Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

Nonna, aš pati rūkytos lašišos nemėgstu, bet visur kur reikia rūkytos, dedu sūdytą... Manau, kad tu gali daryti atvirkščiai - tuose receptuose, kur reikia sūdytos lašišos, naudoti rūkytą... Tokiu atveju ir pas mane yra keli receptai... ax.gif

babouziuke, seniai matyta bigsmile.gif Džiaugiuosi, kad kiauliena patiko smile.gif

paprasta, smagu, kad žuvis gavosi skani smile.gif

šilauoge, džiaugiuosi, kad atsirinkai sau tinkantį torto receptą smile.gif

Nertera, realiai tas Oetker kremas nėra tai, ko reikia šiam tortui... Geriausia būtų daryti su tirpiu pudingu... Turiu pasidėjusi kelis pakelius tokio pudingo iš Vokietijos - kai išmėginsiu, parašysiu, ar jaučiasi skirtumas... O kol kas gal tikrai verta pamėginti įmaišyti grietinėlės standiklio... g.gif O "Marsas" atrodo thumbup.gif

RamuneR, keksiukai galėjo susmegti dėl to, kad tešla permaišyta arba dar buvo ne visai iškepę... g.gif Tikiuosi, kitą kartą tikrai pavyks 4u.gif Džiaugiuosi, kad vištiena gavosi skani smile.gif

nighttingale, labai gaila, kad "katastrofa pagal nighttingale" gavosi nelabai skani... Niekaip nesuprantu, kodėl tešlą gavosi minkoma... O miltus tiksliai atmatavai? g.gif O kad kepama varškė išsikilnojo ir vėliau sukrito - vienareikšmiškai dėl to, kad ji buvo per ilgai plakta (o ne maišyta). Tokiems varškės pyragams varškę su kiaušiniais reikia tik lengvai išmaišyti iki vientisos masės ir jokiu būdu neplakti, kad nepatektų daug oro... Kuo labiau varškė išpurenama, tuo labiau ji kepama pučiasi smile.gif

Vaidullka, būtent šiame recepte puodelis - 237 ml 4u.gif

Comma 4u.gif

MELDA, tikrai nesiimsiu spėlioti, koks tai buvo pyragas... Daug kartų įsitikinau, kad čia galiu pateikti tik išbandytus receptus smile.gif

LIAN, kraštas, kaip ir sakė Katu, iš sausainių trupinių, sumaišytų su tirpintu sviestu smile.gif

eya, džiaugiuosi, kad pyragas patiko, atrodo labai skaniai rolleyes.gif

greja, pasižiūrėk šia temą 4u.gif

Katu 4u.gif

rutelelt, omletas kepdamas ir man iškilo, bet aušdamas vėl susileido, nereikėjo net badyti... Na bet svarbiausia, kad buvo skanu smile.gif
Atsakyti
Sonatina, as vis del to dristu manyti kad problema svieste buvo ax.gif kiek mazdaug sviesto reikia istirpinti kad gautusi 10 v.s.? g.gif
Atsakyti
nighttingale, aš tiesiog šaukštu kabinau iš pakelio... Dešimt kartų pakabinau ir tada ištirpinau smile.gif Reikės kitą kartą pasverti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 05 14, 21:30)
nighttingale, aš tiesiog šaukštu kabinau iš pakelio... Dešimt kartų pakabinau ir tada ištirpinau smile.gif Reikės kitą kartą pasverti... ax.gif


na as 100g istirpinau g.gif nu jooo, db dar karta perskaiciau recepta doh.gif vietoj 1/4 puodelio kakavos, idejau 1 v.s. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Gaminau baltus kukulaičius. Neturėjau vištienos, tai dariau iš kiaulienos. Super skonis. Dariau nedidukus, tai labai greit iškepė. Priviriau ryžių, padariau padažiuką, tai pirštelius gali apsilaižyti thumbup.gif thumbup.gif
Tik truputį prikepė prie skardos, nustačiau 200C, gal per karšta ax.gif

