Įkraunama...
Įkraunama...

Rūgštynės

Gal kas mokat koncervuoti rugstynes???Labai jas megstu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(omni @ 2007 05 24, 11:48)
Gal kas mokat koncervuoti rugstynes???Labai jas megstu blush2.gif

4u.gif Labai paprastai:

1l.vandens-1valg.saukstas druskos
supjaustytos rugstynes dedamos i pasudyta vandeni ir paverdamos 5min.,nukosiamos,sudedamos i stiklainius,apipilamos surymu ir uzsukam stiklainius. bigsmile.gif
Atsakyti
Labai labai aciu 4u.gif
Atsakyti
As tai darau taip,supjaustau,uzpilu druskos,tik ne per daug,nes paskui labai jau surios buna,aptrinu ir i stiklainius.Ant virsaus uzpilu istirpintu tauku.Ziema atsidarai tai buna kaip sviezios
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2007 05 25, 10:47)
4u.gif Labai paprastai:

  1l.vandens-1valg.saukstas druskos
                                                  supjaustytos rugstynes dedamos i pasudyta vandeni ir paverdamos 5min.,nukosiamos,sudedamos i stiklainius,apipilamos surymu ir uzsukam stiklainius. bigsmile.gif




As darau taip pat tik tik ju nenukosiu, o i stiklainius dedu su tuo paciu viralu.
Atsakyti
As supjaustau,apverdu apie 2min sudytam vandeny[druskos,kad butu suroka,vandens,kad butu truputi apsemta]Kvepianciu pipiru kelis,lauro lapeliu ir supilu i puslitrinius stiklainius.Ziema sita porcija i puoda baigiant virt sriuba ir skanaus essen.gif
Atsakyti
Rūgštynes žiemai gaminu dviem būdais:1 būdas- rūgštynes išplaunu ir supjaustau ir gerai ištrinu su druska kad atsirastu sulčių, tada sudedu į stiklainius . 2 būdas-rūgštynes išplaunu , supjaustau ir porą minučių apverdu sudytam vandeny ir į stiklainius.
Atsakyti
QUOTE(Ulanakė @ 2007 06 26, 21:27)
Rūgštynes žiemai gaminu dviem būdais:1 būdas- rūgštynes išplaunu ir supjaustau ir gerai ištrinu su druska kad atsirastu sulčių, tada sudedu į stiklainius . 2 būdas-rūgštynes išplaunu , supjaustau ir porą minučių apverdu sudytam vandeny ir į stiklainius.



Aš tai rugštynes smulkiai supjaustau ir užšaldau. smile.gif
Atsakyti
aš apvirtas rūgštynes dar stiklainiuke užpilu šlakeliu aliejaus bigsmile.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad paprasciausia saldyti rugstynes: nuplauni, nusausini, sudedi i maiselius ir i saldikli. Taip daugiausiai vitaminu lieka biggrin.gif
Atsakyti
Rugštynes nuplaunu supjaustau sudedu i puoda užpilu truputuka vandens dedu druskos pagal skonį.Kai užverda kelios minutės ir į stilainius.O geriausiai tai užsisaldau normytėmis kiek reiks sriubai virti.Mes dievinam rudštynių sriuba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangviva @ 2007 07 05, 17:31)
Man atrodo, kad paprasciausia saldyti rugstynes: nuplauni, nusausini, sudedi i maiselius ir i saldikli. Taip daugiausiai vitaminu lieka biggrin.gif

Ir aš pritariu, prisišaldžiau supjausčius ir liuks thumbup.gif
Atsakyti