Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas II dalis

Tikiuosi nieks nesupyks, kad atidariau tema 4u.gif
Na merginos, dalinames naudingais patarimais toliau smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Paloma:) @ 2007 07 13, 08:30)
O kaip ta bananine linija atrodo  blush2.gif ?

[QUOTE]

Tai yra tamsesniu seseliu dazyta linija ties virsutinio akies voko rauksle 4u.gif niekaip nerandu tinkamo pavyzdzio... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 13 liepos 2007 - 07:53
Radau tokį lievą pavyzdį, bet mintis aiški biggrin.gif

user posted image

O čia nuoroda su išsamiu aprašymu kaip ką daryt. Tiesa, angliškai ax.gif
Atsakyti
Aciu labai abiems,bandysiu thumbup.gif
Atsakyti
Priklausomai nuo to, kaip ir kiek uzkrites akies vokas, galima daryt toki varianta:
user posted image

O siaip paziurek, praeitoj temoj buvau imetus linka kaip tepti 3 spalvu seselius, ten gana aiskiai paroyta mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(prieblanda @ 2007 07 13, 09:02)
Radau tokį lievą pavyzdį, bet mintis aiški biggrin.gif

user posted image

O čia nuoroda su išsamiu aprašymu kaip ką daryt. Tiesa, angliškai  ax.gif

O saunuole, radai biggrin.gif geras linkas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, labai puikiu patarimu radau.
Gal patarsite kaip su kosmetika vizualiai sumazinti ir susiaurinti nosi????
Atsakyti
QUOTE(melsva @ 2007 07 13, 14:38)
Sveikos, labai puikiu patarimu radau.
Gal patarsite kaip su kosmetika vizualiai sumazinti ir susiaurinti nosi????


Nosies šonus tamsesne pudra tept ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 07 13, 14:40)
Nosies šonus tamsesne pudra tept  ax.gif


o patrumpint? biggrin.gif
Atsakyti
gal galite patarti, kaip dar galeciau pasidazyti, kas man tiktu? Norisi kazko naujo, o toks kaip mano tipazas - pilkai zydros akys, rusvi plaukai (esu juos pasviesinusi sruogomis) ir porcelianine oda - vienas is retesniu deriniu.

Paprastai dazausi taip: http://www.supermama...?...i&img=28611
del fotoaparato blykstes nesimato skaistalu ir svelniai zaliu seseliu.

Kaip paryskinti akis?

Is anksto dekoju uz visus patarimus:) 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi prašysiu patarimo, kas man tiktų blush2.gif
Esu gana šviesios, bet vos persikinio atspalvio odos ir vos tamsesniais plaukais (maždaug rusvo medžio/medaus atspalvio). Bet problema - žemi antakių lankai ir akinukai... įdedu kelias nuotraukas, čia yra ne dėl makiažo pavyzdingumo (jį dariau ryte skubėdama, ir dar nebuvus kurį laiką antakių pešiot), bet tiesiog parodyt, kaip pas mane matosi makiažas per akinukus, be jų, kaip atsimerkus ir primerkus (dingsta beveik visas padažymas, kai atsimerkus)... Gal ką galėsit patarti?
be akinių užsimerkus, su akiniais užsimerkus, su akiniais atsimerkus, bendras makiažas
O gal ką galit patarti ir bendram makiažui, spalvas, etc? Esu savamokslė, o kadangi dažytis tenka be akinių, tai dažnai ir neprižlibinu, o ir neprieksperimentuosi tokiu atveju... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2007 07 14, 17:10)
Aš irgi prašysiu patarimo, kas man tiktų  blush2.gif
Esu gana šviesios, bet vos persikinio atspalvio odos ir vos tamsesniais plaukais (maždaug rusvo medžio/medaus atspalvio). Bet problema - žemi antakių lankai ir akinukai... įdedu kelias nuotraukas, čia yra ne dėl makiažo pavyzdingumo (jį dariau ryte skubėdama, ir dar nebuvus kurį laiką antakių pešiot), bet tiesiog parodyt, kaip pas mane matosi makiažas per akinukus, be jų, kaip atsimerkus ir primerkus (dingsta beveik visas padažymas, kai atsimerkus)... Gal ką galėsit patarti?
be akinių užsimerkus, su akiniais užsimerkus, su akiniais atsimerkus, bendras makiažas
O gal ką galit patarti ir bendram makiažui, spalvas, etc? Esu savamokslė, o kadangi dažytis tenka be akinių, tai dažnai ir neprižlibinu, o ir neprieksperimentuosi tokiu atveju...  doh.gif  blush2.gif


Man pirmas dalykas, kuris kliūna, tai blizgūs šešėliai po apatiniu voku vidiniam kamputyje - išryškina mimikos raukšleles, o jas kaip tik norėtumėt užmaskuot mirksiukas.gif Tai reikėtų ar pavalyti ten tuos šešėlius ar išvis netept ax.gif
Mano tradicinis pasiūlymas - rudi šešėliai, kurie paryškina akis, bet kai žiūri į akis, tai į jas ir žiūri, o ne kaip žėri šešėliai, net jei jie ir blizgūs ax.gif

Apvalutei irgi siūlyčiau pamėginti su rudais šešėliais 4u.gif

Šiaip sakyčiau visoms, kas kreipiasi dėl pagalbos kaip ką paryškinti, padailinti, pradėti nuo rudų šešėlių, o tik tada sakyt, kad neišeina, negražu ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinva @ 2007 07 14, 17:10)
...kadangi dažytis tenka be akinių, tai dažnai ir neprižlibinu, o ir neprieksperimentuosi tokiu atveju...  doh.gif  blush2.gif

As sita problema issprendziau su didinanciu veidrodeliu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 07 14, 17:28)
Man pirmas dalykas, kuris kliūna, tai blizgūs šešėliai po apatiniu voku vidiniam kamputyje - išryškina mimikos raukšleles, o jas kaip tik norėtumėt užmaskuot  mirksiukas.gif  Tai reikėtų ar pavalyti ten tuos šešėlius ar išvis netept  ax.gif
Mano tradicinis pasiūlymas - rudi šešėliai, kurie paryškina akis, bet kai žiūri į akis, tai į jas ir žiūri, o ne kaip žėri šešėliai, net jei jie ir blizgūs  ax.gif

Apvalutei irgi siūlyčiau pamėginti su rudais šešėliais  4u.gif

Šiaip sakyčiau visoms, kas kreipiasi dėl pagalbos kaip ką paryškinti, padailinti, pradėti nuo rudų šešėlių, o tik tada sakyt, kad neišeina, negražu ir t.t.  mirksiukas.gif

Deja, kol kas aš nenoriu maskuoti JOKIŲ raukšlelių mimikos. O rusvų šiuo atveju nenaudojau todėl, kad nebuvo jokio rusvo akcento. Šiaip aš pati mėgėja rusvų, gelsvų šešėliu, tad su spalvomis sutinku. Bet vėlgi, norisi sužinot smulkiau - ar reiktų kur patamsint, pakelt, etc? Aš pačių pagrindinių žinių noriu doh.gif nes kol kas esu absoliučiai savamokslė dažytoja blush2.gif
Dėl didinančio veidrodėlio - aš jį turiu, bet mano regėjimas toks, kad ir prie to didinančio reikia prisikišus dažytis, o aš noriu matyt ir bendrą vaizdą... (konkrečiau: daugmaž gerai matau tik iš kokių 5, max 10-15 cm atstumo doh.gif )
Atsakyti