Tu šaunuolė 4u.gif receptas super biggrin.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Omleto vyniotinis su špinatais ir lašiša

Omletui
4 kiaušiniai
4 v. š. gazuoto mineralinio vandens
100 g špinatų
druskos, pipirų, mėgiamų prieskonių

Įdarui
salotų lapų, apvirtų šparagų ar avokado
300 g rūkytos ar sūdytos lašišos
krapų, petražolių, grietinės

Blenderyje susmulkinti špinatus. Kiaušinius išplakti su mineraliniu vandeniu ir kitais ingredientais. Nedidelėje įkaitintoje keptuvėje iškepti blynelius. Į juos įsukti salotų lapelių ir juostelėmis supjaustytos lašišos. Galima dar apkepti keptuvėje arba patiekti šaltus su grietine ir žalumynais.

P. S. špinatų įdėjau gal tris kartus daugiau, tad blyneliai gavosi žali ax.gif ... Vietoje špinatų galima naudoti žalius svogūnų laiškus ar virtus šparagus... Labai greitas ir dietinis užkandis... rolleyes.gif
Atsakyti
Noriu kepti Cinamoninės bandeles,bet turiu tik sausas mieles doh.gif ar tiks.Recepte rašo,kad reikia šviežių.
Atsakyti
cosma, džiaugiuosi, kad kukuliai patiko smile.gif

noir1, tikrai tiks ir sausos mielės smile.gif 25 g šviežių = 7 g sausų mielių 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti: čia tiek visokių receptų ( kai ką ir aš išbandžiau), o ką gražaus ir įdomaus galima padaryti vaikams gimtadienio proga. Saldumynus tai išsirinkau, bet nesugalvoju iš rimtesnio maisto ką padaryti,kad būtų gražu ir skanu, o ypač greita. g.gif
Atsakyti
user posted image

Švelnūs grietininiai lietiniai

4 kiaušiniai
2 - 3 v. š. cukraus
1/2 a. š. druskos
1/2 a. š. kepimo miltelių
4 - 5 v. š. miltų
300 ml grietinės (geriau neriebios)

Kiaušinius išplakti su cukrumi ir įmaišyti likusius ingredientus. Kepti įkaitintoje keptuvėje.

P. S. tikrai labai švelnūs ir skanūs blynai smile.gif
Atsakyti
user posted image

Karšti sumuštiniai su sūriu ir svogūnais

2 – 3 didelės svogūno galvos, smulkiai sutarkuotos
~ 300 g tarkuoto fermentinio sūrio
2 – 3 dideli kiaušiniai
batono riekių
pipirų, druskos, mėgiamų prieskonių

Sumaišyti svogūnus, sūrį, kiaušinius ir prieskonius. Masę užtepti ant batono riekių. Kepti įkaitintame aliejuje – pirmiausiai reikia dėti sūrio mase žemyn, o tada apkepti neapteptą pusę.

P. S. senas geras receptas, puikiai tinkantis sunaudoti benusibaigiančiam sūriui ax.gif ... Jei mėgstate, į sūrio masę įmaišykite kmynų... rolleyes.gif
Atsakyti
na pasakysiu ir as savo subjektyvia nuomone, ti nesupykit..gaminau torta ,,Marsas", tai man asmeniskai nelabai patiko schmoll.gif nors esu nereali tortu megeja tongue.gif ,
visu pirma tai visikai nepatiko sausainiu padas, niekada daugiau nedarysiu..su biskvitu pacios keptu zymiai skaniau
antra, kai susidejo sokoladukai labai jau saldu gavosi, todel manau butu skaniau i vidu deti konservuotus vaisius..o kai atsiras - braskes..

kremas thumbup.gif thumbup.gif ...bet toki visada darau, (paivairinu su jogurtu kartais, varskes desertu avietiniu ir t.t.) taip kad nebuvo nuostabu, kad kremas bus pavykes ir skanus thumbup.gif

tai tiek..sorry blush2.gif
Atsakyti