Įkraunama...
Įkraunama...

Kokių paslaugų/parduotuvių trūksta moterims LT?

Mielosios,

Svarstau, kokių paslaugų / parduotuvių mums trūksta Lietuvoje?
Kosmetikos? Drabužių? Makiažo pamokų namuose? Kirpyklų?

Butų be galo įdomu išgirsti Jūsų nuomones 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klota: 14 rugpjūčio 2007 - 16:48
QUOTE(klota @ 2007 08 14, 17:48)
Mielosios,

Svarstau, kokių paslaugų / parduotuvių mums trūksta Lietuvoje?
Kosmetikos? Drabužių? Makiažo pamokų namuose? Kirpyklų?

Butų be galo įdomu išgirsti Jūsų nuomones  4u.gif


Savo versla kursit? ax.gif
Atsakyti
Labai trūksta parduotuvių nėščiosioms, kuriose būtų galima gražiai apsirengti ir neatrodyti pusę nėštumo kaip kaliausei. Taip pat ir kokybiškų, tačiau nebrangių drabužėlių vaikams. Taip pat vidutinio lygio kirpyklų, grožio salonų, kuriuose būtų pasirūpinama vaikais (tuo atveju, kai jų nėra kam palikti, kol gražiniesi).

Čia gal ne į temą, bet man išvis nesuprantama, kaip tokio dydžio prekybcentryje kaip Vilniaus "Akropolis", nėra spec. patalpų, kur būtų galima maitinančioms pamaitinti ir pervystyti savo kūdikius. O gal yra, tik aš nežinau g.gif
Atsakyti
Nekursiu, tiesiog idomu.
Buvau savaite grizusi i Lietuva - matau, ko truksta lyginant su kitomis salimis.. bet gal lietuvos moteriai ne visu paslaugu ir reikia, kuriomis yra naudojamasi kitose salyse.
Atsakyti
galbūt ne tiek parduotuvių, kiek asortimento tose parduotuvėse.
taip tai atrodo visko pilna, lūžta visokios Megos ir Akropoliai, o kai reikia kažko konkretaus, tada špyga taukuota -- pradedant batais, pabaigiant baldais.
PVZ.: gauk kad gudri standartinius klasikinius mėlynus džinsus, be jokių pažemintų liemenų, drugelių ant šiknos, kliošų ar blizgučių.
Atsakyti
QUOTE(klota @ 2007 08 14, 23:17)
Nekursiu, tiesiog idomu.
Buvau savaite grizusi i Lietuva - matau, ko truksta lyginant su kitomis salimis.. bet gal lietuvos moteriai ne visu paslaugu ir reikia, kuriomis yra naudojamasi kitose salyse.


o kokiu paslaugu pas mus dar nera? Man tai lyg visko uztenka... smile.gif
Atsakyti
Man gal labiau truksta ne paslaugu, o kokybes g.gif
Uztenka to ka turim, bet tobulet uoj dar kaip yra kur doh.gif
Grizus i Lietuva visada pasigendu tik mazuciu jaukiu Patiserie - prancuziskos konditerijos kavinukiu wub.gif Man taip patinka ten kartais uzsukti kokios skanios bandeles su Cafe au Lait. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 08 15, 11:08)
Man gal labiau truksta ne paslaugu, o kokybes g.gif

na del kokybes tai 100% sutinku drinks_cheers.gif , truksta jos pas mus dar daug kur...
Atsakyti
[quote=mexica,2007 08 15, 11:08]
Man gal labiau truksta ne paslaugu, o kokybes g.gif
Uztenka to ka turim, bet tobulet uoj dar kaip yra kur doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano viena pažįstama iš JAV pareiškė, kad Lietuvoj jinai labai pasigenda... kavinių. tai sakau -- nugi juk pilna mieste tų kavinių.
o jinai aiškina kad ne, ne tokių kur visi alų geria, ir ne restoranų. bet tokių kavinių, kur būtų tik kava/arbata, kokie nors nepretenzingi užkandžiai. ir žmonės galėtų ateiti su knygomis, su kompiuteriais, studentai galėtų mokytis, būtų interneto laidai tiem kas su laptopais ateina, ir panašiai.
pagalvojau, nu kad tikrai. yra kažkas panašaus "Baltų Lankų" knygyne, o daugiau nelabai.
Atsakyti
Nesu tikra, bet atrodo per radija Akropoly girdejau, kad yra patalpa kur moterys gali maitinti kudikelius... ax.gif

QUOTE(jurk @ 2007 08 14, 17:46)
Labai trūksta parduotuvių nėščiosioms, kuriose būtų galima gražiai apsirengti ir neatrodyti pusę nėštumo kaip kaliausei. Taip pat ir kokybiškų, tačiau nebrangių drabužėlių vaikams. Taip pat vidutinio lygio kirpyklų, grožio salonų, kuriuose būtų pasirūpinama vaikais (tuo atveju, kai jų nėra kam palikti, kol gražiniesi).

Čia gal ne į temą, bet man išvis nesuprantama, kaip tokio dydžio prekybcentryje kaip Vilniaus "Akropolis", nėra spec. patalpų, kur būtų galima maitinančioms pamaitinti ir pervystyti savo kūdikius. O gal yra, tik aš nežinau  g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MajaLi: 15 rugpjūčio 2007 - 17:36
Akropolyje prie tualetų ura patalpa pervistyti vaikams, bent jau ženklas tai kabo pakabintas g.gif Man labiausiai trūksta vietų kuriose galėtum nueiti pasėdėti, išgerti kavos, arbatos, be trijų patiekalų pietų doh.gif
Atsakyti