Įkraunama...
Įkraunama...

Pankolių arbata 1 mėn. kūdikiui

Sveikos mamytes,
klausimuks - ar kas bandet duoti pankoliu arbatos tokiam mazam kudikeliui?
MAitinu vien tik savo pienu, pati geriu tuos pankolius po kelis puodelius per diena. Drauge sako duot paciam vaikui pabandyt - gal efektas bus didesnis (nuo pilvo diegliu).

Kaip manot? Gal kas bandet?
Atsakyti
Sveika. Aš bandžiau, maitinu irgi tik MP, bet tiesa pasakius labai didelio poveikio nepamačiau, be to mano dukrytė nelabai ir gerdavo, duodavau iš šaukštelio tai irgi raukidavosi ir nusisukdavo, tai dabar pati geriu kartais. Gali pabandyt gal jums labiau padės negu mums. Mums labiausiai padėjo sab simplex ir espumizano lašiukai, dar krapus valgau ir geriu krapų vaisių arbatą. Sekmės.
Atsakyti
QUOTE(je_lenka @ 2007 05 11, 16:58)
Sveika. Aš bandžiau, maitinu irgi tik MP, bet tiesa pasakius labai didelio poveikio nepamačiau, be to mano dukrytė nelabai ir gerdavo, duodavau iš šaukštelio tai irgi raukidavosi ir nusisukdavo, tai dabar pati geriu kartais. Gali pabandyt gal jums labiau padės negu mums. Mums labiausiai padėjo sab simplex ir espumizano lašiukai, dar krapus valgau ir geriu krapų vaisių arbatą. Sekmės.



o, apie krapus nesu girdejus...
padeda?
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2007 05 11, 17:00)
o, apie krapus nesu girdejus...
padeda?

bent jau pastebėjau, kad padeda jai gaziukus išleisti rolleyes.gif kai pačiai jai duodavau krapų arbatytės tai nelabai padejo ir gal sutapimas bet užketėjo viduriai, o dabar pati valgau ir geriu ir geriau padeda.
Atsakyti
pankoliu arbata nepadejo, o be to kam kisht arbata, kai vaikas valgo MP?
espumizanas nepadedavo
geriausia - sab simplex. dariau eksperimentus - 1 buteliukas espumizano, 1as sab simplexo, vel espumizano, vel sabsimplexo - akurat, tai ne sutapimas, o tikrai manishkiui sab simplex daug geriau.
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2007 05 11, 16:48)
Sveikos mamytes,
klausimuks - ar kas bandet duoti pankoliu arbatos tokiam mazam kudikeliui?
MAitinu vien tik savo pienu, pati geriu tuos pankolius po kelis puodelius per diena. Drauge sako duot paciam vaikui pabandyt - gal efektas bus didesnis (nuo pilvo diegliu).

Kaip manot? Gal kas bandet?

Bandziau - nepadejo. Migdyk nors viena miega ant pilvo (o geriau visus miegus) - visi diegliai dings. Jeigu nepatinka, tai palauk kol imigs ant sono, tada tik rankyte perkisk ir kojytes apsuk ir miegos ant pilvuko. Cia vienintelis vaistas nuo diegliu smile.gif
Atsakyti
Aš duodavau 2 sav. kūdikiui, taip gydytoja patarė, nes mažius net valgyti per tą blogietį pilvą negalėjo. Bet efekto jokio...
Atsakyti
Aš savo vaikui pradėjau duoti nuo 1 mėnėsio "Mažylio" pankolių arbatos. Apie 10-15 ml. prieš maitinimą blush2.gif poveikį mačiau, tikrai padėjo, o Esspumisaano išvartojome per visus metus tik vieną buteliuką. lotuliukas.gif Gali aišku po kiekvieno maitinimo duoti ir espumisano, bet gal arbata būtų sveikiau, be to ir tą Esspumisaną reiktų pirkti kas savaitę doh.gif Žinau, kad ir antram vaikeliui irgi duosiu nestuke.gif
Atsakyti
Bandem ir mes pankolio arbata, bet retai pavykdavo mergina "ikalbeti" isgerti tos arbatos ir efekto stipraus tikrai nepastebejau. taip ir neradau efektyvaus budo nuo pilvo diegliuku ir putimo, tiesiog nuo 2,5 men. viskas praejo ir tiek. na gal dar sutapimas, bet tuo metu radom tinkama misinuka, nes MP jau truko.
Atsakyti
QUOTE(Tess @ 2007 05 11, 16:48)
Sveikos mamytes,
klausimuks - ar kas bandet duoti pankoliu arbatos tokiam mazam kudikeliui?
MAitinu vien tik savo pienu, pati geriu tuos pankolius po kelis puodelius per diena. Drauge sako duot paciam vaikui pabandyt - gal efektas bus didesnis (nuo pilvo diegliu).

Kaip manot? Gal kas bandet?


Jei maitinate tik savo pienu, jokiu arbateliu ar vandenuku ar ko kito duoti negalima, nes prades mazeti pienuko. Nuo diegliuku galima daryti masaziuka pilvuko, guldyti ant pilvuko, musu mociutes dar dedavo siltus vystyklus ant pilvo. Na, galu gale is diegliuku isaugs, bet aisku gaila maziuko,kai taip verkia verysad.gif wub.gif
Atsakyti
as savo maziukui nuo 7 dienu duodavau du kartus per diena HIPP arbatyte - mazylio pilveliui(pankolis, ramuneles), tai galiu pasakyti pilvo problemu beveik neturejome, mums pati gydytoja rekomendavo.
Atsakyti
Man Hipp'o arbatėlė pasirodė per saldi. Duodavau natūralių pankolių arbatytės. Ir pienuko tikrai nesumažėjo, nes gerdavo kaip vaistą tą arbatą, ne kaip maistą. Diegliukai praėjo 4,5 mėn. Bet ir dabar dar nevalgau jokio "blogo" maisto.
Atsakyti