Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

sena tema čia
Atsakyti
Ne į tema, taisyklese parasyta kad skelbimu i parasa dėt negalima, as irgi buvau idejus kai nezinojau hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Zuiqtis
Grazios plyteles - turetu gerai atrodyti. O tas dekoriukas stiklinis tai ypac - nors skeptiskai ziuriu i veidrodio ireminima, bet toks variantas tai netgi patiktu - tik minimalistinis bortelis. Ir baltos grindys nieko baisaus, jei plyteliu pavirsius lygus.
Atsakyti
viena varijanta jau susideliojau biggrin.gif prasom pakritikuoti bigsmile.gif ten apacioje kur baltas fonas, stoves vonia.. nu parasyta biggrin.gif o tas pilkas plamas tai veidrodis 4u.gif
user posted image

cia pagal sita bandziau kazka panasaus padaryti
user posted image


ai dar del kriaukles norejau paklausti, kaip manot ar ymanoma kur nors ja uzsisakyti ir kad padarytu pagal mano ismatavimus.. g.gif pas mane ji bus tokiam nesamoningam kampe doh.gif standartine graziai neisides.. reiktu kad butu tokia kampine bet dar ir papjaustyta doh.gif bo kolona tokia issikisus kampe doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuiqtis: 07 balandžio 2007 - 22:34
Pas mane irgi bus oranzine vonia drinks_cheers.gif Tik derinta ne su baltu, o su skaisciai zalia (grindys) - toks svieziai israutos morkytes derinys biggrin.gif Tiesa, balta bus visa santechnika ax.gif Bus idomu palygint rezultata ax.gif
Atsakyti
Zuikuti, o tu virš vonios nori veidrodį kabint unsure.gif Nebijai, kad reiks po kiekvieno prausimosi su šluoste trint ax.gif

O tokių įdomių kampinių mačiau Sveameks salone, na ji tokia ne visai tradiciškai kampinė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2007 04 08, 12:46)
Zuikuti, o tu virš vonios nori veidrodį kabint  unsure.gif  Nebijai, kad reiks po kiekvieno prausimosi su šluoste trint  ax.gif

O tokių įdomių kampinių mačiau Sveameks salone, na ji tokia ne visai tradiciškai kampinė mirksiukas.gif

del ko trint? g.gif del to kad aprasos? g.gif ar del to kad apslapinsiu? g.gif seip desim po juo ta tinkleli kad nerasotu g.gif gal nebus bedu.. o ir pas tevus mano yra ant dvieju sienu po didziuli veidrodi, butent virs vonios ir kitas virs kriaukles.. g.gif nu beda tik ta kad aprasoja..
suprunti, pas mane neiseina ant kitu sienu, nebent miniatiurinius, nes prie sitos sienos eis vonia ir kampine kriaukle gale.. o prie kitu sienu, jos tik po 1500cm, tulikas (cia prie tos pacios kur kriaukle doh.gif ) ir skalbenke prie kitos.. o toje sienoje kur priesais vonia bus durys doh.gif zodziu makalyne totali ir nesamone biski net doh.gif bet kad vonia didesne ikisti norim ir skalbenke kad vonioje tilptu doh.gif

del kriaukles dekui, ainu ieskoti kur randas kaune bigsmile.gif

paziurejau blink.gif kaune nera schmoll.gif nu negrazu gi taip lotuliukas.gif bet aciu mirksiukas.gif vilniui ziuresim tada bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuiqtis: 08 balandžio 2007 - 15:17
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 04 07, 23:13)
viena varijanta jau susideliojau biggrin.gif prasom pakritikuoti  bigsmile.gif  ten apacioje kur baltas fonas, stoves vonia.. nu parasyta  biggrin.gif  o tas pilkas plamas tai veidrodis  4u.gif

Man gražu wub.gif. Tik veidrodis gal per mažas - stovėdama vonioje nematysi savo veido. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Sapho @ 2007 04 08, 09:23)
Pas mane irgi bus oranzine vonia  drinks_cheers.gif  Tik derinta ne su baltu, o su skaisciai zalia (grindys) - toks svieziai israutos morkytes derinys  biggrin.gif  Tiesa, balta bus visa santechnika  ax.gif Bus idomu palygint rezultata  ax.gif

Ir kas čia per manija? doh.gif Ir mes planuojame oranžinę su žalia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 04 09, 18:56)
Man gražu  wub.gif. Tik veidrodis gal per mažas - stovėdama vonioje nematysi savo veido.  unsure.gif

blush2.gif biski jo, gal ir galima prailginti, nors mums abiems, kai esam po 1.70 tai kaip tik bustu toks biggrin.gif
Atsakyti
Pasirodau ir as blush2.gif atsiprasau uz prasta kokybes(fotkinau prietemoj tai spalva zalia kazkokia netikra doh.gif )
Tai vot cia bus mazasis musu tulikas su kabina smile.gif butent cia kabes tulikas biggrin.gif
user posted image
cia bus kriaule su veidrodziu (ziureti pakreipus galva i kaire biggrin.gif )
user posted image
Cia bus duso kabina smile.gif
user posted image
Cia didzioji musu vonia kairiau bus gyvatukas desniau kriaukle
user posted image
cia tulikas kabos o nisose bus veidrodziai
user posted image
Atsakyti
Man toj raudonoj nepatinka kad plyteliu tarpai nesueina ax.gif O ta zalsva faina 4u.gif

45laipsniu kampa pjovete? kiek papildomai kainavo, ar gerai suejo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristiTal: 09 balandžio 2007 - 21:34
QUOTE(Saja @ 2007 04 09, 18:56)
Ir kas čia per manija?  doh.gif Ir mes planuojame oranžinę su žalia  biggrin.gif

Gal dar ir plyteles tokias pat uzsisakem? lotuliukas.gif Man toks derinys atsitiktinai gavosi, mat serijoje, is kurios emem sienines plyteles, nebuvo jokiu matiniu grindininiu - teko rinktis is kitu. O is ju tai tik zalia ir derejo su musu pasirinkta oranzine doh.gif Nors kol kas nesigailiu biggrin.gif
Atsakyti