Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijus,kad šventė

Kadangi senoji tema baiginėjasi tai atidarau naują.


Senoji tema čia:
Krikštynų planavimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaliux: 18 liepos 2007 - 19:15
Labai linksmai viskas praejo thumbup.gif
Arvile buvo labai pavargus, mazai miegojus, bet neverke. O labiausiai Arvilei patiko kunigo knyga lotuliukas.gif
buvo ceremonija baznycioje, labai prisijuokem, kunigas buvo prikolnas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
po to vaziavom i soda uzkasem bonke. Vaziavom dar i foto atelje nusifotkint.
Ir tada prasidejo balius su zaidimais, pasizadejimais ir sokiais.
Su kriksto mama buvom sugalvojusios toki zaidimuka: i bonkutes ipylem sviesaus alaus ir uzrasem "Arviles sysiukas" ir turejo kas greiciau per tiute isgers thumbup.gif
Atsakyti
Esu begalo patenkinta ir laiminga pavykusia krikštynų švente biggrin.gif Viskas buvo nuostabu, oras puikus, vaikas auksinis, nei verkė tik žvalgėsi, šypsojosi ir per visą ceremonija buvo labai rimta thumbup.gif , klausėsi, net kunigas sako nu čia kažkoks auksinis vaikas smile.gif O pats balius irgi šaunus, su žaidimais, su šokiais, su dovanom. Žodžiu, ačiū visoms už idėjas už mintis.
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2007 07 23, 09:26)
Labai sauniai tie maiseliai atrodo thumbup.gif: ... Bet tikriausiai musu kriksto mama nesusiprast tokio dalyko mum padaryt sad.gif



nenusimink... as taip pat viska pati organizuoju uz kriksto tevus, nes kriksto tevas lodarius, o krikstamote jau seniai nieko nenutuokia apie paprociuss ir is vis gerai kad dar lietuviu kalba prisimena..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2007 07 23, 09:26)
Labai sauniai tie maiseliai atrodo thumbup.gif: ... Bet tikriausiai musu kriksto mama nesusiprast tokio dalyko mum padaryt sad.gif


nieko nauja cia man irgi...Maniske mergytes kriksto mama apskritai pasirode pas mus likus 3 dienoms iki krikstynu verysad.gif gerai ane ? Kam dar sutikti krikstinti-nezinau g.gif
Atsakyti
Labukas, gal galit pasakyt, kokia esmė tos vaikiuko koses??? Ja duoda sveciam po kriksto, bet kam, kodel, kokia prasme? MAn visai ta mintis ne bloga, akd galima ta sirsiu medu padaryti ir pavadinti vaikiuko kose, bet tai duodama ta kose turiu kazka ir pasakyti, kokia esme tos koses ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortūna777 @ 2007 07 23, 20:36)
Labukas, gal galit pasakyt, kokia esmė tos vaikiuko koses??? Ja duoda sveciam po kriksto, bet kam, kodel, kokia prasme? MAn visai ta mintis ne bloga, akd galima ta sirsiu medu padaryti ir pavadinti vaikiuko kose, bet tai duodama ta kose turiu kazka ir pasakyti, kokia esme tos koses ir t.t.  g.gif

Kad visiems linksmiau butu,tik tokia. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrenas @ 2007 07 23, 18:22)
nenusimink... as taip pat viska pati organizuoju uz kriksto tevus, nes kriksto tevas lodarius, o krikstamote jau seniai nieko nenutuokia apie paprociuss ir is vis gerai kad dar lietuviu kalba prisimena.....  verysad.gif

