Įkraunama...
Įkraunama...

Anyta miegojo su mano vyru

Kaip jus reaguotumet i tokia situacija?Mano vyras 28 metu,issilavines,protingas,dirba atsakinga darba,bet turi bedu su alkoholiu:kokius metus negeria,o po to kokia savaite,dvi non stop,kiekviena diena.Si perioda pragyvenu sunkiai:ir baisiai nervuojuosi,ir zliumbiu,ir kiekviena diena klausausi pasizadejimo,kad nuo siandien jau blaivysiuos.Nesu linkusi niekam skustis(isskyrus artimoms draugems)Uosvienei niekada nesiskundziu ir kad ir kokia krize nutiktu musu seimoj,manau ja turim ispresti patys,o ne kviestis i pagalba mamas,gimines ir tt.Mano vyras yra anytos numyletinis,skambina jam kiekviena diena ir po kelis kartus,nori viska zinoti,ka veikiam,valgom,ar turim ka valgyt.As jai neskambinu niekada,o ir ji man skambinti vengia,nes jaucia is manes saltuma jos atzvilgiu.Taigi po tokios savaites savo vyro gerimo jau buvau issekus,prisisunkus begale neigiamu emociju.Kaip tik ta savaitgali buvo suplanuotas mano klasioku susitikimas,bet jau as is anksto buvau nusprendus nedalyvauti,nes esu nescia ir uz menesio gimdymas,o be to 3 valandos kelio iki isnuomuotos sodybos.Taciau paskutine minute apsisprendziau ir nutariau vaziuoti,vyras ta diena jau negere ir prisizadejo daugiau nebegerti.Tad as isvaziavau i klasioku susitikima,grizau kita diena(isties truputi atsipalaidavau)Grizusi namo supratau,kad vistik ir vakar vyras gere.Taigi grizo jis is darbo ir sako:zinai atvaziuoja anytele ir atveza valgyt,o beto nepatikesi,sia nakti miegojom kartu vienoj lovoj.Man biski toks sokas lengvas istiko.Nu atvaziavo anytele ir sako man:kodel ji paskutine suzino,kad jos sunus geria,kodel as jai nepaskambinau ir nepasakiau.Zodziu buvo taip:suzinojusi,kad jos sunelis ta vakara geria ir pamacius,kad martukes nera nusprende pagloboti suneli,pamiegoti vienoj lovytej,o ant rytojaus atvaryti su bliudais valgio(as paskutinem dienom vyruj valgyt nieko neviriau)Suzinojusi,kur as buvau,taip akis ispute,tarsi as buciau jos anuko zudike,atseit nepaisau,kad esu nescia ir taip rizikuoju.Dar vienas dalykas:sako,kai jus vaziuosit leliukui ka nors pirkt,man butinai paskambinkit ir as vaziuosiu kartu.Tai va,ka jus manot,ar cia normalus dalykai dedasi?Ar as cia kokia kvaile ir nieko nesuprantu.Dabar many viskas verda,pasiutus ant uosvienes,nors as jai to tiesiogiai nesakau,bet ji viska mato is mano zvilgsnio.
Atsakyti
tai kas cia tokio miegot su savo sunum vienoj lovoj? as su broliu irgi kartais miegu. bet gi cia ne seksas kaip supratau?
Atsakyti
Labai tave užjaučiu dėl tokios anytos, nes tokia anytą raganą turiu aš, ji jau baigė mano šeimą ardyti (nors mūsų dukrytei dar tik trys mėn), aš daugiau nebeturiu jėgų kovoti su ja, nes mano vyras ąsilas ir nieko nemato...
o tu laikykis, suprantu kaip sunku...
Atsakyti
g.gif na jai ner kur daugiau miegot........pvz.mazas butas g.gif
Atsakyti
As didziausia problema cia matau ne besikisancioj anytoj, o vyro alkoholizme. Bijau kad cia beda tikrai didesne ir sunkiau issprendziama, o pati nenoredama to pripazinti nukreipi pykti i vyro motina (nors, pripazinkim, si irgi ne angelas).
Atsakyti
Nu bet pavadinimus rašant gal visgi reikėtų pamąstyti, ką jie reiškia doh.gif doh.gif doh.gif

Ar tu čia savo anytą ir vyrą incestu kaltini? Absurdas kažkoks...
Atsakyti
QUOTE(Giciule @ 2007 07 09, 21:51)
Dar vienas dalykas:sako,kai jus vaziuosit leliukui ka nors pirkt,man butinai paskambinkit ir as vaziuosiu kartu.Tai va,ka jus manot,ar cia normalus dalykai dedasi?Ar as cia kokia kvaile ir nieko nesuprantu.Dabar many viskas verda,pasiutus ant uosvienes,nors as jai to tiesiogiai nesakau,bet ji viska mato is mano zvilgsnio.

