Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(irmulia @ 2007 07 21, 13:19)
Ai net susigėdau  blush2.gif  rinkinukas - formelės pirktos Rimi, kainavo vos 3 litus  mirksiukas.gif


reiks ir man Rimi nusiaubti lotuliukas.gif , bo Labai jau grazus tavieji muiliukai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diora: 21 liepos 2007 - 17:19
Irmulia, labai fajni muiliukai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Kieno dabar eilė parodyti savo muilo kūrinukus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 07 22, 09:12)
Kieno dabar eilė parodyti  savo muilo kūrinukus?  bigsmile.gif

tik ne mano schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 07 21, 11:36)
ačiuks  mirksiukas.gif  luffa- natūrali kempinė iš moliūgo  biggrin.gif  ją iš seniau turėjau (pvz. Jysk'e galima rasti rinkinukų voniai, kuriuose būna nemažas gabalas luffos) arba mačiau Gariūnuose, tik ten jos tokios didelės plaušinės (po 5 litus) ir kas negerai, kad jos tokios neapvalios, o suplotos  verysad.gif


luffos buvo Vilkpėdės bazėj , parduotuvėj ,, Martina ,, berods vadinasi g.gif , ir nesuplota buvo biggrin.gif , tai panaši parduotuvė yra ir Šiaurės miestelio Norfoj , tai ten prie visokių plaušinių - kempinių gal ir galima jos rast
Atsakyti
maximoj mačiau komplektėlį - daug mažų formelių ir toks kaip ir kočėlas (nemoku pavadint ;D). tai, visai tiktų ir muiliukams mažiems tos formelės.
Atsakyti
O kokių buvo formelių tame rinkinuke? Čia ieškoti prie vaikiškų žaislų ar ne?
Atsakyti
atradau įdomią temelę biggrin.gif
Atsakyti
Irmulia muiliukai super thumbup.gif dar formelių silikoninių mačiau TOM PHILIPS Kaune tokios kaip TUPERWARE orkaitėj kepti keksiukus ten telpa 6 vnt, o kaina apie 8 lt lygtai g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 07 24, 16:14)
O kokių  buvo formelių tame rinkinuke?  Čia ieškoti prie vaikiškų žaislų ar ne?


susiprotėjau, kad visgi durna buvau blush2.gif jos be dugno, čia fimininkėms nebent tiktų :/ nors, jei priklijavus ką nors iš apačios.. buvo gal apie 10 vnt., bet kiekviename rinkinyje skirtingos. akropolio maximoj buvo prie raštinės reikmenų.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti