Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

Toliau diskutuojame apie Kauno II klininkines ligoninės gydytojas - akušeres. Jūsų nuomonės apie šią ligoninę. Visi pliusai ir minusai, argumentai ar verta čia gimdyti ar ne. ax.gif
Atsakyti
Daisi,žinok nepamenu nr palatos,kur gulėjau doh.gif Bet pati pirma prie gimdyklų(išeitų paskutinė)
O meniu tai ir dabar atsimenu-sekmad.-kažkokio netikro zuikio gabalėlis pašildytas blink.gif su konservuotais žirneliais thumbup.gif (kaip tik mažylių pilvukams)
sekančią dieną-balandėliai,dar toliau-vištos šlaunelė....košes irgi atmenu...,bet aš tikrai nepergyvenau dėl maisto ir man jo užteko,bet meniu kartais keistokas g.gif
Aš tikriausiai gimdyčiau ten pat,nes turiu gerą gydytoją,o dėl viso kito,tai patirties jau turiu smile.gif ir žinosiu,kas laukia.........
Atsakyti
Na klinikose meniu dar tragiškesnis. Tiesa prieš 5 metus meniu buvo ir II oje geresnis, dabar bėdos su ligoninės valdžia tai ir meniu nuskuręs bei porcijos sumažėjo, bet vistiek lyginant su kitom ligoninėm II-oje maitinimas geriausias wink.gif Beje čia ne mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(kiškutė @ 2007 07 19, 12:25)
Daisi,žinok nepamenu nr palatos,kur gulėjau doh.gif Bet pati pirma prie gimdyklų(išeitų paskutinė)
O meniu tai ir dabar atsimenu-sekmad.-kažkokio netikro zuikio gabalėlis pašildytas blink.gif su konservuotais žirneliais thumbup.gif (kaip tik mažylių pilvukams)
sekančią dieną-balandėliai,dar toliau-vištos šlaunelė....košes irgi atmenu...,bet aš tikrai nepergyvenau dėl maisto ir man jo užteko,bet meniu kartais keistokas g.gif
Aš tikriausiai gimdyčiau ten pat,nes turiu gerą gydytoją,o dėl viso kito,tai patirties jau turiu smile.gif ir žinosiu,kas laukia.........

Balandeliu dabar nebeduoda tongue.gif .
Mesos maltinukai, zuvies maltinukas, pieniska desrele (sardele), virta vistos slaunele, sestadieniais plovas biggrin.gif , grikiu, ryziu koses, pieniskos, burokeliu sriubos. Garnyrams virtos tarkuotos morkos, burokeliai, zirneliai ir kopustai (situ dvieju paskutiniu nevalgydavau). Baltas suris pusryciams dzniausiai, kartais surelis.
Nelabai skanu, bet ir neslykstu- valgyt galima tongue.gif (isskyrus plova - labai jau ryziai suvire budavo schmoll.gif ). Daugiau nepamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kiškutė @ 2007 07 19, 12:25)
Daisi,žinok nepamenu nr palatos,kur gulėjau doh.gif Bet pati pirma prie gimdyklų(išeitų paskutinė)
O meniu tai ir dabar atsimenu-sekmad.-kažkokio netikro zuikio gabalėlis pašildytas blink.gif su konservuotais žirneliais thumbup.gif (kaip tik mažylių pilvukams)
sekančią dieną-balandėliai,dar toliau-vištos šlaunelė....košes irgi atmenu...,bet aš tikrai nepergyvenau dėl maisto ir man jo užteko,bet meniu kartais keistokas g.gif
Aš tikriausiai gimdyčiau ten pat,nes turiu gerą gydytoją,o dėl viso kito,tai patirties jau turiu smile.gif ir žinosiu,kas laukia.........


aha ta pati palata, tai kai reikadavo i toleta eiti tai budavo nemazas atstumas o iki duso dar toliau doh.gif na bet kas buvo tas paržuvo, tikekimes kai planuosim antra leliuką gimdyt gausim geresnes palatas su patogumais didesniais drinks_cheers.gif Tik tiek kad visai neblogas vaizdas per lanaga, ziuredavau kas atvyksta kas isvyksta, na tiesiog virte veerda gyvenimas ligoninies kieme. O pas ka tu gimdei?
rolleyes.gif Dar papildysiu apie maista, pietums gaudavau vistos, plokštainio mesos kukuliu, žuvies keptos, garnyrui dažniausiai budavo bulves, žirneliai. Pusryciams pastoviai surio (baltas, olandiskas), kartais kiausinis, surelis, koses. Priešpieciai sausainiai pienukas Vakarienei - budavo nera ka valgyt syki atnese baršteliu, šlapkes saltos ritiny ir bulkos doh.gif nebuvo ka valgyt. Gaudavau jogurto, riestainiu, grikiu. Na daugaiu nepamenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daisi: 19 liepos 2007 - 15:20
pusė velnio tos palatos - svarbiausia, kad vienvietės, vyras gali likti nakvoti. O visa kita - laikina drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 07 19, 19:48)
pusė velnio tos palatos - svarbiausia, kad vienvietės, vyras gali likti nakvoti. O visa kita - laikina  drinks_cheers.gif

na,mūsų palatoje vyras būtų turėjęs ant grindų gultis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(daisi @ 2007 07 19, 16:14)
aha ta pati palata, tai kai reikadavo i toleta eiti tai budavo nemazas atstumas o iki duso dar toliau  doh.gif na bet kas buvo tas paržuvo, tikekimes kai planuosim antra leliuką gimdyt gausim geresnes palatas su patogumais didesniais  drinks_cheers.gif  Tik tiek kad visai neblogas vaizdas per lanaga, ziuredavau kas atvyksta kas isvyksta, na tiesiog virte veerda gyvenimas ligoninies kieme. O pas ka tu gimdei?


