Įkraunama...
Įkraunama...

Terminuotieji indėliai

Sveiki!
Šiandien pasidėjom savo sutaupytus pinigėlius į banką, atsidarėm terminuotojo indėlio sąskaitą. Man tai visiškai nauja, nors santaupų jau kiek laiko turėjom, tačiau apie tokią galimybę dar nebuvau pagalvojusi... blush2.gif temos, skirtos šiam dalykui, dar neradau, todėl nusprendžiau užvesti naują smile.gif
grįšiu namo, išsinagrinėsiu geriau sutartį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianute: 13 balandžio 2007 - 12:17
QUOTE(dianute @ 2007 04 13, 12:17)
Sveiki!
Šiandien pasidėjom savo sutaupytus pinigėlius į banką, atsidarėm terminuotojo indėlio sąskaitą. Man tai visiškai nauja, nors santaupų jau kiek laiko turėjom, tačiau apie tokią galimybę dar nebuvau pagalvojusi... blush2.gif  temos, skirtos šiam dalykui, dar neradau, todėl nusprendžiau užvesti naują smile.gif
grįšiu namo, išsinagrinėsiu geriau sutartį smile.gif

I koki banka dejot? koks procentas? As irgi esu pasidejus i Snora, nes didziausios palukanos, kiek nagrinejausi smile.gif
Atsakyti
Seb Vilniaus bankas. Ziurejau snore, ten palukanos siuo metu didziausios, bet ta akcija greitai baigsis, o as nebeturejau laiko siandien eiti dar i kita banka, o pirmadieni tai 100proc negalesiu nueit. palukanos 2,75 men. kaupiamasis terminuotas indelis, palukanos pabaigoje, po men automatiskai pratesia ir tada skaiciuoja jau nuo sumos kartu su priaugusiais pinigeliais smile.gif
Atsakyti
o kodėl dėjai būtent kaupiamąji?juk už grynai terminuotus didesnės palūkanos..siūlau taip-jei didesnę sumą iš karto turi-tai dėk terminuotą,o taupymui kasmėnesiniam turėk kaupiamąjį..čia tik šnekant apie indėlius kaip taupymo būdą.
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2007 04 13, 12:41)
Seb Vilniaus bankas. Ziurejau snore, ten palukanos siuo metu didziausios, bet ta akcija greitai baigsis, o as nebeturejau laiko siandien eiti dar i kita banka, o pirmadieni tai 100proc negalesiu nueit. palukanos 2,75 men. kaupiamasis terminuotas indelis, palukanos pabaigoje, po men automatiskai pratesia ir tada skaiciuoja jau nuo sumos kartu su priaugusiais pinigeliais smile.gif

2,75 metines biggrin.gif . O tu metams dejai, as tai keliems menesiams, tai apie 4 proc metiniu thumbup.gif
Na SEB maziausias, o Snore tai kiek pamenu akcija buvo 5 proc. ar ne doliariais unsure.gif ir ilgam laikui. O tu skaiciavaisi, kad ne kaupiamasis vis tiek geriau apsimoka biggrin.gif Juk didesnes palukanos, be to baigiasi terminas, gali is naujo sutarti sudaryti visai sumai su sukauptom. Kokiam laikotarpiui pasiemei?
Papildyta:
QUOTE(Marija_d @ 2007 04 13, 13:10)
pasibaigus terminui, gali is naujo sutarti sudaryti visai sumai su sukauptom.