As tavo vietoj issakyciau ir vyrui taip pat, kad jei mama kisis prarasi seima (maniskis toki ultimatuma girdejo pirmais metais). Ir koki pusmeti demontratyviai abu privalot atsakineti,kad vaikas jums visada jauciasi gerai. Po pusmecio maniske neatlaike - atsiprase ir prizadejo nesikisti. Bet vyras turi tave palaikyti (kiek suprantu jam situacija irgi kvaila pasirode).
O anyta pasiimkit kartu apsipirkti, tik is karto ispek, kad vezimukas tai brangus, tai is karto turetu pinigu pasiimti ,kad kita karta nereiketu vaziuoti, o tu noretum tam tikros spalvos. Nu o kai anyta pasakys, kad ji nemoka, nustebti - o ko tada norit vaziuoti? Aisku, geriau kad viska sakytu vyras.
Tik is savo patirties sprendziu - kol anyta pasidarys normali, turesi daug pasistengti biggrin.gif
Atsakyti
Nu, kad miegojo, tai čia... juk ji jo motina, ne kokia draugė. o alkoholizmas, čia tai problema, negi motina iš ties apie ją nežinojo. nu užjaučiu tave, bet žinai labiau dėl vyro, o jei dar esi nesčia...nežinau, nu, bet moterys, neprasidėkit su tokias bėduliais.
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2007 07 09, 23:03)
Nu bet pavadinimus rašant gal visgi reikėtų pamąstyti, ką jie reiškia  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Ir mane pavadinimas labai suintrigavo, pagalvojau, kad čia nesamonė kažkokia doh.gif

Nu ką dėl anytos kišimosi galiu pasakyt: vaiko laukiate tu ir tavo vyras, todėl tik jūs turite nuspręsti kokių daiktų jam reikia, ir kokie tie daiktai turi būti. Jei nusileisi, tai užlips ant galvos mirksiukas.gif Pas mus kartais irgi taip būdavo, kad prieš leliuko gimimą anytai buvo viskas įdomu, kokios spalvos bus vežimukas, kokio dizaino lovytė ir dar visokių briedų ir jai prireikdavo važiuoti kartu. Tai tada pradėdavau aiškinti, kad arba važiuojam tik mes, arba važiuoju tik aš viena. Ir vistiek išpuldavo tokių progų, kad įsėsdavo į mašiną. Nu ir kas, vaikštau ir žiūrinėju tai kas man įdomu ir gražu į jos postringavimus nekrei[piu dėmesio. Pirmiausia su vyru aiškinkis, kad nenori kad ji kištųsi į jūsų šeimą, o jei lenda per prievartą išaiškink, kad tau reiks vaiką auginti ir tu jam išrinksi tokius daiktus, kurių jam labiausiai reikia.
O dėl pagrindinio dalyko - miegojimo vienoj lovoj, tai supratau, kad daugiau lovų gal ir nėra pas jus unsure.gif . Nu tai gi mama pajuto kad tavęs nėra nusprendė juo kuo geriausiai pasirūpinti. gal norėjo parodyti kad va ji tai jau jo nepalieka alkano ir beglobio. Ai mažiau nervuokis ir nekreipk dėmesio.
Atsakyti
Miegojo vienoje lovoje bet nesimylėjo taip suprantu? blink.gif Tikiuosi.. Na , man neatrodo normalu, kad 28 metų vyras su mama vienoje lovoje miegotų. Bet koks sveikas vyras to vengtų, būtų nemalonu. Šiek tiek perdėtas jau čiučiavimas jo. Anytai galima tiesiai šviesiai pasakyti jei vyras nenori, nesupranta, nemato ar pan. Nu ir susipyks ir kas.. pamanykit.. gyvenimas tavo, pati jį tvarkaisi. Jeigu nori būti kultūringa ir dėl anytos naglumo kentėti prašau, bet geriau kartą pabūti įžuliai ir pasakyti ką manai. Nebūtina žinoma keiktis biggrin.gif Bet gal ji net nenutuokia. Pakalbėk. Dėl vyro -liūdna. Jeigu jis nepripažysta savo bėdos ir neina gydytis, tuomet galiu pasakyti, kad išsiskirsit arba būsite statistinė šeima kurioje vyras geria. Baisu. Bet kokiu atveju užjaučiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 09 liepos 2007 - 22:44
QUOTE(urtele @ 2007 07 09, 22:59)
g.gif na jai ner kur daugiau miegot........pvz.mazas butas g.gif

man irgi tokia mintis iškilo g.gif g.gif

nelabai tada suprantu mastau.gif
Atsakyti
Na keista, kad mama sus sunum vienoj lovoj miega blink.gif Neisivaizduoju savo brolio ir savo mamos vienoj lovoj doh.gif
Ir vis tik uzjauciu tave, alkoholizmas siaubinga liga verysad.gif
Atsakyti