Nepykit, bet nesuprantu, kam tada kviečiat juos į krikšto tėvus, jei jie jums taip nepatinka. Juk krikšto tėvai renkami visam gyvenimui, ir jei kas nutinka tikriesiems tėvams, tai krikšto tėveliai tūrėtų pasirūpinti vaikeliu. Tdėl krikšto tėvai turėtų būti labai atsakingai renkami, o juos pasirinkus, turėtų būti tarp abiejų tėvų pagarba, supratimas. Šiaip nematau nieko bloga, jei krikšto mama nieko nenusimano apie papročius, svarbiausia, kad ji mylėtų savo krikšto vaikutį, rūpintųsi juo, rodytų dėmesį ne tik per krikšynas, o ir visą laiką. Jei norite krikštynų pagal senovinius papročius, galite tai pasakyti krikštatėviams ir organizuoti tai kartu mirksiukas.gif Ir aš apie tuos papročius nieko nežinojau, kol neužėjau į šitą SM skyrelį. Radau daug idėjų, kurias greičiausiai sėkmingai pritaikysiu, nes už kelių savaičių krikštysim sesers vaikutį. Bet tikrai žinau, kad vaikelio mamai nesvarbu, ar mes prisiūsim dovanų maišelių, ar išvirsim leliuko košytės, ar pasakysim prie stalo gražių tostų ir t.t.... Jai daug svarbiau yra tai, kad jos vaikutis jaustų krikšto dėvų dėmesį, meilę, kad krikšto tėvai nepamištų jo per šventes ir jei kas, neprašomi ištiestų pagalbos ranką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilika: 24 liepos 2007 - 09:37
As taip pat nesuprantu tokio poziurio i krikstatevius,todel visu 100 procentu sutinku su Vilika
Atsakyti
parasau visoms,kadangi labai retai prisedu prie pc,gali ir pasibaigti jusu krikstynos kol atrasysiu..
laikrastuko neidesiu,nes neturiu galimybiu, o zaideme stai taip:
labai juokingai:puteme visi muilo burbulus,raseme kaip mano,kas is dukros uzaugs,tuos lapelius sudejome paskui i albuma,prikabinome dedems baronkas ant klubu ir turejo uzmauti ant butelaicio.na ir viktorina-is mazyles gyvenimo.paskui vyko apdovanojimas:treniruoklis dantims-tetai(kramtukas),virtuves kombainas-kriksto mamai(saukstelis dukrytes pirmasis),zaislinis mobilus,ir muzikinis centras-mociutei(barskutis.kada prisesiu ir imesiu nuotraukyciu
Atsakyti
as pati apsiemiau organizuoti krikstynas,todel bus viskas taip kaip svajojau ax.gif aisku as pasitariu su kriksto mama ka ji mano,paklausiu gal turi kokiu ideju ax.gif ji daug dirba,todel nesinori uzkrauti visko tik ant jos peciu,tuo labiau kai as su vaiku sedziu namie,tai man daug lengviau visko prisigalvot biggrin.gif ir svente bus ideli,tokia,kokios norejau ax.gif
QUOTE(Fortūna777 @ 2007 07 23, 20:36)
Labukas, gal galit pasakyt, kokia esmė tos vaikiuko koses??? Ja duoda sveciam po kriksto, bet kam, kodel, kokia prasme? MAn visai ta mintis ne bloga, akd galima ta sirsiu medu padaryti ir pavadinti vaikiuko kose, bet tai duodama ta kose turiu kazka ir pasakyti, kokia esme tos koses ir t.t.  g.gif

musu krikstynos po men,be beveik viska jau pasidarius ax.gif sirsiu medui pasidariau tokia etikete su Mato foto
user posted image

gaila kad neduoda ikelti orginalo,nes daryta per worda.na bet ant sitos foto uzdejau uzrasa sirsiu medus,padaryta su word-art,gavosi thumbup.gif sirsiu medu darysim itin stipru biggrin.gif o kai svecias paragaus naturaliai turetu susiraukt,tai nupirkau soskiu-ledinuku,tada kriksto tetis sakydamas kad raukaisi kai mazas vaikas(ar kazkas pan) duos soske(pririsim juostele ir viena gala prsegsim ziogeliu(grapke))

dar padariau su wordu korteles su Mato atvaizdu ant kuriu sveciai parasys savo varda,kas jie matui(teta,dede...) ir kuo mata isivaizduoja uzaugusi(ukininku,pastorium,gelbetoju ir t.t)viska sudesim i dideli voka,ant kurio uzklijuosim koreguota stop zenkla ir atidarysim per jo vestuves ax.gif
Atsakyti
Na va mes jau po krikštynų biggrin.gif
buvo taip
Atvažiavo krikšto tėvai, krikšto mama aprengė mažylę, ant kaklo pakabino grandinėlę su graviruotu pakabuku. Krikštotėtis į batuką įdėjo litą, kad turtingas gyvenimas būtų.
į bažnyčia susirinko visi svečiai. Grįžę namo pasodinom eglutę, išgėrėm šampano.
Prie stalo krikšto tėvai pasakė tostą, perskaitė pasižadėjimą krikštodukrai. Dovanojo cukrų, kruopas, muilą, angeliuką kad mažylę saugotų, riestainių kad čiulptuko nereikėtų, česnako skiltelę kad nuo viso blogo saugotų. Mergaitei padovanojo butelį, kurį atidarys per 18 gimtadienį, ant jo visi rašė linkėjimus.
Žaidėm žaidimą "aš pasižadu" . Į papuoštą stiklainį buvau prikarpius kardoninių širdučių ir ant kiekvienos užrašiau po vieną žodį pvz. namas, saldainiai, žaislai, malkos, grybai nu žodžiu kuo netikėsni tuo įdomiau. Visi traukė žodžius ir sakė pasižadėjimus susijusius su tuo žodžiu. Pasižadėjimą visi turėjo užtvirtinti šaukštu vaiko košės. Veliau visi tai surašė į paruoštą knygutę. smagu buvo thumbup.gif prisijuokėm iki ašarų.
Paskiau dar padalinau lapelius ir visi surašė kokią įsivaizduoja suaugusia.
Atsakyti