Papildyta:
Reikejo nepatingeti ir nueiti i Snora. Juk skirtumas yra: Snore uz metines 4,30, o Sebe 2,75 schmoll.gif Zinai, gali sutartni nutraukti. paskaityk ka ten raso, pas mane Snoro sutarty raso, kad galima nutraukti, tik neismokes palukanu. tai jeigu pas tave tas pats, tai dar nieko neprarasi, nes tik siandien sudarei sutarti. O Sebe naudojiesi el. bankininkyste? nes viska galima ir internetu tvarkyti, sudaryti sutarti, nutraukti. Na cia tik mano patarimai ax.gif
Papildyta:
Ai, tai cia jeigu menesiui sudarai, tai metines 2,75 smile.gif , galvojau kad jeigu 12 menesiu. nu tai tada skirtumas su Snoru nelabai zymus, Snore uz 1 men 3 metiniu palukanu. Tai, dzin tada
irnesakyk.gif
Atsakyti
cia menesiui smile.gif
tai man taip ir bus: praeina menuo, jei nenutraukiu sutarties, automatiskai jie mano priaugusius pinigelius prideda prie tos sumos, kuria inesiau, ir tada palukanos skaiciuojamos jau nuo didesnes sumos smile.gif
as dejau menesiui, bet pasirasiau, kad sutartis automatiskai pratesiama. taupom remontui, )aisku, vien su santaupom neissiversim, cia bus tik pradziai, reikes ir paskolos), taciau nezinom tiksliai, kada pradesim, nes galim stipriai su statybos leidimais uztrukt unsure.gif . o pasiimt bet kada galesiu, tokiu atveju negausiu tik einamojo menesio palukanu (nes sutartis vienam menesiui su automatisku pratesimu tongue.gif ). bet kokiu atveju, siek tiek uzdirbsiu bigsmile.gif
o del snoro: is darbo ir paskaitu niekaip per sias dienas negalesiu pabegt, dar ir dabar sedziu, nes darbo yra (juokingai skamba: darbe darbo yra biggrin.gif ) tai pamaniau, kad geriau maziau nei nieko. be to, norejau pinigus nuo korteles nuimt, nes buvo prisikaupe, greitu metu turbut teks i uzsieni vaziuot, nenoriu, kad kas nors atsitiktu, jei prarasciau kortele unsure.gif
vilniaus banka pasirinkau todel, kad turiu jo kortele, naudojuosiu internetine bankininkyste, o pagrindinis dalykas: buvo pakeliui mano begiojime i darba ir universiteta... lotuliukas.gif
Atsakyti
dar Ukio banke neblogos palukanos:
Ūkio banko terminuotųjų indėlių metų palūkanų normos procentais
Terminas mėnesiais Terminas dienomis LTL USD EUR GBP
1 30-60 3 3.9 3 4.1
2 61-91 3.4 4 3.4 4.1
3 92-121 3.7 4.1 3.7 4.5
4 122-151 3.7 4.1 3.7 4.6
5 152-182 3.7 4.3 3.7 4.7
6 183-212 4 4.6 4 4.8
7 213-243 4.1 4.6 4.1 4.8
8 244-273 4.1 4.7 4.1 4.8
9 274-304 4.2 4.8 4.2 4.8
10 305-334 4.3 4.9 4.3 4.8
11 335-364 4.4 5 4.4 4.8
12 365-395 4.5 5.4 4.5 5
Atsakyti
Merginos, o jūs nesvarstėt galimybės investuoti savo pinigėlius į fondus, čia procentai dažnai būna žymiai didesni. Tik aišku ir rizika žymiai didesnė. Bet jei turi kažkiek atliekamų pinigų kodėl nepabandžius.
Atsakyti
zinoma, kad fondai yra geriau, bet jei zmogus galvoja pasideti indeli pvz 3 menesiams ir is karto gauti saugu prieaugi, tai gal indelis. i fondus investicija turi buti ilgesniam laikotarpiui, bent jau taip rodo mano patirtis. gal ir klystu -tada pataisyk. mano mamai indelis atrodo patikimiausia, nes savo amziuje ji nebenori rizikuoti, todel ieskome banko, kuris siulo didziausias palukanas.
Atsakyti
Sako, kad investuojant į fondus, reiktų pinigus mažiausiai trims metams pamiršti.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 04 15, 08:13)
Sako, kad investuojant į fondus, reiktų pinigus mažiausiai trims metams pamiršti.


investuojant į fondus pinigus reikia pamiršti tik metams, nes neišlaikius metų nuo gauto prieaugio valstybei turėsit sumokėti 15 proc. pelno mokestį.. doh.gif vat smile.gif

Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2007 04 15, 06:57)
Merginos, o jūs nesvarstėt galimybės investuoti savo pinigėlius į fondus, čia procentai dažnai būna žymiai didesni. Tik aišku ir rizika žymiai didesnė. Bet jei turi kažkiek atliekamų pinigų kodėl nepabandžius.

As veliau planuoju investuoti i akcijas, dabar nelabai palankus metas, todel keliem men dejau i indelius, kad veltui nestovetu mirksiukas.gif Tai mano toks motyvas, gal reikes veliau ir apie fondus pagalvoti, tiek nezinau ar verat, nes labai pakile yra unsure.gif Bus matyt smile.gif
Papildyta:
[quote=Marija_d,2007 04 16, 09:44]
Klaidas pataisiau blush2.gif : tik nezinau ar verta, nes labai pakile yra unsure.gif Bus matyt smile.gif
Atsakyti