Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

o mano istorija tokia verysad.gif , esu dabar uk gyvenu su draugu, esu galima sakyti viena nei seimos nei draugu, tik pazistami aplink blink.gif draugas dirba, grizt velai, pareina pavarges, man truksta demesio. As ji suprantu, norisi jam miego, o ka man daryti, viena diena net verkiai, nebenorejau nieko, o dar metai cia....... kaip save pralinksminti blush2.gif ax.gif ka sumastyti? taip kartais sunku atrodo nebeistversiu tikrai verysad.gif vienatve mane zlugdo.......
Atsakyti
QUOTE(Vilmuse @ 2007 07 28, 13:47)
o mano istorija tokia verysad.gif , esu dabar uk gyvenu su draugu, esu galima sakyti viena nei seimos nei draugu, tik pazistami aplink blink.gif  draugas dirba, grizt velai, pareina pavarges, man truksta demesio. As ji suprantu, norisi jam miego, o ka man daryti, viena diena net verkiai, nebenorejau nieko, o dar metai cia....... kaip save pralinksminti blush2.gif  ax.gif  ka sumastyti? taip kartais sunku atrodo nebeistversiu tikrai verysad.gif vienatve mane zlugdo.......


Turbut nedirbi g.gif Darbas geriausias vaistas nuo vienatves mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu nežinau ar koks darbas kavinėj ir nuolatinis lakstymas su padėklais labai jau padės... Aš manau, kad reiktų kokioj nors srity atrast save. Šok, dainuok, užsiimk rankdarbiais... Muzika šiuo atveju labai padėtu, geriausia ispaniška, pakelianti nuotaiką. Jei esi UK, tai jamk draugą ir lėkit į atrakcionu parką, adrenalinas depresijos priešas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_V @ 2007 07 28, 14:50)
Nu nežinau ar koks darbas kavinėj ir nuolatinis lakstymas su padėklais labai jau padės... Aš manau, kad reiktų kokioj nors srity atrast save. Šok, dainuok, užsiimk rankdarbiais...  Muzika šiuo atveju labai padėtu, geriausia ispaniška, pakelianti nuotaiką. Jei esi UK, tai jamk draugą ir lėkit į atrakcionu parką, adrenalinas depresijos priešas  thumbup.gif


Nu jo draugas aria, o as soku-darni pora gausis greit. bigsmile.gif
Atsakyti
Vilmuse,net liūdna pasidarė kai perskaičiau tavo žinute... unsure.gif Bet juk savaitgaliais tai jūs kartu,arne???Man iš vyro pusės dėmesio taip pat verysad.gif nėra...bet aš jau susitaikiau su tuo...O tu dirbi Vilmuse,vaikelio kaip suprantu nėra g.gif ? Susirask sau mėgstama veiklą,bendrauk su draugėm,tik vyrui nepriekaištauk,o bandyk taikiai pakalbėt mirksiukas.gif
Atsakyti
misiki, na tai ieškokis darbo čia nedėjavus, kad neturi ka veikt... O šiaip bet kuriuo atveju - aukščiau nosiuką, viskas susitvarkys. Imk balioną ir neliūdėk 4u.gif
Atsakyti
Ar senai tu UK?Labai pazystama busena,ypac kai nedirbi.
Atsakyti
QUOTE(Vilmuse @ 2007 07 28, 13:47)
o mano istorija tokia verysad.gif , esu dabar uk gyvenu su draugu, esu galima sakyti viena nei seimos nei draugu, tik pazistami aplink blink.gif  draugas dirba, grizt velai, pareina pavarges, man truksta demesio. As ji suprantu, norisi jam miego, o ka man daryti, viena diena net verkiai, nebenorejau nieko, o dar metai cia....... kaip save pralinksminti blush2.gif  ax.gif  ka sumastyti? taip kartais sunku atrodo nebeistversiu tikrai verysad.gif vienatve mane zlugdo.......


O kodėl nedirbi?
Atsakyti
QUOTE(Miss_V @ 2007 07 28, 14:59)
misiki, na tai ieškokis darbo čia nedėjavus, kad neturi ka veikt... O šiaip bet kuriuo atveju - aukščiau nosiuką, viskas susitvarkys. Imk balioną ir neliūdėk  4u.gif


As neturiu ka veikt? Veik tu tiek kiek as ir depresijos nebus mirksiukas.gif Liudet nebus kada, biudzetas seimos pasipildys, kur cia yzvelgi blogi? g.gif As daugiau blogio matau, kai vyras dirbs, o zmona linksminsis uz vyro pinigus.O padirbus galima ir pasilinksminti ir kartu su vyru, o tai po kiek laiko ''susirgs'' kita liga-mano jausmai vyrui blesta smile.gif
Atsakyti
misiki ---> Nu bet tai depresija sunki liga, reiktų bent keletą dienelių paaukot atsipalaidavimui ir pasilepinimui smile.gif Nuo to pasaulis tikrai nesugrius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_V @ 2007 07 28, 20:44)
misiki ---> Nu bet tai depresija sunki liga, reiktų bent keletą dienelių paaukot atsipalaidavimui ir pasilepinimui  smile.gif  Nuo to pasaulis tikrai nesugrius  thumbup.gif


Tai kaip suprantu autore susirgo is neturejimo ka veikti, beje ji neraso, kad serga, tik jai liudna smile.gif Nu atsipalaiduos aisku, pasaulis nesugrius irgi aisku, o kas toliau neaisku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuse @ 2007 07 28, 13:47)
o mano istorija tokia verysad.gif , esu dabar uk gyvenu su draugu, esu galima sakyti viena nei seimos nei draugu, tik pazistami aplink blink.gif  draugas dirba, grizt velai, pareina pavarges, man truksta demesio. As ji suprantu, norisi jam miego, o ka man daryti, viena diena net verkiai, nebenorejau nieko, o dar metai cia....... kaip save pralinksminti blush2.gif  ax.gif  ka sumastyti? taip kartais sunku atrodo nebeistversiu tikrai verysad.gif vienatve mane zlugdo.......

Labas
žinai aš irgi taip pat jausdavausi ankščiau, kai vyras buvo šalia. O dabar viską atiduočiau ir būčiau laiminga, kad nors naktimis būtų šalia. Mano vyras jau trys metai kaip dirba Airijoj. Grįžta tik kas puse metu keliom savaitėm. Dabar aš žinau tik viena jog mes dėl savo depresijų kaltos pačios. Įvertinam tai ką turėjom tik ko nors netekę. Siūlau pagalvot apie tai.
Atsakyti