Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Sveikos, mamytes. Kreipiuosi su tokiu prashymu. Labai norechiau Tautvydeliui Kaledoms padovanoti radijo bangomis valdoma mashinyte (chia jo labai sena svajone). Mamyte niekada neistengs jam jos nupirkti, o ir man vienai tai truputi per brangu... Gal kas nors ish mamychiu noretu prisideti prie dovaneles ir galetume ja nupirkti ir padovanoti kartu? wub.gif Taip norisi priesh shventes pradzhiuginti berniuka heart.gif Aishku, jis dzhiaugtusi bet kokia dovanele, bet kai zhinai, ko vaikas trokshta labiausiai.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2004 12 13, 11:05)
Sveikos, mamytes. Kreipiuosi su tokiu prashymu. Labai norechiau Tautvydeliui Kaledoms padovanoti radijo bangomis valdoma mashinyte (chia jo labai sena svajone).


bet reiktu suspeti iki gruodzio 20, nes juos isleis namo.
Atsakyti
O kiek ji kainuoja? Reikėtų skubiai pirkti biggrin.gif Kur ir kiek pervesti?
Atsakyti
Mamulia, net ne 20 smile.gif Jie jau ketvirtadieni ishvazhiuoja smile.gif Ka tik man skambino mamyte: tyrimai geri, augliukas, atrodo, jau buvo negyvas smile.gif Tai dabar iki trechiadienio turiu speti padaryti du darbus: mamytes batukus suremontuoti (gal kas galit parekomenduoti gera batu taisykla Vilniuje, kur remonutoja greitai ir gerai : ), bei Kaledines dovaneles jiems nupirkti smile.gif
O mashinytes (tos, kur pigesnes), mazhdaug nuo 30 iki 55 Lt. Apie tas, kur virsh shimto kainuoja jau net nesapnuojam smile.gif Vaikas butu laimingas ir nedidute mashinyte gaves smile.gif Mama man pasakojo, kaip jie su teveliu kazhkada nupirko jam mashinyte su pulteliu, bet per laida valdoma (jos pigesnes), tai Tautvydukas kvailutis nukirpo ta laida zhirklutemis, nes pagalvojo, kad tada ji veiks kaip belaide biggrin.gif Nepagalvojo vaikas, kad tada mashinyte visai neveiks smile.gif
Shiaip butu labai smagu, kad jei kas ish mamychiu noretu prisideti, kad mes kartu nueitume vakare ir nupirktume ta mashiniuka smile.gif Ir i ligonine galetume nuvezht kartu smile.gif Jiems tikrai butu labai smagu smile.gif
Atsakyti
O ar mamyte jau turi striuke? lyg Enigma zadejo paziuret, jos ismatavimai tiktu wink.gif

liudna, kad juos jau israso namo, mamyte taip pergyvena, kad neuztikrins jam salygu, maisto...
Kauniete Aga zadejo ja aplankyti kai jau bus namie, gal ir kitos kaunietes prisijungs wink.gif
Atsakyti
Del striukes manau, kad dar neturi sad.gif Taip, namuose jiems tikrai nebus pyragai sad.gif Sunku ju salygomis garantuoti reikiama steriluma. Tiksliau, visai neimanoma... Ir labai nerima kelia tai, kad kas savaite reikia vazhineti pasitikrinti. Zhiemos metu tai irgi papildoma rizika. Nesuprantu, juk Kaune irgi atidarytas transplantaciju poskyris. Negi negaletu suorganizuoti, kad kauniechiai pasitikrinti galetu tenai? Nieko gero ish to vazhinejimo...
Atsakyti
Mamulia, o ar mano dydis tiks jai, jei taip tai ryt vakare galeciau uzvezti tau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2004 12 13, 12:38)
Mamulia, net ne 20 smile.gif Jie jau ketvirtadieni ishvazhiuoja smile.gif Ka tik man skambino mamyte: tyrimai geri, augliukas, atrodo, jau buvo negyvas smile.gif Tai dabar iki trechiadienio turiu speti padaryti du darbus: mamytes batukus suremontuoti (gal kas galit parekomenduoti gera batu taisykla Vilniuje, kur remonutoja greitai ir gerai : ), bei Kaledines dovaneles jiems nupirkti smile.gif

o koks batu dydis?
Atsakyti
Po ranka dabar neturiu, negaliu pasizhiureti. Rodos, kad 42. Bet bijau sumeluoti.
Atsakyti
PAZIURESIU MANO SESUO NESIOJA 41-42 GAL JI KA TURES JEI NEATIDAVE NIEKAM... g.gif
Atsakyti
Butu gerai, manau... Tie, kur paemiau taisyti, nauji, bet ish tu pachiu pigiuju... Viena karta perejo gatve - ir nukrito pakulne. O kulniukas tushchiaviduris. Gal sutaisys koks jurgelis-meistrelis. Zhodzhiu, batuku zhieminiu jai tikrai reikia...
Atsakyti
i kokia saskaitele pervesti?
Atsakyti