Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

Kalpana, dar kart aciu uz konsultacijas.

Siandien atvykau i poliklinika, ir man prapjove dantenas. skausmas po viso to buvo olialia..... man kanalai buvo uzplombuoti (su gutaperca? kazka girdejau sakant). tai dabar nesuprantu, kodel kanalai sutvarkyti ne iki galo? cia gydytojo klaida? ir kodel buvo reikalingas prapjovimas? negi kitaip nebuvo galima sutvarkyti..

kaip man kitas gydytojas pasake - "jei tinimas neatslugs iki sekmadienio, tai reikes kazka traukti is danties". kas tas kazkas, tai dabar nepamenu, susimaise visos tos savokos, per stresa nieko negirdejau.
Atsakyti
Prapjovė todėl, kad susikaupė pūlių.
Jei tai nuotrauka po paskutinio kanalų plombavimo, tai, galiu pasakyti, kad ne iki galo užplombuoti kanalai. Tas „kažkas“, ką ketina traukti iš danties, matomai ir yra kanalų plombinė medžiaga.
Atsakyti
Siandien tinimas lygtai pradeda atslugti.. taip, nuotrauka po paskutinio kanalu plombavimo. vadinasi man perplombuos kanalus ir vel reiks laukti savaite, kol ides ta metalini varzta?
Beje, norejau paklausti, ten kur buvo prapjauta, toje vietoje kazkoks baltas "lapelis" uzdetas. Kas tai? kazkoks pleistriukas ar kas? (is pradziu galvojau, kad dantenos nubalo, bet atidziau paziurejau, ten staciakampio formos kaip lapelis priklijuotas)
Atsakyti
sveikos smile.gif man siandien tvarke danti skaudanti, sake kad ten suminksteje labai, tai isgreze iki vidutinio minkstumo uzdejo kalcio kad sukietintu ir laikina plomba, kad pabandyti gydita dar ir nereiktu vargti su tais kanalais, taciau db jau prejo vaistu viekimas, vel man ta dantuka maudzia siek tiek. tai klausimas toks: ar man ji skauda nes db jis sujautrintas toks, ar del to kad jau tam dantukui sakes ir reikia tvarkyt rimtai, o ne gydyti bandyti?
Atsakyti
Kalpana, as ta balta "lapeli" siandien sugalvojau nusiklijuoti. pradejau tempti, ir is to pjuvio jis pradejo listi! as tempiau, kol viso neistraukiau. dabar galvoju, gal nesamone padariau?? ten gal jis buvo vidun ikistas, kad neuzgytu, o as kvaila istraukiau ji blink.gif
Atsakyti
Mano vaikui 4,7 metų ir jam pradėjo dygti patys galutiniai krūminiai dantys abu iš karto. Ar ne per anksti?
Jam kraujuoja karts nuo karto ir ištinusios smegenėlės ten, kyšo jau po 4 baltas mažytes viršūnėles, bet vaikas sako, kad jam skauda. Kaip palengvinti šitą dantų dygimą?
Atsakyti
as ne KAPLANA ale ja pavaduosiu
QUOTE(sveikatele @ 2010 03 06, 18:24)
Siandien tinimas lygtai pradeda atslugti.. taip, nuotrauka po paskutinio kanalu plombavimo. vadinasi man perplombuos kanalus ir vel reiks laukti savaite, kol ides ta metalini varzta?
Beje, norejau paklausti, ten kur buvo prapjauta, toje vietoje kazkoks baltas "lapelis" uzdetas. Kas tai? kazkoks pleistriukas ar kas? (is pradziu galvojau, kad dantenos nubalo, bet atidziau paziurejau, ten staciakampio formos kaip lapelis priklijuotas)
saunu, kad tinimas atspugsta, nepamirskite gerti antibiotiku (manau juos paskyre)... tolesne gydymo taktika pasirinks pats jusu gydytojas-perplombuoti kanalus ar ne, ir manau dar ne savaitele teks laukti kol galutinai sutvarkys
Tas baltas lapelis yra drenas-netraukite jo, jis ydetas tam, kad issivalytu puliai


QUOTE(zuosytia @ 2010 03 06, 18:30)
sveikos smile.gif man siandien tvarke danti skaudanti, sake kad ten suminksteje labai, tai isgreze iki vidutinio minkstumo uzdejo kalcio kad sukietintu ir laikina plomba, kad pabandyti gydita dar ir nereiktu vargti su tais kanalais, taciau db jau prejo vaistu viekimas, vel man ta dantuka maudzia siek tiek. tai klausimas toks: ar man ji skauda nes db jis sujautrintas toks, ar del to kad jau tam dantukui sakes ir reikia tvarkyt rimtai, o ne gydyti bandyti?


