Įkraunama...
Įkraunama...

Žalingi įpročiai ir žindymas

Gal kas zhinote, per kiek laiko i piena patenka alkocholis ir kitas shlamshtas?
Zhinoma, geriau susilaikyti, bet karta neatsispyriau ir ishgeriau nemazhai shampano, o tada dar susigundhziau cigarete mad.gif ... Na, tokia silpnumo akimirka uzhejo sad.gif . Tai takart nutraukiau pienuka ir ishpyliau lauk (dukra pamaitinau ishanksto uzhshaldytu wink.gif ). Idomu, ar butent su tuo pieneliu visas shampaniukas ishejo? O gal kaip tik i velesni maitinima pataike? blink.gif
O kaip su rukymu? Kazhkaip matinanchios mamos save mazhiau varzho rukant, nei neshchiosios. Idomu, ar yra tam pagrindo? Maitinant mazhiau kenkia? (Turiu galvoje atsitiktines cigaretes, ne reguliaru rukyma). Kaip jus, mamos, nesusigundot? wink.gif
Atsakyti
Na kiek zinau tai vaistai ir visas kitas brudas i piena patenka per pusvalandi, o didziausia koncentracija buna po valandos. Veliau po truputi is pieno pasisalina.
Kai turejau gerti vaistus, tai po tabletes isgerimo mazaja maitinau praejus ne maziau kaip 5valndom, kuo daugiau tuo geriau, kaip man sake gydytoja. Alkoholis is organizmo visiskai pasisalina per 24 val... turbut ir is pieno panasiai, nesiimsiu tvirtinti, nes tiksliai to nezinau. Bet pati katais isgeriu alaus ar vyno, tiesa rukymu nesigundau, kazkaip zindymas atmusa visa nora. Tai po alkoholio nelabai jau laukiu tu 6-7valandu, bet jei iseina kruties neduot, neduodu, nors kai ir patenka to alkoholio vaikui, irgi labai sau galvos nekvarsinu, kaip sakoma ramiau miegos rolleyes.gif , netikiu as tuo, bet maza ka.
Atsakyti
Na, del sito net nezinua, ir paciai idomu, bet alaus tai isgeriu visada, na ne po daug po bokala maxi, sako pienukas geriau gaminasi wink.gif
Atsakyti
TAI VA,LABAI IDOMUS KLAUSIMAS.AS IRGI RETKARCIAIS SUGRIESIJU,NESTIPRIAIS GERIMAIS,BET BUNA wink.gif JEI KOKIA DIDESNE PROGA,TAI MAZAJA MISINELIU PAMAITINU.O DEL CIGARECIU...ANKSCIAU BISKI PATRAUKDAVAU,NEREGULIARIAI,BET PRIE KOMPANIJOS.DABAR JAU KAIP IR METUSI SKAITAUSI,NORS KARTAIS UZEINA NORAS.KIEK SKAICIAU,JEI NESCIA MOTERIS RUKO,TAI VAIKELIS DAR ILGAI JAUCIA DEGUONIES TRUKUMA,O MAITINANT GAL NERA TAIP LABAI BAISU,BET AISKU,KAD KENKIA.TAI JAU GERIAU LAIKYTIS TOLIAU NUO PAGUNDOS dry.gif
Atsakyti
Kai dar maitinau, tai kelis kartus teko konsultuotis su viena mama iš "Mama mamai", kuri baigusi visokiausius UNICEF ir pan. kursus apie žindymą. Kažkada įsišnekėjom ir dėl žalingų įpročių. Tai va, ji sakė, kad taurė vyno retkarčiais tikrai nekenkia žindant ir vaikui nieko blogo neatsitinka smile.gif . Tipo, visur rašoma, kad negalima todėl, kad mamos neatsipalaiduotų ir neįsijaustų, o realiai nepiktnaudžiaujant ir labai su saiku tai nieko blogo. Tai aš irgi taurę vyno leisdavau sau kokia nors proga. Kaip kažkas pavadino: "mėgaujuosi, bet ne piktnaudžiauju" biggrin.gif
Atsakyti
Na, su rūkymu tai nepradedu, kol maitinu, šitiek ištvėriau, ištversiu ir dar truputį wink.gif, o alaus tai išgeriu, pvz per vakarą kai aplanko draugai, tai kokį butelį dabar jau sau leidžiu išgert, aišku to butelio gurkšnojimas išsitempia į kokias 5 valandas.
Atsakyti
ech, aktuali tema smile.gif man rodos jau truputi diskutavme sia tema, bet ne pro sali dar karteli :)na del alkoholio tai gydytoja sake taip - isgerk vyno taure bet paskui min pusvalandi nemaitink smile.gif tai per sventes buvo taip - pamaitinu tada smaukst sampo ir ramu smile.gif ir nieko, vaikas buvo ramus. o del rukymo tai taip knieti.. na del idomumo - juk tiek laiko nerukius!!! aisku, gink dieve ne pastoviai bet cigarete sutraukt noreciau... jauciu reiks pabandyt vakare pamaitinus rolleyes.gif jau kazkuri sake lyg tais ruke? nu labai jau idomu koks ten procesas vyksta parukius? nu bet gydytoju klazkaip bijau klaust, sakys kokia ragana mama, bet as taip nemanau...tai gi netrauksim po pokeli per diena!
Atsakyti
As tai ziauriai rukyt noriu....Net sapnuoju.....Nors nerukau jau metai....Duok diev man sveikatos ir valios dar siek tiek iskest...Jau vakar galvoju nebesusilaikysiu....nors viena dumelyti....susilaikiau tongue.gif
O vynu pasimegavau,kai lelkai buvo 2men.Ir siaip kartais alucio kokio,ar vynelio,po simtgrami,nors ir maitinu vis dar.
Idomu,koks geriau baltas ar raudonas vynas?
O del to dumelycio.KAip tabakas persiduoda per piena,ir koks poveikis kudikiui?
Atsakyti
QUOTE (ausrele @ 2004 01 04, 17:02)
As tai ziauriai rukyt noriu....Net sapnuoju.....Nors nerukau jau metai....Duok diev man sveikatos ir valios dar siek tiek iskest...Jau vakar galvoju nebesusilaikysiu....nors viena dumelyti....susilaikiau tongue.gif


