Įkraunama...
Įkraunama...

Mastaičiu mamytės

Sveikutės 4u.gif

Statomės nama Mastaičiuose,todėl jau dabar norėtusi bendrauti su mamytėmis iš šio miestelio. Greit ten įsikursim, tad mamytės, draugaukim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux x @ 2007 06 03, 22:39)
Sveikutės 4u.gif

Statomės nama Mastaičiuose,todėl jau dabar norėtusi bendrauti su mamytėmis iš šio miestelio. Greit ten įsikursim, tad mamytės, draugaukim mirksiukas.gif

prašom jungtis prie Garliavos mamyčių drinks_cheers.gif , čia taip pat ir Mastaičių mamytės bendrauja (juk vos ne tas pats kaimas blush2.gif )
Atsakyti
Dėkui, dėkui wub.gif

Nežinojau, kad jus susijunge smile.gif Man vienas malonumas bendraut ir su garliaviškėm, nes aš ten užaugus mirksiukas.gif
Atsakyti
tai prašom drąsiau į mūsų būrį mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš esu iš Mastaičių mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi is Mastaiciu. Laukiame seimos papilnejimo gruodzio pradzioje nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis visoms,

Nu labai smagu,kad pagaliau atsiranda mamyčiu iš Mastaičiu thumbup.gif
Galėsim maloniai bendrauti,o gal kada ir pirma pasimatyma surengsim wink.gif
Papildyta:
QUOTE(viola28 @ 2007 10 25, 11:11)
As irgi is Mastaiciu. Laukiame seimos papilnejimo gruodzio pradzioje  nestuke.gif  4u.gif



Labai šaunu,sveikinam 4u.gif Lauksim kartu su jumis mirksiukas.gif
Atsakyti
kurioj vietoj gyvenate Mastaičiuose? Aš žiedo gatvėj
Atsakyti
Mes dar negyvenam,dar tik pasistatėm nama, o ten kaip tokios gatvės dar nera, pas mus skaitosi Mastaičiu kaimas,gal veliau ir bus ir gatvelė pavadinta ,nes ten dabar daug namu stato. Mes ne pačiam miesteli,bet prie pat jo,gal koks 300 metru, prie miško wink.gif
Man įdomu,kaip ten Mastaičiuose, ar yra vaiku darželis? Girdejau,kad mokykla yra... Įdomu,kaip ten? Gal kuri leidžiat, ar ketinat leisti ten savo vaikučius?
Atsakyti
QUOTE(vilmux x @ 2007 10 26, 15:44)
Mes dar negyvenam,dar tik pasistatėm nama, o ten kaip tokios gatvės dar nera, pas mus skaitosi Mastaičiu kaimas,gal veliau ir bus ir gatvelė pavadinta ,nes ten dabar daug namu stato.  Mes ne pačiam miesteli,bet prie pat jo,gal koks 300 metru, prie miško wink.gif
Man įdomu,kaip ten Mastaičiuose, ar yra vaiku darželis? Girdejau,kad mokykla yra... Įdomu,kaip ten? Gal kuri leidžiat, ar ketinat leisti ten savo vaikučius?

Darželio tai nėra, jis Garliavoje, bet ten eilės labai didelės, kiek girdėjau vaikučius tik nuo 3 metų priima. O mokykla Mastaičiuose yra 10metė berods
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 26 spalio 2007 - 17:51
As gyvenu Alytaus gatveje yu.gif Savo mergaite vezame i darzeli Kaune, vistiek ten darbas, tai viskas gaunasi pakeliui. Kita rudeni eis i mokykla, tai irgi galvojame Kaune pradines ieskotis, kad mociute kartais pasiimti galetu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas busimos kaimynės 4u.gif

Įdomu,negi Mastaičiuose tik dvi mamos gyvena, kad bendraujam tik tryse g.gif smile.gif Tikėkimės greit daugiau prisijungs smile.gif

Na,o del mokyklu, tai mano didžioji lanko Naujalio muz. gimnazija, tai ten ir liksim,bet mažiuka, tai galteks Garliavoj leisti,na ateitis parodys, dar toloka...
Mamos,o jus vairuojat? Aš tai niekaip neišdrįstu,bijau,nežinau,kaip čia reiks man tam kaime gyventi...Mieste tai patogiau,viskas čia pat ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmux x: 28 spalio 2007 - 09:32