Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntų, siuntinių siuntimas

Pasidalinkit patirtim, kaip pigiau parsisiųsdinti nesunkų siuntinuką: paprastu paštu, autobusu per siuntų skyrių, per kurjerį ar dar kaip? Labai ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2005 01 26, 21:51)
Pasidalinkit patirtim, kaip pigiau parsisiųsdinti nesunkų siuntinuką: paprastu paštu, autobusu per siuntų skyrių, per kurjerį ar dar kaip? Labai ačiū. 4u.gif


Tu cia Lietuvoj klausi, tikiuosi. Pasto kainos yra www.post.lt - gauna per 2-3 dienas. Per kurjeri gaus ryt, kainos tuo paciu adresu (cia butent pasto Lietuvos pasto kurjeriai), kitais budasi nebandziau. Jei nestoras dalykas, bandyk laisku (ploksciu pavidalu iki 2 kg).
Atsakyti
Na, man aktualu buvo rūbas blush-anim-cl.gif ...
Post.lt rašo, kad
paprastas siuntinys iki 1 kg - 6.32,
sunkesnis kaip 1 kg, iki 3 kg - 6.67
plius dar kažkoks svorio mokestis - kaip už paprastąjį siuntinį įvertinimas:
iki 150 Lt- 3.30 Lt...
Atsakyti
Aisku, kad autobusu nelegaliai pigiausia: tiesiog duodi vairuotojui apie 3-5 lt i kisene ir viskas. smile.gif
Atsakyti
ta sena gera sistema.. gydytojams, teisininkams, visokiems patarejams, konsultantams.. ir viskas paparasciau.. tai ko mes stebimes kad korupcija dideliu pilotazu vyksta, vis i kisene..
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 05 07, 23:59)
ta sena gera sistema.. gydytojams, teisininkams, visokiems patarejams, konsultantams.. ir viskas paparasciau.. tai ko mes stebimes kad korupcija dideliu pilotazu vyksta, vis i kisene..


Nemanau, kad tai kysis. Tiesiog norint legaliai per autobusu stoti vezti didele painiava: registruoti, sverti, ne anksciau kaip keliolika min iki autobuso ir pan. O kai paprastam zmogui reikia greit. g.gif

O be to jei jau kysis, tai autobuso vairuotojo ir teisininko, gydytojo kysiai manau labai skiriasi smile.gif sumomis tongue.gif
Atsakyti
Girdėjau, kad užsisakius prekę internetu iš Amerikos, kyla daug problemų, reikia atsiiminėt iš muitinės ir mokėt didelius pinigus už atsiėmimą. doh.gif Ar tai tiesa?
Atsakyti
Deja, tiesa... jei perki iš internetinės parduotuvės, tai yra forminama kaip prekė, ir uždedamas 18 proc. ar net daugiau (priklauso nuo prekės) muito mokestis... bet jei tą prekę gali atsiųsti draugai giminės pažymėję, kad tai yra dovana, tada mokesčių mokėt nereik...
Atsakyti
Noreciau patarimo, kaip galima siusti dokumentus i kita valstybe (kitos valstybes institucija). Koks budas, Jusu manymu, yra patikimas, ir ar yra kam teke siusti dokumentus tiesiog registruotu pastu?
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2006 10 17, 22:16)
Noreciau patarimo, kaip galima siusti dokumentus i kita valstybe (kitos valstybes institucija). Koks budas, Jusu manymu, yra patikimas, ir ar yra kam teke siusti dokumentus tiesiog registruotu pastu?

man teko, siuntem tiesiog registruotu pastu. butyinai reikia paimti ceki, kd jei kas, turetum kur reiksti skundus. bet visaks nuejo tvarkingai.
Atsakyti
Registruotu ir ruosiuosi siusti.

Bet dar yra viena problema. Tarkime, reikia nusiusti pasa i ambasada kitoje valstybeje kad idetu viza. Viskas gerai, nusiunti, ideda. O kaip pasa atsiimti? Ambasada, manau, nesiterlioja, siuncia paprastu pastu ir tiek. Tai mane labiausiai ir gasdina, nesinori kazkur paterioti pasa su viza... Koks yra budas saugiai parsisiusti pasa atgal, gal kas susidure?
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2006 10 21, 12:13)
Registruotu ir ruosiuosi siusti.

Bet dar yra viena problema. Tarkime, reikia nusiusti pasa i ambasada kitoje valstybeje kad idetu viza. Viskas gerai, nusiunti, ideda. O kaip pasa atsiimti? Ambasada, manau, nesiterlioja, siuncia paprastu pastu ir tiek. Tai mane labiausiai ir gasdina, nesinori kazkur paterioti pasa su viza... Koks yra budas saugiai parsisiusti pasa atgal, gal kas susidure?


Viena mano draugė siuntė savo pasą irgi dėl vizos (ar kažko ten) tai žinok siuntė su siuntom (UPS, TNT) labai brangu ten, bet pasą parsiuntė atgalios greitai smile.gif
Paprastu nerizikuočiau schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti