Įkraunama...
Įkraunama...

Mažyliai ir Mc'Donalds

Sveikos superMamos

Norejau paklausti, kokia jusu nuomone:
mazyliai ir McDonalds?
Atsakyti
Mano nuomone ypač kategoriška: ne mad.gif , ne mad.gif , ir dar kartą ne mad.gif .
Visai nežavi manęs greitas maistas: riebus, sausas, nesveikas ir man tai neskanus. Ir namie ne visada teisingai valgome, tai kam dar vesti vaikus į tokius "restoranus". Vaikui išvyka į viešą maitinimo įtaigą yra ypatingas įvykis, džiaugsmas ir visai nesinori, kad tai jam asociuotusi su McDonalds valgiaraščiu. Yra tikrai daug kavinukių vaikams, kurių racionas nesibaigia sumuštiniais, bulvytėm fri, ledais ir coca, o ir atrakcijų jose netrūksta.
Aš savo vaikų į McDonaldą nevedu ir tikrai nevesiu. Ir be to abejoju ar juos sužavėtų tie sumuštiniai. Na žaisliukus, kurie priedo siūlomi tai paimtų, bet valgyt... labai abejoju.
Aš - prieš.
Atsakyti
Na aš tai nesu tokia kategoriška smile.gif
Nueinam mes vasarą į tą Macdonaldsą, pasiemam po porciją ledų (ten jie labai niam), kai būna koks įdomus žaisliukas, nuperku dukrai tą kompleksą, o ten esančias bulvytes ir mažius pakapodavo, i r man jos visai skanios wink_3.gif Speceliai ten pavalgyti neiname, bet kad retkarčiais tų bulvyčių vaikai paragauja - tragedijos nematau smile.gif
Atsakyti
Mes specialiai į McDonaldsą nevaikštom. Bet jei kada kelionėj praalkstam ir reikia staiga ką įmesti į skrandį- bulvytės ar vištos gabaliukai- nematau tragedijos. Vyras sukerta "buterbrodą" - irgi nenumiro dar biggrin.gif . Dažniau užsukam į drive in'ą kavos. Manau, jau geriau bulvytės, nei kokis apvarvėjęs riebaluotas beliašas - veeeee.... schmoll.gif
Atsakyti
Labai kategoriška nesu McDonalds klausimu, nors iš esmės gerokai nepatinka man nei jų meniu nei pati idėja dry.gif. Ilgose kelionėse automobiliu betgi (na, sakykim, apie 700 km į vieną pusę) tai visai nebloga vieta sustojimui, o ypač žiemą, kai lauke be galo šalta, nes daugumoj McDonalds yra čiuožyklos ir žaidimų aikštelės, kur vaikiukas gali pasimankštinti nuo ilgo sėdėjimo automobilyje. Mes į McDonalds (ir analogiškas užeigas - Burger King ir panašias) vaikštom labai retai, dažniausiai ledų, nes man jie ten tikrai skanūs ir labai pigūs. Paulius vadina McDonalds užeigėles Old McDonalds - iš dainelės smile.gif.
Atsakyti
Norejau paklausti, ar yra Lietuvos McDonaldsuose pieno? Nes JAV yra ir pienuko mazuose pakeliuose, ir sulciu, tad tikrai nebutina uzsakyti colos vaikams smile.gif As i tokia vieta visgi vaiko nesvajoju vesti, bet kartais vaziuojant tikrai daugiau niekur nera kur sustoti. Bet tokiu atveju per daug neliudeciau, nes ten pat galima nusipirkti ir svieziu salotu su darzovem, ir jogurto su svieziom uogom. Tad maistas ten tikrai nera visas riebaluotas, nebent visose Pasaulio salyse nera tokio plataus pasirinkimo.
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2005 01 09, 21:30)
Norejau paklausti, ar yra Lietuvos McDonaldsuose pieno? Nes JAV yra ir pienuko mazuose pakeliuose, ir sulciu, tad tikrai nebutina uzsakyti colos vaikams smile.gif As i tokia vieta visgi vaiko nesvajoju vesti, bet kartais vaziuojant tikrai daugiau niekur nera kur sustoti. Bet tokiu atveju per daug neliudeciau, nes ten pat galima nusipirkti ir svieziu salotu su darzovem, ir jogurto su svieziom uogom. Tad maistas ten tikrai nera visas riebaluotas, nebent visose Pasaulio salyse nera tokio plataus pasirinkimo.


Jeigu taip yra visur, tai as savo kategoriškumą mažinu. Vieną "ne" nuimu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2005 01 09, 19:30)
Norejau paklausti, ar yra Lietuvos McDonaldsuose pieno? Nes JAV yra ir pienuko mazuose pakeliuose, ir sulciu, tad tikrai nebutina uzsakyti colos vaikams smile.gif As i tokia vieta visgi vaiko nesvajoju vesti, bet kartais vaziuojant tikrai daugiau niekur nera kur sustoti. Bet tokiu atveju per daug neliudeciau, nes ten pat galima nusipirkti ir svieziu salotu su darzovem, ir jogurto su svieziom uogom. Tad maistas ten tikrai nera visas riebaluotas, nebent visose Pasaulio salyse nera tokio plataus pasirinkimo.


Yra pieno. Tik padavejai baisiai nustemba kai jo paprasai. Pastojus pajutau nenumaldoma trauka McDonalds bulvytems ir butinai su pienu, tai shiurpindavau sitokiu 'kompleksu' blush-anim-cl.gif O va jogurto nemaciau nei LT, nei skandinaviskuose McD unsure.gif gal dabar jau atsirado, (kokius metus nebuvau)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 09 sausio 2005 - 22:31
Nesu McDONALDS fane ir nezinau kas kada atsirado, bet sveikesni maista JAV jie pradejo pristatineti palyginus dar visai nesenai. Teko sutikti kanadiecius, kurie labai gyre jogurta ir siule paragauti (bet as pirkau ledu blush-anim-cl.gif). Kiek supratau, Kanadoj jogurto ir dar nebuvo. O didesni meniu pagal sali su visom kaloriju lentelem galima rasti www.mcdonalds.com. Paziurejau is idomumo, tai is bedos galima visai sveikai pavalgyt. Pasidomekit, mamytes, gal ir pagerejo ju meniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2005 01 09, 14:29)
Kiek supratau, Kanadoj jogurto ir dar nebuvo.


Tikrai nežinau dėl jogurto... Tik girdėjau, kad nustos greit (jeigu dar nenustojo) prekiauti vegetariškais "mėsainiais", nes anie tikriausiai neturėjo pasisekimo (o ir labai jau neskanūs, netgi lyginant su Burger King) dry.gif. Ai, man dar jų muffins visai nieko rolleyes.gif.
Atsakyti
Vat, man labai patinka salotos McDonaldse. Daržovės, kiausinis, krevetės tiesiog sukrauti į indelį. Padažą pasirenki ir piliesi pats. Tai tikrai sveikas maistas gaunasi. smile.gif Aišku, tai ne kulinarijos šedevras. Bet jei kokioj kelionėj užsisakai tokių salotų, tai ir pats gauni "vitaminų ir mineralų komplektą", ir vaikui kokį salotos lapą ar agurką gali duoti pagraužt be jokių priedų. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norge: 10 sausio 2005 - 12:12
Kol kas griežtai NE. Manau, jei neįpras kieno pavaišinta, tai ir toliau bus kategoriškas NE mad.gif
Atsakyti