Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking

Scrapbooking? Kas tai yra? Kodel tai taip populiaru uzsieniuose? g.gif Gal kas turit daugiau info? tiesiog pasidalinkim, nes man idomu pasidare, gal kas gali papasakoti apie tai nuo A iki Z? ax.gif
Atsakyti
Kažkada tuo domėjausi. Pas mus dar kol kas nepaplitę, bet kad jau užvedei temą, tai paplis kaip virusas. biggrin.gif

Tai sakyčiau dekoravimo metodas, kai panaudojamos įvairios smulkmenos, kurias šiaip mes linkusios išmesti: savaržėlės, juostelių galiukai, medžiagų skiautelės, popieriukai, pašto ženkliukai, barkodai ir tie patys trafaretai, popieriaus raižymas (embossing) ir tt.t.t.t.
Visa esmė slepiasi estetiškame komponavime, kompozicijoje, kai kiekviena detalė yra savo vietoje.
Vieniems tai gali pasirodyti perkrauta, kitus tai sužavi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 31 gegužės 2007 - 14:43
Pasirausiu savo archyvuose ir mestelsiu keletą pavyzdėlių mirksiukas.gif

Ko dar nepaminėjau, kad Scrapbooking metodu dekoruojami dažniausiai foto albumai, įvairiausių gyvenimo akimirkų apipavidalinimas pavyzdžiui kaip 1- asis gimtadienis, atostogų akimirkos, pirmoji klasė, ir t.t.t.t.t. biggrin.gif
Tiksliau tai kitoks orginalus (dažniausiai analogų neturintis) foto arba jų albumų pateikimas

Taip pat galima dekoruoti ir atvirukus, vokus, etiketes, rankines, baldus, rėmelius, šviestuvus ir t.t.tt. smile.gif

Toks tašiukas wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 31 gegužės 2007 - 14:56
Irmulia, kaip visada nepakartojama 4u.gif
As, jei gerai supratau, scrapbooking'as buna dvieju rusiu g.gif kai visa tai daroma rankomis, arba montuojama kompiuteriu 4u.gif

user posted image

Atsakyti
Taip, tik pastarieji vadinamieji fotomotažai, kurie man schmoll.gif . Tikruose albumuose (scrapbook-albumas) galima pačiupinėti lapelius, pauostyti (jei sulaistyta aromatu kokiu) žodžiu šie man gyvesni ir vertingesni. Nors pastaruosius padaryti tereikia tureti kompiuterį, kokią kompiuterinės grafikos programą ir nuotraukų.

Čia video filmukas


Prie tokių rėmelių galima įrašyti ir eiles wub.gif
user posted image


Puiki dovana močiutei

Dažų paletė virto foto albumu
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 31 gegužės 2007 - 15:17
QUOTE(irmulia @ 2007 05 31, 16:15)
Taip, tik pastarieji vadinamieji  fotomotažai, kurie man  schmoll.gif . Tikruose albumuose (scrapbook-albumas) galima pačiupinėti lapelius, pauostyti (jei sulaistyta aromatu kokiu) žodžiu šie man gyvesni ir vertingesni. Nors pastaruosius padaryti tereikia tureti kompiuterį, kokią kompiuterinės grafikos programą ir nuotraukų.


joooooooo unsure.gif vasarele mano parduota wub.gif
va cia dar yra nemazai pavydziu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nighttingale: 31 gegužės 2007 - 15:22
Arba kaip kubas...
user posted image

man šie labai mieli wub.gif
user posted image

Atsakyti
http://patmiaou.canalblog.com/

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
as pasirodysiu savo kazkada sumeistrauta darbeliuka
http://www.greta-des...net/ohters6.htm
Atsakyti
Gretchen, grazu wub.gif
o cia "printable" popierius scrapbookingui italijos tema. Italija
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sitas toks paprastas, bet kazka mielo turi:

user posted image

Sitas irgi kazka uzkabinancio turi

user posted image

ir sitas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nighttingale: 01 birželio 2007 - 12:35