Įkraunama...
Įkraunama...

Beria užpakalio žandukus :)

Sveikos, mamkos,

Gal kas galit patarti kaip juos užgydyt? g.gif
Tepiau vandenilio peroksidu, deginau soliariume, tepiau kremais ir keičiau dušo želes. Nu yra ir vsio. Nei skauda nei ka, bet labai negražiai atrodo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelagija: 18 liepos 2006 - 21:09
QUOTE(Pelagija @ 2006 07 18, 22:08)
Sveikos, mamkos,

Gal kas galit patarti kaip juos užgydyt? g.gif
Tepiau vandenilio peroksidu, deginau soliariume, tepiau kremais ir keičiau dušo želes. Nu yra ir vsio. Nei skauda nei ka, bet labai negražiai atrodo  schmoll.gif

atrodo, kad ir man kazkada panasiai buvo g.gif tokia nemaloni, siurksti oda? g.gif tai gal pabandyk pasveist su kuno sveitikliu blush2.gif arba gali buti nuo sintetines apatiniu medziagos... ax.gif
Atsakyti
Vat ir aš maniau, kad gal nuo apatinių medžiagos... Bet jau kokie metai du kaip velkuosi tik medvilninius. Be to, ta vietelė, kur šlaunys prasideda, tai nesiliečia su apatinių medžiaga unsure.gif .

Išbandžiau ir pirtį- porą dienų geriau atrodė, po to - vėl tas pats... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelagija: 19 liepos 2006 - 08:21
Nu man uzgyde soliariumas. Tik aisku ne vienas kartas ir ne du, o kokie 5 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Beveik nuolat beria dupcės žandukus, pačioj apačioj, na tą vietą, kuria sėdime smile.gif Tiesiog rausvi iškilę spuogiukai be jokių pūlinukų ar pan. Šiaip būtų dzin, bet taaaip norisi užpakaliuko kaip FHM žurnalo vyrams fotkėse smile.gif Kolegė patarė nenešioti sintetinių kelnaičių, tik medvilnines. Na taip ir padariau, regis gal ir apmažėjo. Bet paskui susizgribau, kad ten kur beria, kelnaičių audinio nugi jau nebūna. Nešioju ne jokius ne stringus, o žemus boxeriukus, bet ta žandukų dalis vistiek triusikais nesidengia. Gal kas žinote kaip su tuom kovoti? Būčiau labai dėkinga smile.gif Šiaip, manau atsiras merginų su ta pačia bėda, nes kiek teko matyti draugių dupcių-praktiškai analogiška situacija.
Atsakyti
QUOTE(Triušis Rodžeris @ 2007 04 01, 21:24)
Beveik nuolat beria dupcės žandukus, pačioj apačioj, na tą vietą, kuria sėdime smile.gif Tiesiog rausvi iškilę spuogiukai be jokių pūlinukų ar pan. Šiaip būtų dzin, bet taaaip norisi užpakaliuko kaip FHM žurnalo vyrams fotkėse smile.gif Kolegė patarė nenešioti sintetinių kelnaičių, tik medvilnines. Na taip ir padariau, regis gal ir apmažėjo. Bet paskui susizgribau, kad ten kur beria, kelnaičių audinio nugi jau nebūna. Nešioju ne jokius ne stringus, o žemus boxeriukus, bet ta žandukų dalis vistiek triusikais nesidengia. Gal kas žinote kaip su tuom kovoti? Būčiau labai dėkinga smile.gif Šiaip, manau atsiras merginų su ta pačia bėda, nes kiek teko matyti draugių dupcių-praktiškai analogiška situacija.

