Įkraunama...
Įkraunama...

Balkonai

Gal kas turi patarimu kaip jaukiai isirengt dideli balkona? Beveik 8 kv.m.,tai norisi kazka idomesnio nei plastmasini stala su dviem kedutem imest. Gal zinot koki interneto psl ta tema?
Ir dar geles balkone domina: tik va nezinau,rasyt tam skyrelyje "Geles", ar ir cia patarimu sulauksiu? huh.gif
Atsakyti
Pas mane balkone vasara buna oranzerija,sunesu visas geles kurios nebijo saules(balkonas pietu puseje),kaktusai auga kaip isproteje,pasodinu petuniju,tik jas reikia daug laistyti,bet atrodo pasakiskai,as ten pailsiu... biggrin.gif
Atsakyti
Teko matyti vieną laidą per regioninę televiziją būtent apie vienos gėlininkės balkoną daugiabučiam name unsure.gif . Ji visas grindis balkone išdėjusi akmenukais ( įvairius raštus - imituoja tarsi upelis tekėtų), kampas balkono atitvertas , jame dėjo putoplastą (kad žiemą neiššaltų augalai), plėvelę ir pasodino žydintį lėtai augantį krūmą (jau nepamenu pavadinimo), augina net žemuogytes , daug įvairiausių kabančių vazonėlių su gėlėm. Tam kampe tiesiog padarytas nedidukas alpinariumas. Vazone augina puskiparisį. Žodžiu, atrodo pasakiškai. Mano balkonas irgi didelis, taigi jau senokai svajoju apie kažką tokio. Bet vis kažkaip neprisiruošiu užsiimti. Taigi, tik gėles auginu ( surfinijas, svyrančias lobelijas, ir .t.t)
Atsakyti
Pas mane balkone telpa pomidorai ir petrazoles wink.gif
Atsakyti
Jooooo, pas mane irgi vasara kaktusai varo oho balkone
O taip mes balkona iskalem su lentutem, įstiklinom, kilimine danga ant grindų, nu jaukus toks gavosi, ypač vasara kai gelės sunešu. O ant sienos kabinam varpelius, kurios perkam kiekvienais metais kaziuko mugėje....Man patinka balkone kava vasara gert rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane balkone irgi lentutes ir kilimine danga,anksciau eidavau i balkona parukyti,dabar siaip pasedziu,nes neberukau smile.gif
Atsakyti
Smagu vasara balkone ,dar kai jis toks nemazas thumbup.gif
kadangi jis pas mus salia vaiku kambario tai vaikai isirenge sau dar ir vasarini kambariuka su stakuikais kedutem ir t.t
kartais ir mane pakviecia arbatos biggrin.gif
Sau turim nestiklinta balkona su graziu vaizdu i Marias.Su draugem geriam kava thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na, pas mane irgi balkonas virš 8 kv.m. Tai kol kas ten vietą sau rado barbecue grilis (jau šį savaitgalį išbadėm thumbup.gif) ir sulankstomos kėdės. Gėlėm kol kas patingėjau užsiimti, bet reikės. Man labai gražu smile.gif O šiaip tai smagu, kad erdvu ir neužgriozdinta kalnu daiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE (afyte @ 2004 03 23, 08:25)
Gal kas turi patarimu kaip jaukiai isirengt dideli balkona? Beveik 8 kv.m.,tai norisi kazka idomesnio nei plastmasini stala su dviem kedutem imest. Gal zinot koki interneto psl ta tema?
Ir dar geles balkone domina: tik va nezinau,rasyt tam skyrelyje "Geles", ar ir cia patarimu sulauksiu? huh.gif

O AS VARGSTU SU VISI 100 KV. laugh.gif
Atsakyti
Radau staripsnelį, gal kam nors pravers :

http://www.press.lt/...fff&Format=0100
Atsakyti
Pas mus balkonas taip pat nemazas. Taciau dar neirengtas. Man labai grazu kai balkona puosia svyrancios geles. Pati kiekviena vasara auginu surfinijas. thumbup.gif Jos labai graziai atrodo, o ir prieziuros nereikalauja daug.


Svajoju pasistatyti nedideli staliuka ir keleta keduciu, kad butu galima grazu ryta papusryciausti, ar su draugem kavos atsigerti. biggrin.gif
Atsakyti
O pas mus balkonas toks, tartum i kiemeli iseitum thumbup.gif pirmame aukste Aptvertas is visu pusiu, tai tik kaimynai gali stebeti. Yra siek tiek uzbetonuoto ploto, ten kur stovi stalas smile.gif o aplinkui zolyte, gelytes, vijokliai. Nu labai faina bus mano kleckui vezimuke tame balkoniuke thumbup.gif
Atsakyti