Įkraunama...
Įkraunama...

apie kompaktines pudras

Ar esate naudojusios Manhattan firmos? Kaip ji jums? Norėčiau kokią nors nusipikrk, ir labai vilioja būtent šita. O gal šeip patarimų turit ta tema? smile.gif
Atsakyti
Pries 7 metus buvau nusipirkusi,tai pati baisiausia pudra,kuria esu iki siol bandziusi.Gal jau po tiek metu si pudra pasitobulinusi yra.
Atsakyti
Na man tai nebloga, daugiau kitokiu neperku smile.gif
Atsakyti
Manau gana prasta pudra kazkada turejau.. siaip man visa ta antikbakterine serija nieko gero geriau jau is DR.Eris arba Teenagers..siaip tai vokietijoj sita firma kaip pas mus kur kioskeliuos pardavinejama papigiai toks lygis blink.gif
Atsakyti
ja naudoju nuo paauglystes metu, man ji pati pati thumbup.gif nebandziau kitu bet kad ir nereikia. tai vienintelis dalykas is kosmetikos ko niekada nekeiciu ir neieskau geresnes, naujesnes, idomesnes
Atsakyti
Siaip visi kremai,prausikliai ir tonikai yra neblogi,bet kosmetika nelabai kokybiska.
Bet koskelio lygio tai nepavadinciau,vokiska kokybe yra vokiska kokybe.As pati Vokietijoje gyvenu,tai parduotuveje paaugles prie Manhattan stovi ir kosmetika sau renkasi.Kainos prieinamos,ko paauglems daugiau ir reikia.
Atsakyti
visai nebloga pudra, naudoju jau kokius 7 metus...
Atsakyti
Gal kam teko isbandyti Mahattan krempudra? Gal esat kokiu kitu firmu isbandziusios antibakteriniu krepudru?
Atsakyti
Gal cia priklauso nuo odos kas vienam gerai kitam netinka
Atsakyti
na jus taip pavaret kad manhattan yr nekokybiska, o kodel? ir kokia kokybiska tada patartumet? sausa pudra lengviau paskirstyti negu kremine, todel as esu nusistaciusi pries krempudras dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 12 02, 02:57)
Na man tai nebloga, daugiau kitokiu neperku smile.gif

tik avono ane? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (traliabum @ 2004 12 04, 02:05)
tik avono ane? tongue.gif

Ne, kompaktine tik sita turejus, jau ne viena sunaudojus. Avon neturiu kompaktines, tik biria ir rutuliukus wink.gif
Atsakyti