Įkraunama...
Įkraunama...

Tas nelemtas pavydas

jau senokai skaitineju si foruma, bet sikart ir pati isdrisau tarti zodi apie savo situacija... radau daug temu apie nepasitikejima, pavyda, bet... man jos paprasciausiai netiko... as labai nepasitikiu savo isrinktuoju... as bijau del kiekvieno jo zingsnio... as pavydziu jo bendradarbems... bet esme ta, kad jis tam nesuteikia pagrindo, del visko kaltos mano mintys... as tiek prisigalvoju...... kad pradedu pavydeti, pradedu erzintis, pradedu nepasitiketi ir ieskoti priekabiu.... sunkiausia man... nes man su tomis mintimis reikia gyventi..... labai jau reikia jusu patarimu, kaip elgitis, kaip pradeti pasitiketi ir pagaliau normaliai gyventi....... kaip sakoma, ant nosies musu vestuves..... o as va kuo uzsiemusi.... savo kvailomis mintimis....
Atsakyti
Manau, kad tu nepasitiki savimi ir kiekviena moteri laikai labiau verta jo nei tu pati. Teks padirbeti su savimi, kitaip santykiams gresia nemazai problemu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(com @ 2007 04 11, 17:20)
Manau, kad tu nepasitiki savimi ir kiekviena moteri laikai labiau verta jo nei tu pati. Teks padirbeti su savimi, kitaip santykiams gresia nemazai problemu. unsure.gif


ko gero net nezinau, kaip su savimi dirbti... kaip isikalti i galva, kad negalima taip galvoti... kaip pasitiketi... nemoku... nezinau kaip...
Atsakyti
..prasivydesi su laiku mirksiukas.gif ...aisku tai atims daug nervu be reikalo,bet sia "liga" reikia tiesiog prasirgt... 4u.gif
Atsakyti
Kažkiek pažįstamas jausmas... aš irgi kažkada tokia buvau, kai draugavau su vienu vaikinu. Bet ir mano pavydas kartais būdavo ne be pagrindo...
Tau tiesiog reikia prisiversti apie tai negalvoti. Skaitau dabar tokia knygą - J. Merfio "Jūsų pasąmonės galia". Jei turėsi laiko paskaitinėk, sužinosi kokią įtaką gali padaryti mūsų mintys. Tada savaime praeis noras pavydėti ir nepasitikėti wink.gif
Atsakyti
Gal kažkas iš praeities...gali būti , kad kadaise kitų vaikinų padarytos širdies žaizdos Tave padarė nepatiklią...
bet kokiu atveju, jei vaikinas Tau geras ir neduoda pagrindo pavydui - stenkis jam apie tai nekalbėti, nes pasirodysi kaip paranojikė ...arba gali vieną kartą jam apie tai užsiminti..bet tik nekelk pastoviai pavydo scenų, nes tai šaldo santykius
Turi savyje ieškoti priežasčių, jei tai širdies žaizdos - gal jis padės jas užsigydyti.
Ir užsiimk malonesniais dalykais....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Antradiene#: 11 balandžio 2007 - 15:47
QUOTE(Afroditte @ 2007 04 11, 16:35)
..prasivydesi su laiku mirksiukas.gif ...aisku tai atims daug nervu be reikalo,bet sia "liga" reikia tiesiog prasirgt... 4u.gif



Kol lauks prasirgimo, tai gali savo nesibaigianciais priekaistais pribaigti ji. Nemanau, kad reikia laukti kol praeis, turetu pati savyje "pasirausti" ir issiaiskinti kodel laiko save tokia beviltiska. Juk cia ne siaip pavydas, o paranojiskas pavydas - pavydeti beveik kiekvienai del nieko.
Atsakyti
QUOTE(com @ 2007 04 11, 16:03)
Kol lauks prasirgimo, tai gali savo nesibaigianciais priekaistais pribaigti ji.


