Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai iš bulvių

QUOTE(Elena @ 2005 01 31, 08:47)
Song, perduok prašom savo vyrui didelį ačiū už receptą..nu labai skanus blynai gavosi...Tik aš visą tą masė nukošiau su kiaurasamčių, o tada jau kiaušinis, pienas, manų kruopos..ir aišku svogūno nepagailėt..tikrai labai skanus, minkšti,purus blynai  thumbup.gif Ne vyras ...o tikras kulinaras  smile.gif

super blynai,tik ka prisikepiau 4u.gif ,valgau lyg pirma kart ragauciau bulvinius blynus tongue.gif
labai skanus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man dar skaniau kai su įdaru. Tingiu terliotis tai darau taip: į keptuvę dedu maždaug 3 blynus, dideliais tarpais, ant jų po šaukštą iš anksto apkepto faršo su prieskoniais, vėl tešlos gerą šaukštą ir verčiu.
Kad netamsėtų tešla irgi kartais dedu c vitamino, o dėl minkštumo įtarkuoju truputi morkos. smile.gif
Atsakyti
O as kartais tarkuodama bulves itarkuoju ne tik svoguna, bet ir kelias morkytes. Tada tie blynai buna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angellina @ 2005 02 11, 11:25)
O as kartais tarkuodama bulves itarkuoju ne tik svoguna, bet ir kelias morkytes. Tada tie blynai buna  thumbup.gif


gaminu bulvinius blynus sekanciai:
i tarkiu mase pilu slakeli karsto pieno, druskytes, imaisau isplakta kiausini, 2 saukstu miltu ir butinai itarkuoju fermentinio surio.
Blynai tada buna traskus, apskrude... rolleyes.gif
Pabandykit doh.gif
Atsakyti
Mamytes,jus dar pabandykit pasidaryti toki,kaip padaziuka.
1. pertrinta varske,truputukas druskytes ir grietine.
2.pakepinti lasinukai su svogunais,ir ant virsaus grietines.
Man tai labai skanu ax.gif
Atsakyti
Man taip pat prie blynu labai patinka tas padaziukas su varske ir grietine, ir dar darau toki, pievagrybius pakepinu tada svoguno galvute pakepinu atvesinu ir sumaisau su grietine,truputi idedu druskos, essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabijja @ 2005 02 26, 13:43)
Man taip pat  prie blynu labai patinka tas padaziukas su varske ir grietine,  ir dar darau toki, pievagrybius pakepinu tada svoguno galvute pakepinu atvesinu ir sumaisau su grietine,truputi idedu druskos,  essen.gif


As irgi toki darau thumbup.gif skanu 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinkit patirtim kaip iskepti gerus zemaitiskus blynus.
Kadangi Ispanijoj bulves vienas vanduo tai visai nieko nesigauna cry.gif Vakar vel dariau tai turbut be reikalo kiausini idejau, nes nekalbu apie bynu forma rankomis, dedu i keptuve su saukstu, tai vakar visai nieko nesigavo cry.gif
Ka daryti, kad tvirtesni butu?
Help!
Atsakyti
QUOTE(pukiena @ 2005 04 27, 10:15)
Pasidalinkit patirtim kaip iskepti gerus zemaitiskus blynus.
Kadangi Ispanijoj bulves vienas vanduo tai visai nieko nesigauna  cry.gif  Vakar vel dariau tai turbut be reikalo kiausini idejau, nes nekalbu apie bynu forma rankomis, dedu i keptuve su saukstu, tai vakar visai nieko nesigavo  cry.gif
Ka daryti, kad tvirtesni butu?
Help!

Pukiena,gal tu turi galvoje paprastus bulvinius blynus g.gif nes zemaiciu blynai gaminami is virtu bulviu ir dar butinai dedamas krakmolas,o viduje idaras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dikse: 27 balandžio 2005 - 11:30
Va, va, Belgijoj man irgi nevisada iseina bulves normalias gauti, tos vandeningosios skirtos fri bulvem, zemaitiski sunkiai gaunasi. Pirk tas baltesnes, o ne gelsvesnes. As tai isverdu bulves, tada sugrudu, druskytes idedu, kiausini, ir miltu, po truputi vis pridedu beminkydama tiek, kad kose nebutu ir galima butu suformuoti ta blyna, kuri veliau prikimsus dar miltais pabarstau ir tada kepu is karto, kad nevandenytu. Is tiesu daug kas nuo bulviu priklauso, bet as tai krakmolo nededu, uztenka ir miltu, tik jei bulves netinkamos, miltu per daug prisidedu ir netokie geri gaunasi, ir prikisti sunkiau...Jei tokia beda, tai tu dark maziukus apvalus blynukus, jie zymiai geriau iskeps, o padaza padarysi koki nori, nors ir is to pacio idaro, as tai darau is morku svoguno ir sampinjonu, taip isgelbesi pietus. Nu LT tai visos bulves kaip bulves, o cia tai nesusipratimas...DAru virtu bulviu cepelinus, tai gavosi kose, baisiai susinervinau, o pasirodo cia bulviu beda, kazkurimamyte is uzsienio man taip irgi sake, kad del to nesigavo... biggrin.gif
Atsakyti
Krakmola i mase reikia deti o ne miltus.O,kad baltuciai butu,truputuka bulviu mase verdanciu vandeniu uzplikyti tongue.gif
Atsakyti
Butent zemaiciu blynus ir turejau omeny, nes bulviniai tai visai nieko gaunasi. Bulves isverdu, sugrudu ir gaunu tokia kose kokios jau i rankas nebepaimsi. Todel ir deda i keptuve saukstais, dedu mesa ir ant virsaus dar dedu bulviu koses.
Burbulyti pas mus tu baltu bulviu nesu maciusi kaip ir baltu kiausiniu cry.gif
Dziaugiuosi pirkdama turguj, nes dar tokios i bulves buna panasios, o jau parduotuvej doh.gif
Turbut nelabai kas cia ir pades, reiks bulviu is Lt atsivezti.
Atsakyti