man kartais buna...bet retai. soliariumas pagelbeja.
Atsakyti
na man ne dupce ankciau berdavo, o kojas. o kankinausi labai ilgai kol issiaiskinau tikrasias priezastis. as buvau alergiska skalbimo milteliams ir skysciams, tad dabar naudoju neutral'a, be kvapniuju medziagu, tai viskas puikiai. pasiziurek atidziau user posted image gal tave taip pat nuo skalbimo milteliu beria mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukė @ 2007 04 01, 20:51)
na man ne dupce ankciau berdavo, o kojas. o kankinausi labai ilgai kol issiaiskinau tikrasias priezastis. as buvau alergiska skalbimo milteliams ir skysciams, tad dabar naudoju neutral'a, be kvapniuju medziagu, tai viskas puikiai. pasiziurek atidziau user posted image gal tave taip pat nuo skalbimo milteliu beria  mirksiukas.gif



nu geras, net nepamanyčiau. Nes visai jokių alergijų kažkaip neprilaikau..tfu tfu tfu. Reikia pabandyti tiksliai ant šposo nusipirkti partija kokiu nors Neutral ar pan. ir pažiūrėti kaip skūrytė reaguos smile.gif
O kaip išsiaiškinti tikrąsias priežastis? Nešti dupcę pas dermatologą?
Atsakyti
QUOTE(Triušis Rodžeris @ 2007 04 01, 21:24)
Beveik nuolat beria dupcės žandukus, pačioj apačioj, na tą vietą, kuria sėdime smile.gif Tiesiog rausvi iškilę spuogiukai be jokių pūlinukų ar pan. Šiaip būtų dzin, bet taaaip norisi užpakaliuko kaip FHM žurnalo vyrams fotkėse smile.gif Kolegė patarė nenešioti sintetinių kelnaičių, tik medvilnines. Na taip ir padariau, regis gal ir apmažėjo. Bet paskui susizgribau, kad ten kur beria, kelnaičių audinio nugi jau nebūna. Nešioju ne jokius ne stringus, o žemus boxeriukus, bet ta žandukų dalis vistiek triusikais nesidengia. Gal kas žinote kaip su tuom kovoti? Būčiau labai dėkinga smile.gif Šiaip, manau atsiras merginų su ta pačia bėda, nes kiek teko matyti draugių dupcių-praktiškai analogiška situacija.


Jei ta dalis nesiliečia su triusikais, tai liečiasi su viršutiniais rūbais. Jei džinsai, tai gal nuo šiurkštesnės medžiagos spuogeliai atsiranda?
Ar prausiantis kūno šveitiklį naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2007 04 02, 15:25)
Jei ta dalis nesiliečia su triusikais, tai liečiasi su viršutiniais rūbais. Jei džinsai, tai gal nuo šiurkštesnės medžiagos spuogeliai atsiranda?
Ar prausiantis kūno šveitiklį naudoji?


Papildyta:
QUOTE(Vasara @ 2007 04 02, 15:25)
Jei ta dalis nesiliečia su triusikais, tai liečiasi su viršutiniais rūbais. Jei džinsai, tai gal nuo šiurkštesnės medžiagos spuogeliai atsiranda?
Ar prausiantis kūno šveitiklį naudoji?



Na, aš beveik nuolat su džinsais vaikštinėju. Jei dėl to, tai šakės, nėra ką daryti sad.gif Šveitiklį naudoju, bet ne itin dažnai, o ir taip-geriau nuo jo nepasidaro sad.gif
Ot, nu ir ką daryti? verysad.gif
Atsakyti
Nežinau ar tikrai dėl to, gali pabandyt kurį laiką medvilninius ir labiau uždengiančius triusikėlius nešiot ir matysi ar nuo to. O kaip vasarą, kai lengvesni rūbai būna?
Atsakyti
Vat neatkreipiau demesio. Nesusekiau kas itakoja sumazejimus ir pagausejimus. Na soliariumas ar siaip saulute, beje, tikrai apmalsina. Hm, paziurejau skalbimo skysti Neutral siandie, virs 20Lt kainuoja "sabaka", bet reikia matyt pabandyti juo skalbti kuri laika, mazu pageres.
Atsakyti