sunku pasakyti... manau, kad db jy maudzia del to, kad jis sujautrintas, isgerkite tablete nuo skausmo... maudimas gali issilaikyti ir keleta dienu, o jeigu nepraeis teks kogero gydyti ir kanalus
QUOTE(sveikatele @ 2010 03 07, 15:13)
Kalpana, as ta balta "lapeli" siandien sugalvojau nusiklijuoti. pradejau tempti, ir is to pjuvio jis pradejo listi! as tempiau, kol viso neistraukiau. dabar galvoju, gal nesamone padariau?? ten gal jis buvo vidun ikistas, kad neuzgytu, o as kvaila istraukiau ji  blink.gif

na truputy negerai padaret, bet manau kad pas odontologus db numatyta nuvykti po dienos ar dvieju, jie atsizvelgs y situacija ir ydes nauja... geriau jo netraukite 4u.gif

QUOTE(mamymamy @ 2010 03 08, 12:27)
Mano vaikui 4,7 metų ir jam pradėjo dygti patys galutiniai krūminiai dantys abu iš karto. Ar ne per anksti?
Jam kraujuoja karts nuo karto ir ištinusios smegenėlės ten, kyšo jau po 4 baltas mažytes viršūnėles, bet vaikas sako, kad jam skauda. Kaip palengvinti šitą dantų dygimą?

na mus mokino, kad sitie dantys dygsta 6 metu, bet zinant kad db ir brendimas vaikams vyksta daug anksciau manau normalu...
rupinkites istais dantukais, jie jau visam gyvenimui, gerai jupos valykite, priziurekite kad neliktu maisto ir taip kartu palengvinsite dantuko dygima (nebus maisto, neskaudes), o galite ir patepti nuskausminamais tepaliukais (kad ir tuo paciu KAMISTAT GEL, kuris naudojamas pieniniu dantuku dygimui palengvinti)

tikiuosi nesupyko mamytes ir Kalpana, kad as atsakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Puiku, rasike1982, kad atsakei thumbup.gif . Aš visą savaitgalį namie nebuvau, o ir dabar ką tik iš darbo grįžau ir prie kompiuterio prisėdau. Užsilaukė pacientai atsakymų dėl to smile.gif
Atsakyti
na mus mokino, kad sitie dantys dygsta 6 metu, bet zinant kad db ir brendimas vaikams vyksta daug anksciau manau normalu...
rupinkites istais dantukais, jie jau visam gyvenimui, gerai jupos valykite, priziurekite kad neliktu maisto ir taip kartu palengvinsite dantuko dygima (nebus maisto, neskaudes), o galite ir patepti nuskausminamais tepaliukais (kad ir tuo paciu KAMISTAT GEL, kuris naudojamas pieniniu dantuku dygimui palengvinti)

tikiuosi nesupyko mamytes ir Kalpana, kad as atsakiau mirksiukas.gif
[/quote]

Jezau, aš jau nieko nesuprantu g.gif . Tai čia tie protiniai dantys pas jį dygsta? Man jie tik 16 metų išdygo.
Tai norit pasakyt, kad visi kiti krūminiai yra pieniniai, jie pasikeis naujais, o šitie kur dabar auga, tai jau tikrieji? O kaip juos išsaugoti, tipo silantais dengt?
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2010 03 09, 11:33)
uote]

Jezau, aš jau nieko nesuprantu  g.gif . Tai čia tie protiniai dantys pas jį dygsta? Man jie tik 16 metų išdygo.
Tai norit pasakyt, kad visi kiti krūminiai yra pieniniai, jie pasikeis naujais, o šitie kur dabar auga, tai jau tikrieji? O kaip juos išsaugoti, tipo silantais dengt?

nea, ne protiniai dar... cia dygsta nuolatiniai sestieji dantukai-protiniai bus daug veliau... o cia nuolatiniai dantukai... kai jie pilnai isdygs galite galvoti ir apie silantus, o pakolkas gera higiena turi buti jusu pagrindinis saugojimo dalykas... tajgi pasta ir sepetelis y rankas ir valom...

taip, o visi pieniniai dantukai iskris, y ju vieta uzaugs nuolatiniai kapliai (tokie dantukai kur pas jus stovi du uz iltinio danties),ir jie kaip tik tilps y ta vieta kur db jusu vaiko pieniniai kruminiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti