Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kokio amžiaus maitinote krutimi?

Apklausa: Iki kokio amziaus maitinote krutimi? (710 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
tiesiog įdomu.......
Atsakyti
Pirmasis siurbliavo iki 2.5 metu, o antrasis - iki 1.5 metu (nutraukt teko del objektyviu priezasciu)
Atsakyti
Iki 1m ir 3men wink.gif Manau, savo pumpureliui atidaviau viska, ka galejau smile.gif
Atsakyti
mano katinelis pienuko gavo iki 5 su puse menesiu. labai norejau ir toliau maitinti, taciau kad ir kaip stengiausi, bet pienelio pradejo mazeti ir teko ji visai nutraukti.
Atsakyti
Iki beveik 2 metuku. Buciau ir ilgiau, bet jaunikaitis pats faktiskai atsipratino, jo iniciatyva procesas uzsibaige.
Atsakyti




Maitinau 20 mėnesiukų. Mažylė dar mielai būtų smaguriavusi ir dar, bet pagalvojau, kad jau užteks.
Atsakyti
As savo burbuliuka maitinau 17 men. smile.gif
Atsakyti
Pirmaji maitinau kazkur iki 1.5metuku, o dabar turbut maitinsiu ir panasei, jei i darba nereiks gristi...
Pazystu mamyciu maitinanciu iki 3metuku, na as nesirysciau....g.gif ir nezinau ar cia yra jau taip gerai
Atsakyti
Pirmasis siurbliavo iki 2.5 metu, o antrasis - iki 1.5 metu (nutraukt teko del objektyviu priezasciu)








gerai skamba" siurbliavo" thumbup.gif
Atsakyti
Iki 2,5 metų. Norėjo dar ilgiau, bet "nebepavežiau" wink.gif Jis buvo alergiškas pieno produktams, tai mano pienas ir buvo tas vienintelis galimas pieno produktas.
Atsakyti
As maitinau iki 2 metu, o po to pamaniau, kad jau uzteks. Pana su dantukais, kartais megdavo paisdykauti ir man ikasti blink.gif Tada ir nutraukiau maitinima, nors pieno buvo sociai wink.gif
Atsakyti
3 savaites, daugiau nebuvo pienuko
Atsakyti