Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Sonatina @ 2006 05 17, 11:55)
O iš faršo gali pasidaryti štai ką smile.gif

ŠEPARDO PYRAGAS

500 g faršo
1 v. š. aliejaus
1 didelė svogūno galvutė, supjaustyta kubeliais
2 - 3 skiltelės česnako, susmulkinto
1 didelė morka, supjaustyta kubeliais
200 ml šaldytų žirnelių
2 v. š. miltų
1 v. š. pomidorų padažo
200 ml jautienos ar vištienos sultinio
druskos
pipirų
kapotų petražolių

bulvių košės pagal mėgiamą receptą
200 g fermentinio sūrio

Įkaitintame aliejuje apkepti faršą, svogūnus, česnakus ir morkas, kol daržovės suminkštės. Berti miltus, druską, pipirus, išmaišyti ir pakepinti 2 - 3 min. Pilti sultinį, dėti pomidorų padažą ir virti, kol padažas sutirštės (jei mėgstate skystesnį padažą, įpilkite šiek tiek vandens). Suberti žirnelius, petražoles ir dar kelias minutes pakaitinti.
Pilti paruoštą masę į kepimo indą. Ant viršaus paskleisti bulvių košę, užberti tarkuoto sūrio.
Kepti įkaitintoje iki 200C orkaitėje 25 - 30 min., kol sūris apskrus smile.gif

P. S. žirnelių nereikia atšildyti. Aš druskos nededu, nes sultinį paruošiu iš kubelio ir jis būna pakankamai sūrus...

vakar dariau thumbup.gif ačiū už receptą, tik man skysta gavosi, kaip košė o ne pyragas, musit kažka ne taip padariau g.gif bet skonis thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Amalia @ 2006 05 23, 09:38)
Ivairus falsyvi zuikiai - t.y. kepsniai vienam gabale,
ivairus apkepai - su kopustais, obuoliais, ryziais; lazanija, musaka
ivairios farsiruotos darzoves - paprika, baklazanai, cukinijos, agurkai, pomidorai...
i tesla ivynioti - koldunai, kanelioni, wontonai, rusiskas pyragas, strudelis su farsu
Na, o kur dar farsiruota vista - isimi kaulus, dedi farsa su kiausiniu + bandele ar ryziais + kokiom slyvom - visai  sventiskas kepsnys.

O gal galim būtų smulkiau bigsmile.gif Ypac rusiško pyrago, ar musakos( kas cia per dalykas), ar strudeli receprtus mirksiukas.gif
Atsakyti
mano siandieninis troskinys

300g lieso jautienos farso
150g baklazano
150g pievagrybiu
150g rugstesnio obuolio (nulupto)
100g virtu arba koncervuotu morku
20g miltu
100g lieso pieno
saukstas pomidoru pastos (ne ketciupo!)

farsa pakepinti ant saukstelio aliejaus, sudeti supjaustyta baklazana, pievagrybius
user posted image
tada pilti vandeni sudeti kubeliais pjaustytus obuolius, morkas, prieskonius
user posted image
troskinti apie 15 miln. 100ml pienu ismaisyti miltus ir maisant supilti i troskini, pagardinti pomidoru pasta ir nuolant maisant patroskinti dar pora trejeta minuciu


skanaus


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineciukas: 26 gegužės 2006 - 01:26
Ineciuk, o ar prieš tai baklažanus palaikei su druska, ar pas tave jie nekartūs? g.gif:
Atsakyti
Ineciuk, ar man cia taip tik rodos ar ten matau dar paprikos juosteles?
user posted image
nors recepte nebuvo parasyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 05 26, 01:22)
Ineciuk, o ar prieš tai baklažanus palaikei su druska, ar pas tave jie nekartūs? g.gif:


nekartus man jie, niekad nelaikau su druska schmoll.gif cool.gif jie man skanus wub.gif

QUOTE(Nerytė @ 2006 05 26, 12:23)
Ineciuk, ar man cia taip tik rodos ar ten matau dar paprikos juosteles?
nors recepte nebuvo parasyta

tos kelios juosteles atsirado del to, kad as grauziau papirkos gabaliuka gamindama, o likuti mestelejau i puoda doh.gif blush2.gif siaip dedu papirkos prieskoniu ax.gif as gaminuvisad su improvizacijom mirksiukas.gif taip smagiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineciukas @ 2006 05 26, 15:34)

tos kelios juosteles atsirado del to, kad as grauziau papirkos gabaliuka gamindama, o likuti mestelejau i puoda doh.gif  blush2.gif  siaip dedu papirkos prieskoniu ax.gif  as gaminuvisad su improvizacijom mirksiukas.gif taip smagiau mirksiukas.gif


