Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

O cia dar viena mintis, tik nezinau kaip igyvendinti, bet aprasymas turetu buti kazkur siam puslapy:
www.polymerclaycentral.com


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2005 03 29, 12:18)


Oho... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kaip gražu. man tai ant tokio ir vaikščioti būtų gaila. Aš sužavėta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2005 03 30, 10:48)
Mhm, as tik tiesa pasakius spalvas pakeisciau- pagrinda daryciau ryzai abrikosini, o gelytes baltas su geltonu...

Gelytes ismegzti nesunku, tik laiko daug uzima, nes jos kaip matau dvi susiutos...

Gal galetum papasakot kaip tas gelytes ismegsti, ar kokia schemute imesti?
Atsakyti
Vazonėliai smile.gif

Aprašymas
Atsakyti
Reviv, bandyk ieskoti www.render.ru rankdarbiu skyrelyje.
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 03 29, 22:14)
Labai graži idėja.

Čiuptuvėlių gali pasidaryti nusipirkusi kabliukų į vonią. Visokių spalvų būna, tą kabliuką nuimsi, o pritvirtinsi nunerta virvelę, kuria ir apriši mėgintuvėlį thumbup.gif  Ar gumele kokia.. ax.gif

Matai, geriausia, kad tas "čiuptuvėlis" būtų bespalvis, toks, kaip guminis iš peršviečiamos plastmasės minkštos. Tada jį priklijavus prie lango stiklo, jo nelabai matosi...
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 04 08, 16:56)
Matai, geriausia, kad tas "čiuptuvėlis" būtų bespalvis, toks, kaip guminis iš peršviečiamos plastmasės minkštos. Tada jį priklijavus prie lango stiklo, jo nelabai matosi...

Aš turiu tokius peršviečiamus, minkšti, nesukiai būtų galima pritvirtinti kolbutę.
Atsakyti
O va tai patiko ax.gif

Atsakyti
Na su niekuo čia nepalyginsi, bet BIMBALAS
Atsakyti
Karbyne, kur tu jį laikai? man tai gražus, dariau tokius bumbulus kalėdoms, o čia ir sparnelius priklijavai ar kaip?
Atsakyti
Panašiai tokia lempa, man patiko, bet irgi nesugalvociau kaip dar pačią lemputę saugiai pritaisyti?
user posted image

cia visas aprasymas, kaip daryti
Atsakyti