Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanėlės didelei šeimai

Mūsų šeiminėlė l. didelė.Vien jau vyro 4 broliai ir 1 sesuo, o kur dar tėvai ir t.t Padėkit sugalvot,ką galima padovanoti Kalėdoms,kad labai neišlaidaut.Va kokius niekučius , suvenyrus ar.......
Atsakyti
Pvz. knygas. Moterims apie kulinariją,grožį,sveikatą,gėles. Vyrams-pagal hobi: žvejyba, statyba, sodininkystė. Vaikams,ašku ,vaikiškas.Dovanos visiems vienodos ir tuo pačiu šiek tiek skirtingos.
Jei per brangu-visiems,pvz., žvakes. Jų yra įvairių dizainų ir įvairių kainų.Tik vaikams žvakės tikrai netiks.
Atsakyti
Pas mus irgi nemazai artimuju vien per kucias kartais buna ir tada jau po kuciu vakarienes dalinames dovanelemes. Man labai patiko,kaip sita problema issprende mano mociute. Vienais metais ji visiems iteike mazas dovaneles ir tai buvo ne kas kita o saldainiuku,riesutuku,sausainiuku ir vaisiu rinkinukai. Tikrai buvo visi laimingi clap_1.gif O prie tokios dovaneles juk galima kiekvienam ir koki niekuti prikabinti. Jei tai vaikas tai gali buti molinis svilpukas,dar mazesniam ir muilo burbulai tiks wink.gif kiek vyresniems tinka raktu pakabukai(ypac visokie mirksintys biggrin.gif ), arba vejo varpeliai(ju dabar visai pigiu buna ) Na o suaugusiems irgi galima ka sugalvoti wink.gif

Atsakyti
O gal po koki ranksluostuka?
Atsakyti
Pas mano vyrą taippat nemaža šeima. Bet dovanų problemą išsprendę jau keli metai. Kadangi visi susirenka pas tėvus švęsti Kūčias. Dovanas perkam tik vaikam. O suaugusiem po šokoladą arba didžiulį tortą visiem. Tik aišku turim sulaukt 12h., Kalėdų newyear.gif
Atsakyti
Mes irgi dovanas perkam tik vaikams- ir brolis, ir sesuo, ir aš jau turim mažių, tai su seneliais ir antrom pusėm mūsų yra 13- būtų galvos skausmo ir piniginių prievartavimo, ieškant tiek dovanų... O ir nieko doro nenupirktume, daugiau kokių "įkandamų", "atsifutbolinimui", skant.... Todėl dovanom apdalinam tik vaikus, o suaugę susinešam ką sanaus šventiniam stalui- firminius patiekalus, pyragus, vyno...Vaikų dovanų organizavimas, slėpimas maiše, Senio stuksenimas į duris ir maišo už durų radybos - sukuria tikrai šventinę nuotaiką, ir nieks iš suaugusių neburba, jog vėl negavo kaklaraiščio su besmegenio, baltų kojinių ar užrašų knygutės... laugh.gif
Atsakyti
O kojines gali buti labai gera dovana. Pernai is drauges gavau purpurines spalvos, siltas, su stapdziais kojines. Zinokit buvo viena mieliausiu ir praktiskiausiu dovanu, nes namie jei ne su slepetemis, tai visada apsimovus dvejas kojines slampineju. Va ir dabar jos mano kojytes sildo. smile.gif

Bent vienais metais galima visus apdovanoti kojinemis- vaikams spalvingas, su atskirais pirsciukais, vyrams geros kokybes, juodas medvilnines, arba specialias, skirtas nesioti prie kostiumo, moterims- grazias, rastuotas, arba visiems- juokingas, Kaledines. smile.gif

Tik viena problema- kokybiskos ir grazios kojines ne tokios jau ir pigios... rolleyes.gif
Atsakyti
musu sheima taip pat didele, kai suvazhiuoja visi antrom pusem ir vaikais... bet uzhtat kaip linksma smile.gif
kad nepridovanot visokiu nereikalingu niekuchiu mes ta problema ishsprendem taip - spalio menesi (nes tai sutampa su mamos gimtadieniu, kada visi butinai susirenka namie) traukiam burtus kas kam pirks dovanele smile.gif panashiai kaip mokykloje, ar darbe... tik visiems vaikams visi perkam smile.gif
paskui buna labai linskma pora menesiu kai vieni kitu kaulijam - pasakyk ka ishsitraukei, nu kaaaa.... ir ash tau pasakysiu. o kai perki viena dovanele tai ir suma gali but didesne. tiesa, del sumos sutariam, pvz., zhmogui 50 lt. ne vienas nenuskriaustas, vaikai patenkinti, o, prisipazhinkim smagu gi gaut dovanu, ar ne? newyear.gif
Atsakyti
oj,kaip faina-padejot issprest dilema,kaip cia pigiau issisukus clap_1.gif pas mus per sventes susirenka devyni zmones be manes,vyro ir vaiko.dar uosviai... doh.gif ir paskaicius sumasciau,kad tikrai seneliam,tetai su vyru pirksiu kokias prikolnas kaledines kojines,jei tik rasiu,ir dar pridesiu ka nors...nes neisivaizduoju,ko noretu,o ir pinigu nera tiek,kad galeciau pirkt geresnes,brangesnes dovanas.o mociute irgi pati issprende dilema,ko nori-nusipirko elektrini virduli ir mamai dave-cia bus dovana mociutei thumbup.gif ir mum galvu sukt nereiks,ir jai gerai
Atsakyti
Įdomūs įvairūs puodeliai, vyrams bokalai, atidarytuvas vynui, vonios druska moterims ar kokio spec. muilo gabalėlis.. gražių eglutės žaisliukų dėžutė... rėmelis foto... na juk yra krūvos įvairių ir nebrangių smulkmenų... tik reik žinoti, kuom žmogus domisi, ką turi, ką mėgsta... rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane irgi didele seima susirenka. As tai priperku kokiu niekuciu po 5 Lt., sudedu i deze ir traukiam. Perku pav. albumus, sampana, kaledines puosmenas, puodelius ar pan.
Atsakyti
oi oi zinau, kas cia per galvos skausmas wink_3.gif pas mus irgi mega seimynele kai pas vyro tevus susirenkam tai dvylika musu, o kur dar mano seimynele??? tai superkame dovaneles mazdaug iki desimt litu kiekvienam maxima, senukai ir visos muiliuku ir kvapu parduotuveles buna po simta kartu apeitos ir superkame, bet seis metais padareme burtus kaip cia jau minejote tai maziau galvos skausmo ir mazesni isitraukia i dovanu keitimosi linksmybes kiekvienas rupinasi dovanele net sesemetis vyro brolis smile.gif . tiesa dovanu keitimasis tik tarp vaiku, nes tevai sako vistiek visiems nori padovanoti po ka nors, tai vat... linksmu visoms kaledu newyear.gif
Atsakyti