Įkraunama...
Įkraunama...

Veltiniaujame


1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis
6 dalis
7 dalis
8 dalis
9 dalis
10 dalis
11 dalis
12 dalis
13 dalis
14 dalis
15 dalis
16 dalis
17 dalis
18 dalis
19 dalis
20 dalis
21 dalis

Trečioje ir ketvirtoje dalyje daugiausia informacijos apie vėlimo techniką

Kaip velti skrybėlę
Kaip velti skylėtą šalį
Kaip velti batukus
Kaip velti kilimėlį

Naujokams: prieš klausdami pasižiūrėkite ankstesnėse veltinio dalyse ar apie tai nebuvo kalbėta, taip pat visą pradedančiajai reikalingą informaciją rasite VELTINIO FORUME
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzinyte: 11 balandžio 2007 - 08:21

Klausimukas - ar galima apvelti kašmyrą ? kaip šilką. Padėvėtuose nupirkau 100 proc. kašmyro šalį su kur ne kur išpeštais siūlais, būtų fain apvelti... g.gif

Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2007 04 11, 10:02)
Na tikrai kad....  blink.gif kopūsto tai nesidėčiau  lotuliukas.gif

Klausimukas - ar galima apvelti kašmyrą ? kaip šilką.  Padėvėtuose nupirkau 100 proc. kašmyro šalį su kur ne kur išpeštais siūlais, būtų fain apvelti...  g.gif


kasmyra apskritai galima velti. o gatava salika berods pas ruses maciau su adatelem (jei gerai prisimenu) apvelta
Atsakyti
kaip kuriami paveikslai
wink.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2007 04 11, 07:05)
Klausimukas - ar galima apvelti kašmyrą ? kaip šilką.  Padėvėtuose nupirkau 100 proc. kašmyro šalį su kur ne kur išpeštais siūlais, būtų fain apvelti...  g.gif


daug rizikos, kad vietomis gerai neprikibs unsure.gif esu bandzius ant pukuoto vilnonio audinio. Geriau dekoruok adatelem.
Atsakyti
Ieksau kas galetu pamokinti velti tapkutes Vilniuje, pati bandziau tris kartus, bet ne karto nesigavo kaip turetu. g.gif
Atsakyti
Taigi Vilniuje laikas nuo laiko Gudra organizuoja tapkuciu velimo kursus. Ilisk i Veltinuku velimo kursu tema. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 04 11, 12:28)


nu nieko sau blink.gif man iki tokio meno kaip iki mėnulio schmoll.gif
QUOTE(uups @ 2007 04 11, 13:29)
daug rizikos, kad vietomis gerai neprikibs unsure.gif  esu bandzius ant pukuoto vilnonio audinio. Geriau dekoruok adatelem.


matyt bandysiu adačikėm; reiks dar nete paieškot ko g.gif

Aj, va mano kaip sakiau skubotas krepšiukas margučiams. Na.. matosi kad skubotas ir spalvos man per niūrios velykoms cool.gif
user posted image
Atsakyti
spalvos gal ir ne velykines, bet forma grazi - atrodo kaip geles ziede kiausiukai guli it lopsy smile.gif
Atsakyti
O man labai grazus krepsiukas, kaip tokiom saltom Velykom, tai ir spalva tinka....
O ten rankenele padariusi, ar tik taip krastelis pasistojes stovi?
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2007 04 11, 15:17)
O man labai grazus krepsiukas, kaip tokiom saltom Velykom, tai ir spalva tinka....
O ten rankenele padariusi, ar tik taip krastelis pasistojes stovi?
bigsmile.gif


Aha, vežiausi į svečius, nebuvo kaip paimti tai ir sukabinau su siūlu du trikampukus biggrin.gif
Ačiū už pagyrimus blush2.gif
Atsakyti
Vargšės naujokės, kaip aš jas dabar suprantu ax.gif Draugei ieškau kokios nors fotografuotos pamokos apie besiūlį vėlimą ir dar nerandu. Jau būčiau tikriausiai vizualiai parodžius doh.gif Jei kas turite kokią nuorodėlę, prašau įmeskite. Einu ieškoti verysad.gif
Atsakyti