Įkraunama...
Įkraunama...

Maudynės ežere, baseine, jūroje...gerai ar blogai?

kaip jus manote ar nestuke nestuke.gif gali maudytis vasara ezere, baseine, juroje.....??? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamelyte @ 2007 06 09, 14:58)
kaip jus manote ar nestuke nestuke.gif  gali maudytis vasara ezere, baseine, juroje.....??? rolleyes.gif

As tai maudziaus.Man gydytoja leido
Atsakyti
Man taip pat gydytoja leido. Netgi rekomendavo... Sakė gimdyt bus lengviau... 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytres.as dabar esu nescia 15 savaiciu nestuke.gif .gyditoja nebuvo uzdraudusi maudytis.tai as pasimaudziau ezere,nes pacios zinot kokie dabar karsciai.bet jau buvau pagavusi grybeli.nesenei isgidziau.tai dabar truputeli ir bijau maudytis ezere. schmoll.gif kaip jus manot.ar cia del ezero pagavau grybeli?nes daktare sake kad gali but ir del maudyniu ezere verysad.gif








QUOTE(mamelyte @ 2007 06 09, 14:58)
kaip jus manote ar nestuke nestuke.gif  gali maudytis vasara ezere, baseine, juroje.....??? rolleyes.gif

Atsakyti
Aš maudžiausi jau ir ežere, ir upėj, ir jūroj ax.gif Tik nesideginau per ilgai, ir pilviuko saulytei nerodžiau. Savijauta puiki, manau, maudytis nestuke.gif tikrai galima bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi nezinau ar galima maudytis ezere ar juroje? Jei gerai jautiesi, tai gal galima? Tik tokia baime, kad ten nieko neisplautu tongue.gif blush2.gif Mano nestumas dar nedidelis (5 sav.) reik nueiti pas savo gine ir paklausti.
Be to visur akcentuojama naudoti apsaugini krema nuo saules. Ar nestukei galima? Tikriausiai veikia tik oda ir nepatenka i krauja. Mes naudojam vaikiska krema nuo saules.

Ir dar vienas dalykas g.gif Ar galima nestukei naudot apsaugines priemones nuo uodu? Mes buvom miske, o ten kiek ju daug doh.gif Naudojam priemone "Autan", raso tinka vaikams nuo 2m. Purskemes visi, ir as siek tiek uzsipurskiau anr ranku ir blauzdu. Be to vaika tepiau... Nezinau kaip su ta chemija, norisi vengti, kuo maziau jos naudot, bet kartais neisvengiama
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2007 06 11, 10:56)
As irgi nezinau ar galima maudytis ezere ar juroje? Jei gerai jautiesi, tai gal galima? Tik tokia baime, kad ten nieko neisplautu  tongue.gif  blush2.gif Mano nestumas dar nedidelis (5 sav.) reik nueiti pas savo gine ir paklausti.
Be to visur akcentuojama naudoti apsaugini krema nuo saules. Ar nestukei galima? Tikriausiai veikia tik oda ir nepatenka i krauja. Mes naudojam vaikiska krema nuo saules.

Ir dar vienas dalykas  g.gif Ar galima nestukei naudot apsaugines priemones nuo uodu? Mes buvom miske, o ten kiek ju daug  doh.gif Naudojam priemone "Autan", raso tinka vaikams nuo 2m. Purskemes visi, ir as siek tiek uzsipurskiau anr ranku ir blauzdu. Be to vaika tepiau... Nezinau kaip su ta chemija, norisi vengti, kuo maziau jos naudot, bet kartais neisvengiama



Dėl priemonių nuo uodų, tai ir aš tokį pat naudoju (mūsų šeima labai mėgsta laisvalaikius gamtoje), manau, kad geriau truputis chemijos, nei kokia erkė su Laimo liga, beto jei patektų į kraują, tai tada uodai visai nepultų nebeskanus kraujas būtų biggrin.gif , ir veiksmingumas tų priemonių yrs trumpas. Mano nuomone galima drąsiai naudotis.
Dėl maudymosi, tai kažkur skaičiau, svarbu kad vanduo butų švarus. Draugės klausiau, kaip ji ištvėrė visą vasarą, tai ji sakė, kad maudėsi tvenkiniuose, ežeruose, bet tik kai mažiau žmonių būdavo, kad nuo dugno mažiau nešvarumų keltų. Pati dar nebandžiau, bet per tokius karščius manau, kad ir aš susigundysiu tai atsivėsinti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija27 @ 2007 06 11, 10:09)
Pati dar nebandžiau, bet per tokius karščius manau, kad ir aš susigundysiu tai atsivėsinti.  4u.gif

O as vakar kaip norejau, bet neisdrysau doh.gif Reiks birzelio gale nueiti pas gine ir isaiskint. Nes planuojam atostogaut prie juros ir prie ezeru. Geriau gauti leidima ir pasimegauti atsostogom, nei maudytis su mintim "kad darau nusikaltima" lotuliukas.gif
O jei neleis, tai neleis, bent ramu bus cool.gif
Atsakyti
Jei galima baseinuose, tai ir ezeruose gal galima, bet kai man net vonioje neleido, tai teks man sia vasarele nelist i vandenuka verysad.gif visas dziaugsmas dusas smile.gif
Atsakyti
Vonioj negali visoms. O ezeras kitas reikalas. KAi mano draugė laukėsi tai jai gydytojasakė, kad negalima karštos vonios darytis ir vonioj guli, atsipalaiduoji, kažkodėl to negalima, o ežere vanduo vistiek vėsesnis ir ten nepasėdėsi tongue.gif

Aš irgi jau 5 savaitės, bet nedrysau savaitgalį lyst į ežerą blush2.gif Nuspręndžiau pasikonsultuoti. Bėt dėl vonių tai tikrai neglaima, tik neperkarštas dušas.
Atsakyti
QUOTE(mamelyte @ 2007 06 09, 14:58)
kaip jus manote ar nestuke nestuke.gif  gali maudytis vasara ezere, baseine, juroje.....??? rolleyes.gif


As per visas dekretines Impulse lankiau manksta baseine. Nuosirdziai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif galima maudytis, jeinegresia persileidimas ar prieslaikinis gimdymas - ezeruose, tvenkiniuose ir vonioj...
as ir dviraciu varineju ir maudaus ir joga darau... linkiu jums visoms atsipalaiduot ir nebut invalidem... nestumas neliga, o superine busena
QUOTE(mamelyte @ 2007 06 09, 14:58)
kaip jus manote ar nestuke nestuke.gif  gali maudytis vasara ezere, baseine, juroje.....??? rolleyes.gif

Atsakyti