a zinok tai butu geriausias vaistas bigsmile.gif ziaurus bet geras toks....pavydo jausma turi uzimti stipresnis jausmas kazkoks...jei tai ne meile,praradimo jausmas uzims...ne visi pernesa scenas rolleyes.gif ...o su savim tvarkytis reikia visada...nera nemoku tokio schmoll.gif imi ir "tvarkai"...nes tokios pavyduoles labai pastebimos ir labai nekaip atrodo lotuliukas.gif ..amzinai itartinos akys ir sustinge veido raumenys doh.gif ..brrr....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afroditte: 11 balandžio 2007 - 16:11
aš taip pat buvai pavydi, nepasitikėjau savimi galvojau kad kitos moterys yra geresnės už mane, bet tiesą pasakius visa tai praėjo man, kažkaip metai ėjo į priekį ir viskas pas mane keitėsi, tiesiog pradedi į viską žvelgti kitaip su metais mirksiukas.gif sakau iš savo patirties dar ne didelės bet vistiek biggrin.gif
Atsakyti
as is tiesu ir pati labai bijau, kad su manimi isties sunku buti ir vargu ar imanoma labai ilgai istverti tuos nuolatinius priekaistus, susiraukusi veida ir itarimu pilna zvilgsni... as ir pati labai saves tokiais momentais nemegstu, o ka jau kalbeti apie kitus... galbut ta pacia svarbiausia priezasti as ir zinau... kad apskritai nepasitikiu vyrais del savo tevo, ankstesniu vaikinu poelgiu... zinau, kad privalau "sveikti", nes kitaip... nieko gero is to neiseis... bet vat kaip sau pasakyti, kad esi ypatinga?.. galbut galetumete pasidalinti savo patirtimi kaip "gydetes"... buciau labai dekinga...
Atsakyti
QUOTE(mano_angeliukas @ 2007 04 12, 07:35)
... zinau, kad privalau "sveikti", nes kitaip... nieko gero is to neiseis... bet vat kaip sau pasakyti, kad esi ypatinga?.. galbut galetumete pasidalinti savo patirtimi kaip "gydetes"... buciau labai dekinga...


man buvo kadaise kažkas panašaus, kompleksą didelį įvarė mano pirmoji meilė išdavęs mane.Galvojau, kad manyje priežastis,kad ta kita geresnė...bet kai jis paliko ir ją,o po jos dar kelias-pradėjau suvokti, kad ne manyje priežastis. Tiesiog jo toks būdas

Išsiaiškink savo pavydo priežastis-ar tai dėl nepasitikėjimo savimi ar tai dėl jo elgesio.Jis kiek supratau elgesiu neduoda pagrindo tam, vadinasi nepasitiki savim ir apie jį galvoji blogiau nei yra iš tikrųjų.Bandyk galvoti taip-ar man patiktų, jei apie mane galvotų,kad esu blogesnė nei iš tiesų yra...Lengvas pavydas netgi prideda tam tikro šarmo, bet kai diena iš dienos su ytampa - įsivaizduoju, kad tai vargina
Įsisamonink, kad jei vaikinas su Tavim - vadinasi Tu jam esi labai ypatinga

Be to man asmeniškai labai padėjo tai, kad nesureikšminu vaikino, vyro iki begalybės - visada palieku prielaidą, kad gali taip atsitikti, kad išsiskirsim (kasdien apie tai negalvoju, bet retkarčiais permastau tokią galimybę), apsvarstau ką daryčiau tokiu atveju, bandau įsivaizduoti ar aš vis dar savarankiškas sutvėrimas.Tokios mintys padeda man ne tik nepavyduliauti, bet ir apskritai laisviau jaustis
Atsakyti
reikia labai nedaug-o gal labai daug..- suprasti, kad kartu esate todėl, kad to norite abu. Jūs abu laisvi žmonės. Jeigu norės nuklysti į šoną - nepadės jokie priekaištai ir kontrolė, gal tik pastūmės į tai. Turbūt pavydo jausmas proporcingas nuosavybės jausmui - kuo giliau pavydi, tuo mažiau supranti, kad kitas žmogus tau nepriklauso kaip daiktas.
Atsakyti