Įkraunama...
Įkraunama...

Informacijos įrašymas iš PC į CD/DVD

Labutis smile.gif turiu problemele. Noriu is kompiuterio (filmas ikeltas i D: diska) isirasyti i CD-DVD filma, nes is kompiuterio nepasileidzia. Parsisiunciau is interneto DVD irasymo programa Nero7. Viska gerai suinstaliavau, jau ir zadejau pradeti filma irasineti. Taciau ten praso konkrecios vietos, i kuria bus irasinejama, t.y. E: disko. taciau to nepakanka, reikia CD susikurti faila, i kuri ir bus irasinejama. Taciau failas CD nesusikuria, meta kazkokia lentele, kad klaida rasta. Du kompaktus taip isbandziau, tikrai neturetu buti blogi. g.gif gal galetumete parasyti, ka ne taip darau? tongue.gif Labai labai is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Gal aš klystu, bet man atrodo, kad parsisiuntus iš interneto demo versiją - įsirašyti neišeis, nes rašo taip sakant į "failą". Tau reiktų susiorganizuoti normalią nero versiją su serial'u. Tada nekils ir problemų.
Atsakyti
arba gali atsisiusti kokia kita nemokama programele irasymui pvz burnatonce http://www.download....tml?tag=lst-0-1

joje beje galima ir lietviska aplinka issirinkti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutem: 27 rugsėjo 2006 - 11:35
QUOTE(Piniuke @ 2006 09 26, 20:13)
Labutis  smile.gif turiu problemele. Noriu is kompiuterio (filmas ikeltas i D: diska) isirasyti i CD-DVD filma, nes is kompiuterio nepasileidzia. Parsisiunciau is interneto DVD irasymo programa Nero7. Viska gerai suinstaliavau, jau ir zadejau pradeti filma irasineti. Taciau ten praso konkrecios vietos, i kuria bus irasinejama, t.y. E: disko. taciau to nepakanka, reikia CD susikurti faila, i kuri ir bus irasinejama. Taciau failas CD nesusikuria, meta kazkokia lentele, kad klaida rasta. Du kompaktus taip isbandziau, tikrai neturetu buti blogi.  g.gif gal galetumete parasyti, ka ne taip darau? tongue.gif  Labai labai is anksto dekoju uz atsakymus  4u.gif

Gal neteisingai nurodei įrašantį įrenginį
pvz. (tik nero6 express):
http://img219.images...473/nerovy9.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2006 09 27, 12:31)
arba gali atsisiusti kokia kita nemokama programele irasymui pvz burnatonce http://www.download....tml?tag=lst-0-1

joje beje galima ir lietviska aplinka issirinkti wink.gif

Dabar kaip tik siunciuosi sia programike ax.gif labai aciu visiems uz patarimus thumbup.gif parasysiu, kaip sekesi irasineti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piniuke @ 2006 09 27, 12:55)
Dabar kaip tik siunciuosi sia programike  ax.gif labai aciu visiems uz patarimus  thumbup.gif parasysiu, kaip sekesi irasineti  bigsmile.gif



Piniuke, tai kaip tau pasiseke isirasyt filma?! Mane ta pati problema kankina jau savaite... Dabar irasineju paskutini gal koki 10-aji diska... jei sis neiseis, tai teks parsisiust sia nauja programele... doh.gif
O ar ja imanoma irasyt i DVD-R diskus!?
Kas dar galetu paaiskint trumpai, kaip Burnatonce 0.99.5 veikia!?
Labai didelis aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirdukas @ 2006 10 03, 16:32)
Dabar irasineju paskutini gal koki 10-aji diska... jei sis neiseis, tai teks parsisiust sia nauja programele...  doh.gif 

