Įkraunama...
Įkraunama...

Kartus skonis burnoje

sveikos būsimos mamytės, gal kuri susidūrėt su tokia problemyte, kaip kartus skonis burnoje. Ką bevalgyčiau ar gerčiau, viskas yra kartu. Ginekologė patarė registruotis pas vidaus daktarę, gal ši ką nustatys... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2007 04 03, 10:04)
sveikos būsimos mamytės, gal kuri susidūrėt su tokia problemyte, kaip kartus skonis burnoje. Ką bevalgyčiau ar gerčiau, viskas yra kartu.  Ginekologė patarė registruotis pas vidaus daktarę, gal ši ką nustatys... verysad.gif


Man irgi kartu. Bet nurašau tai nėštumui ir stengiuosi nesukt smegenų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2007 04 03, 14:22)
Man irgi kartu. Bet nurašau tai nėštumui ir stengiuosi nesukt smegenų  lotuliukas.gif


man čia gal tik porą dienelių dar toks skonis, bet kažkaip erzina labai, nes net vyšnių arbata karti, pienas, keptos bulvės, lyg būčiau tų pelynų ar kaip ten jie prisigėrus...
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2007 04 03, 11:04)
sveikos būsimos mamytės, gal kuri susidūrėt su tokia problemyte, kaip kartus skonis burnoje. Ką bevalgyčiau ar gerčiau, viskas yra kartu.  Ginekologė patarė registruotis pas vidaus daktarę, gal ši ką nustatys... verysad.gif


man ir taip buvo! kosmarelis viskas kartu... doh.gif
tai gine liepe valgyt mazais kasneliais ir dazniau, nes atseit tulzies veikla sutrinka nestumo metu...
tai taip truputeli prisiziurejau ir kazkaip viskas praejo smile.gif

dabar dar tik kosiu jokiu negaliu valgyt, nes tas kartumas visose kosese man jauciasi...

bet jei nepraeis tada pas daktaryte registruokis, geriausiai patars smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 04, 13:19)
man ir taip buvo! kosmarelis viskas kartu... doh.gif
tai gine liepe valgyt mazais kasneliais ir dazniau, nes atseit tulzies veikla sutrinka nestumo metu...
tai taip truputeli prisiziurejau ir kazkaip viskas praejo smile.gif

dabar dar tik kosiu jokiu negaliu valgyt, nes tas kartumas visose kosese man jauciasi...

bet jei nepraeis tada pas daktaryte registruokis, geriausiai patars smile.gif

o kiek tau laiko tęsėsi? man patarė valgyti po nedaug, labai lengvai, daug gerti ir nevalgyti mėsos.
bet labai erzina, siaubas. verysad.gif
Atsakyti
taip kartumas burnoje rodo kad su tulzim kazkas ....
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2007 04 04, 15:51)
o kiek tau laiko tęsėsi? man patarė valgyti po nedaug, labai lengvai, daug gerti ir nevalgyti mėsos.
bet labai erzina, siaubas. verysad.gif


nu zinok kokia savaite ar ilgiau man tai tesesi... as ir maniau lengvas maistas ten kokia 4grudu kose prasiverdi... siaubas kazkoks buvo, net nuo stiklines vandens ir tas kartus budavo doh.gif
na bet as mesos neatsisakiau nors jos ir nesinorejo... na zodziu nieko nekeiciau mityboj tik sumazinau kiekius... ir savaime praejo...
valgiau gal vaisiu kiek daugiau... bet jei kartu budavo nieko nevalgydavau...
Papildyta:
QUOTE(Margareta @ 2007 04 04, 17:23)
taip kartumas burnoje rodo kad su tulzim kazkas ....


taip jau nutinka nestumo metu... vienoms tulzis blogiau dirbt pradeda, kitoms inkstukai sutrinka... bet viska prakentesim del maziuku savo smile.gif
Atsakyti
[Papildyta:
taip jau nutinka nestumo metu... vienoms tulzis blogiau dirbt pradeda, kitoms inkstukai sutrinka... bet viska prakentesim del maziuku savo smile.gif
[/quote]

pakentėsim drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=ingutera,2007 04 05, 10:32]
[Papildyta:
taip jau nutinka nestumo metu... vienoms tulzis blogiau dirbt pradeda, kitoms inkstukai sutrinka... bet viska prakentesim del maziuku savo smile.gif
[/quote]

pakentėsim drinks_cheers.gif
[/quote]

nieko kito kaip ir nelieka smile.gif
bet jei nepraeis kuri laika tai pasisakyk daktarytei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2007 04 04, 13:51)
o kiek tau laiko tęsėsi? man patarė valgyti po nedaug, labai lengvai, daug gerti ir nevalgyti mėsos.
bet labai erzina, siaubas. verysad.gif



ir mane ši problema jau kurį laiką vargina. Tik va bėda, kad aš ir taip jau dėl šleikštulio ir pykinimo per mažai valgau ir svoris nustojo augti, tai dar jei dėl to kartumo mažint maisto kiekį, tai nebežinau, kuom gyva būčiau verysad.gif
Atsakyti
as galbut daugiau ne kartumo skoni, bet metalo skoni burnoj jauciau. Bet tai buvo nuo kokios 8 iki 12 savaites po to praejo viskas su visu pykinimu. Kantrybes visoms. 4u.gif
Atsakyti
Man taip pat labiau užeina ne kartumas, o jausmas, jog geležį burnoj laikyčiau. Na tikrai nemalonu schmoll.gif
Atsakyti