Cha cha... pagavau tave improvizuojant biggrin.gif
As irgi megstu improvizuoti, beveik niekad neiseina pagaminti toki pati patiekala, nes vis ko nors naujo primaklinu (kalbant apie troskinius, apkepeles ir pan.)
Atsakyti
Šiandien pagaminau labai skanų apkepą rolleyes.gif

user posted image

Kopūstų apkepas

1 kg kopūstų arba kalafiorų
300 g bet kokio faršo
1 didelė svogūno galvutė
2 v. š. margarino ar sviesto
2 kiaušiniai
300 ml neriebios grietinėlės
druskos, pipirų

200 g tarkuoto fermentinio sūrio

Kopūstus susmulkinti žiedynais ir 5 minutes pavirti pasūdytame vandenyje. Jei naudosite baltagūžį kopūstą, jį reikia susmulkinti, sumaišyti su druska ir leisti pastovėti, kol išsiskirs sultys. Po to nuspausti.
Faršą apkepinti su susmulkintu svogūnu, berti druskos, pipirų.
Kepimo formą patepti sviestu ir sudėti faršą, sumaišytą su kopūstais.
Kiaušinius išplakti su grietinėle ir užpilti ant faršo.
Kepti 20 min. 200C orkaitėje. Išimti iš orkaitės, užbarstyti sūrį ir dar kepti 10 min.

P. S. Naudojau pusę kopūstų ir pusę kalafiorų. Juos kartu apviriau pasūdytame vandenyje. Sūrį užbėriau iškart. Formos sviestu netepiau. Faršo turėjau 600 g, tai visą ir sudėjau... smile.gif


Atsakyti
QUOTE(zalia @ 2006 05 24, 16:47)
vakar dariau thumbup.gif ačiū už receptą, tik man skysta gavosi, kaip košė o ne pyragas, musit kažka ne taip padariau g.gif bet skonis thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:

O gal galim būtų smulkiau bigsmile.gif Ypac rusiško pyrago, ar musakos( kas cia per dalykas), ar strudeli receprtus mirksiukas.gif


MESOS PYRAGAS - tiksliau pyragas su mesa
na dar galiu pasiulyti labai labai labaiiiiiiii skanu mesos pyraga su farsu. jam reikes:

tesla turi buti kaip kibinu, na jei ka, as darau taip:
1kiausinis
500gr.margarino kepimui
4-5 saukstai grietines riebios (bet cia pagal skoni, tik kad skysta nebutu)
truputi druskos ir cukraus
miltu, kad tesla prie ranku neliptu ir kocioti galima butu

idarui:
500gr.kiaulienos farso, bet gali ir su vistiena daryti
150gr.pievagrybiu
1/2 kopusto galvos
2 svogunai
prieskoniu pagal skoni ir ivairiu zoleliu, jei megsti

padarai tesla ir ja i saldytuva kokiai 1val. per tai laika supjaustai kopusta, susmulkini grybus, bet ziurek nelabai smulkiai, nes tada ju nebesijaus, supjaustai svogunus kubeliais viska permaisai ir dedi i farsa ir vel permaisai, nu gaunasi daugiau maziau vientisa mase (beje, kopustus kai sushetkuosi, na supjaustysi, tai truputi paminkyk pries maisydama kitus ingredientus, kad pradetu sultys skirtis). tesla padalini i dvi dalis, mazdaug 2/3 ir 1/3, abi dalis iskocioji, didesniaja iskloji kepimo forma, geriau, kad butu apvali arba keturkampa su aukstesniais krastais ir dedi ant teslos visa mase, tada uzkloji kita lapa, uzraitai krastus ir subadai su sakute. kepti apie 40min. 200C. valgyti skaniausia su grietine.
na, mano seimyna tai labai visa megsta ir tevai ir uosviai isgyre, o svarbiausia vyras vis praso ir praso lotuliukas.gif
SKANAUS

P.S.kita kart kai darysiu, tai ir nuotraukas imesiu blush2.gif
Atsakyti
a aš pati pirmajį šios temos patiekalą vištienos suktinukus pastoviai gaminu, ir lengva ir greitai ir labai skanu:)
Atsakyti
O as ismeginau "Kepenys karaliskai" - kaip tik pakiukas kepeneliu kameroj metesi rolleyes.gif tai vyras per pietus kad gyre kad gyre blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
aš dariau VIŠTIENA SU DARŽOVĖMIS JOGURTO PADAŽE ax.gif Sužavėjo paprastumu, gavosi neblogai, tik bulvės ir morkos nuo to padažo gan rūgštokos buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 05 14, 17:40)
Siūlau paragauti mūsų mėgiamo patiekalo smile.gif

user posted image

VIŠTIENA SU DARŽOVĖMIS JOGURTO PADAŽE

vakar gaminau shi patiekala, viskas super, thumbup.gif bet man per shvelnus skonis buvo. Kita karta gaminant vishtyte itrinsiu prieskoniais.
shtai kaip atrodo mano gamintas troshkinys ax.gif
user posted image
Atsakyti