jo,tas atstumas irgi užknisdavo,kažkaip nesmagiai palikdavau mažylę vieną,kol įveikdavau tokį kelią.O aš dar ir gimdyvių riksmų prisiklausiau doh.gif tai mane ėmė erzinti...
o gimdžiau pas gyd.Šilkaitienę ir ak.Liną..Gal ir tu pas ją?
Atsakyti
QUOTE(kiškutė @ 2007 07 19, 20:48)
na,mūsų palatoje vyras būtų turėjęs ant grindų gultis lotuliukas.gif
Papildyta:

jo,tas atstumas irgi užknisdavo,kažkaip nesmagiai palikdavau mažylę vieną,kol įveikdavau tokį kelią.O aš dar ir gimdyvių riksmų prisiklausiau doh.gif tai mane ėmė erzinti...
o gimdžiau pas gyd.Šilkaitienę ir ak.Liną..Gal ir tu pas ją?


man neteko gimdyviu riksmu girdeti g.gif tik girdedavau vaikucius verkencius. tokia ligonine galetu pasirupinti bent keliasi papildomais WC. Iš tikro labai nesmagu buvo palikti mazyly viena ir eiti i tulika.
Aš gimdžiau pas V.Leskauską, ir akušetę Sigitą. Man jie tai super buvo thumbup.gif . Butent ateity jei kartais gimdytau tai vel tartausi pas juos.
Papildyta:
mes panašiu laiku gimdem kiškute, tik 2 savaitem skiriasi. Papasakok kaip ten tau sekesi per pacias šventes gimdyt, kokia priežiura buvo. Tikuosi nebuvai pamiršta personalo ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(daisi @ 2007 07 19, 22:35)
mes panašiu laiku gimdem kiškute, tik  2 savaitem skiriasi. Papasakok kaip ten tau sekesi per pacias šventes gimdyt, kokia priežiura buvo. Tikuosi nebuvai pamiršta personalo  ax.gif  ?

tai tavo pernykštis vaikiukas ar šiometinis?
Kažkam pasakojau į AŽ savo įspūdžius,nebuvau sužavėta kai kuriuo personalu.Būtent pasitaikė nauji metai,o tai irgi reiškia(visi žmonės ir tas personalas nori biskį lengviau praleist šventes,žinau iš savo patirties)Aplamai tai buvau nutarus ten daugiau negimdyt,bet vien dėl geros gydytojos vėl rizikuosiu(rizikuočiau) biggrin.gif ax.gif O po to,gal nebus problemų,išsiversiu su jų tokia apmestina priežiūra(nelkalbu apie visus,tikrai yra vertų gero žodžio,bet man pasitaikė tokių nedaug)nusivyliau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiškutė: 19 liepos 2007 - 21:45
QUOTE(kiškutė @ 2007 07 19, 22:43)
tai tavo pernykštis vaikiukas ar šiometinis?
Kažkam pasakojau į AŽ savo įspūdžius,nebuvau sužavėta kai kuriuo personalu.Būtent pasitaikė nauji metai,o tai irgi reiškia(visi žmonės ir tas personalas nori biskį lengviau praleist šventes,žinau iš savo patirties)Aplamai tai buvau nutarus ten daugiau negimdyt,bet vien dėl geros gydytojos vėl rizikuosiu(rizikuočiau) biggrin.gif  ax.gif O po to,gal nebus problemų,išsiversiu su jų tokia apmestina priežiūra(nelkalbu apie visus,tikrai yra vertų gero žodžio,bet man pasitaikė tokių nedaug)nusivyliau....

as gimdziau ten 29 diena, o ligoninej isbuvom iki sausio antros, reiskia vienu metu ligoninej buvom mirksiukas.gif man personalas visai patiko nusiskundimu neturiu ir kita vaika ten gimdyciau...
Atsakyti
Man labai įsiminė vienas vyriškis, matyt jis pedatras ar neonatologas (ar kaip ten vadinasi) vieną vakarą jis apėjo visas palatas ir kiekvienoje palatoje sukeldavo nemažai juoko. Toks garsiakalbis, įėjęs į kiekvieną kreipdavosi pavarde tarsi kalustų ar pas tą papuolė ir kalusinėjo apie leliukus kokie nusiskundimai kas neaišku. Oj jei visi gydytojai tokie būtų.
beje pirmą kartą gulėjau palatoje regis priešais virtuvėlę, o antrą kartą 239 palatoje atrodo, tai netoli naujagymio skyriaus va ten ir erzino triukšmas kylantis dėl remonto, gręžimo garsas išbudindavo mažulį. Tik gerai kad jau durys buvo be stiklo, nes pirmu atveju durys buvo su stiklu ir dar žaliuzių nebuvo ant jų tai erzino svetimų lankytojų spoksojimas.
Atsakyti
As abu antroj gimdziau - labai patenkinta prieziura, bet maistas ir aplinka tai tragedija doh.gif Ciia as nekalbu apie gimdyklas - ten viskas puikiai sutvarkyta, bet palatos ir tualetai tai sakes, ypac lovos nepatogios.Ir palatos gydytoja turejau tokia trenkta biskiuka - kauksedavo pastoviai aukstakulniais ramybes metu, tokia juodai dazytais plaukais ir raudonai nuteptom lupom - jau kai paspaudydavo pilva, tai nors verk - tikra gestapininke. Ir labai maisto nesiotojos nemalonios - su trenksmais i palata visada eidavo - o juk mazyliai miega.
Visa kita prieziura tikrai labai gera - ir man, ir leliukui, niekuo nesiskundem, gydytoja, pas kuria gimdziau, ir akusere kasdien uzeidavo pasiteiraut kaip laikomes su maziuku.
Atsakyti