Tai kad tikrai užeina tokiais ruožais, kad atrodo nebesusilaikysi tongue.gif , bet praeina, kurį laiką negalvoji apie tai, o po to ir vėl užsinori...kankynė būna smile.gif

QUOTE
O del to dumelycio.KAip tabakas persiduoda per piena,ir koks poveikis kudikiui?


Kiek skaičiau kažkuriame puslapyje, kad ir pats mažiausias nikotino kiekis patenka į pieną, kad rūkymas gali kažkaip įtakoti pieno gamybą ir lėtint vaikiuko augimą ir vystymąsi, bet gi aišku, kad ne nuo vienos cigaretės, o nuo normalaus rūkymo. Svarbiausia, kad vaikas nekvėpuotų cigarečių dūmais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laiva: 04 sausio 2004 - 17:15
Viena mano drauge, tai kol laukesi ruke (tarp kitko daug ruke) ir dabar kai maitina krutimi. Ir nieko, vaikutis ramus, grazus, sveikas. As nepalaikau tokiu dalyku, atrodo, kad jau del vaiko galima pasiaukot, jam ir taip uztenka visokiu nuodu is aplinkos ohmy.gif .Del vyno, manau, kad taure vyno tikrai nepakenks wink.gif nors pati grieztai atsisakau ir alkoholio, ir rukymo. Per naujus vyras isiule sampano, tai nuo pora gurksneliu apsinesiau laugh.gif , po to nutraukiau piena ir ispyliau i kriaukle tongue.gif .
Atsakyti
As viena karta, gal kai mazgei buvo kokie 7men, susigindziau viena duma patraukt, tik pargaut koks skonis... g.gif iki tol buvau nerukius apie 1.5metu, ir kai buvau rukanciu kompanijoj toks noras uzkilo, kad oioioi... ir ka patraukiau as ta viena duma, tai...happy.gif sakyciau blogiau nei pirma cigarete ragaujant, jausmas kaip pelenine i kava issikratei ir tuoj pat atsigerei... wacko.gif
Atsakyti
TIKRAI,AS IRGI NESENIAI PABANDZIAU IS SMALSUMO VIENA DUMA IR GREIT PASIGAILEJAU.TAIP BJAURU BUVO dry.gif PO TO LABAI ILGAI PATI SAU SMIRDEJAU wink.gif
Atsakyti