Duosiu patarimą, kad nešvaistytumėte veltui pinigų eksperimentams - įsigykite perrašomą diską RW ir eksperimentuokite kiek širdis geidžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2006 09 27, 10:31)
arba gali atsisiusti kokia kita nemokama programele irasymui pvz burnatonce http://www.download....tml?tag=lst-0-1

joje beje galima ir lietviska aplinka issirinkti wink.gif

Saulutem, gal padetum isprest problemele...
Instaliaviausi sia programele, bet dvd-r man niekaip neiskepa, raso- Operacijos atsisakyta... Ko man dar truksta?! doh.gif
Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
atsisiunciau filmu per emule ir noriu isirasyti i kompakta bigsmile.gif kai pasirenku data dvd iraso filma bet rodo tik per PC o man noretusi per DVD grotuva ziuret rolleyes.gif kai rasau paprasta CD video iraso ,bet tik trumpus filmus, o ka daryt jei filmas ilgesnis kaip ji susimazinti, jei pasirenki mp3 tai neranda pas mane tokiu failu g.gif gal eina kazkaip paciai susimazinti filma g.gif
ir dar vakar ziurejau filma ir nebaigiau, o snd vel reikes is pradziu ziuret nes neina permest doh.gif nzn kaip paaiskinti neina prasukti iki tos vietos kur ziurejau, gal cia pries rasant nustatyti reikia kazka g.gif
ieskojau temos apie irasyma i diskus neradau schmoll.gif
kas pades, patars is karto aciu didelis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taute @ 2007 02 08, 10:39)
atsisiunciau filmu per emule ir noriu isirasyti i kompakta bigsmile.gif  kai pasirenku data dvd iraso filma bet rodo tik per PC o man noretusi per DVD grotuva ziuret  rolleyes.gif  kai rasau paprasta CD video iraso ,bet tik trumpus filmus, o ka daryt jei filmas ilgesnis kaip ji susimazinti, jei pasirenki mp3 tai neranda pas mane tokiu failu  g.gif gal eina kazkaip paciai susimazinti filma  g.gif
ir dar vakar ziurejau filma ir nebaigiau, o snd vel reikes is pradziu ziuret nes neina permest  doh.gif  nzn kaip paaiskinti neina prasukti iki tos vietos kur ziurejau, gal cia pries rasant nustatyti reikia kazka g.gif
ieskojau temos apie irasyma i diskus neradau  schmoll.gif
kas pades, patars is karto aciu didelis  mirksiukas.gif  4u.gif

Filmo nesumazinsi ir nesuspausi,jis jau ir taip koduotas, t.y. suspaustas. Nebandei padaryt video dvd? Siaip nezinau, patirties su tuom mazai turiu, kadangi nenaudoju tokiu funkciju. Ispejimas, kad reikia nauja dvd grotuva pirkt, nes daar po 150 lt jau palaiko avi , t.y. kompiuterinius formatus, arba uz 10 lt nusipirkt kabeli is kompiuterio i televisoriu ir ziuret per TV
Atsakyti
QUOTE(taute @ 2007 02 08, 10:39)
atsisiunciau filmu per emule ir noriu isirasyti i kompakta bigsmile.gif  kai pasirenku data dvd iraso filma bet rodo tik per PC o man noretusi per DVD grotuva ziuret  rolleyes.gif  kai rasau paprasta CD video iraso ,bet tik trumpus filmus, o ka daryt jei filmas ilgesnis kaip ji susimazinti, jei pasirenki mp3 tai neranda pas mane tokiu failu  g.gif gal eina kazkaip paciai susimazinti filma  g.gif
ir dar vakar ziurejau filma ir nebaigiau, o snd vel reikes is pradziu ziuret nes neina permest  doh.gif  nzn kaip paaiskinti neina prasukti iki tos vietos kur ziurejau, gal cia pries rasant nustatyti reikia kazka g.gif
ieskojau temos apie irasyma i diskus neradau  schmoll.gif
kas pades, patars is karto aciu didelis  mirksiukas.gif  4u.gif


Reikia pasirinkti Make Your Own DVD Video.
Atsakyti
Iš VOB`ų pvz 4GB filmo galima padaryt DVD ripą 700-900MB filmą 4u.gif
Atsakyti