tada spresi,juk pientraukis tai ne lovyte ar vezimelis ,galima nusipirkti veliau wink.gif
Atsakyti
Pritariu Laivai. Nepirk, kol nezinai, ar reikes. Man pientrauki buvo atidavusi drauge, bet praktiskai juo nesinaudojau - labai mazai pieno nusitraukdavo (bandziau, noredama palikt iseinant ilgesniam laikui), nors siaip pienuko uzteko sociai.
Sekmes rolleyes.gif
Atsakyti
Meka, galiu paskolinti savo - vis tiek nenaudojau ir greitu laiku neprireiks smile.gif O jei pamatysi, kad ziauriai reikia, tai ir nusipirksi smile.gif Is tiesu tai pieno nusitraukimas svarbus tik kai nori palikti pienuko ir pati iseiti.
Atsakyti