Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek MP turi suvalgyti kūdikis?

Sveikos,
Gal galite patarti, kaip sumažinti MP maitinimų skaičių per parą?
Mano mažius MP geria 1 kartą naktį ir 4 kartus per dieną. As nesugebu jo uzmigdyti be pieno. O ir siaip jis burzgia, nes nori pieno. Kaip jus tvarkotes?
Labai aciu uz patarimus.
Atsakyti
Maniškis irgi mamos pieno mylėtojas thumbup.gif : dieną - 3 kartai, naktį irgi kokie 3. Bandžiau naktį neduoti - cry.gif cry.gif cry.gif . Dieną bandžiau "nuimti" pavakarių pienelį, tai tada nevalgo košės (pasilieka vietos pienui biggrin.gif ). Nežinau, ką daryti g.gif . Taip dažnai pieną valgydamas dorai nė nepraalksta ir prastai valgo "rimtesnį" maistą verysad.gif .
Atsakyti
Na diena tai mums visai neskausmingai pavyko nuimti maitinimus MP. O nuemiau tai po 1 kas kelias savaites. Is pradziu nuo pietu, nes po darzoviu su mesa MP lyg ir nelabai tinka. Po keliu sav. jau nedaviau vakarienei po koses. Neseniai atsisakem pavakariams, tai liko ryte ir vakare pries miega. Nu ir aisku nakti. Va cia tai ir as toliau nebezinau, kaip baigsim naktinius valgymus sad.gif
Taigi mums kol kas neblogai sekesi. Kazkaip mano 2.gif diena pats niekad nereikalaudavo, tai ir sunku nebuvo thumbup.gif
Atsakyti
As irgi nezinau, kaip ja diena uzmigdyti be MP, jei esam ne lauke. Nakti irgi valgo kokius 3 kartus. Bet jei ji negertu mamos pieno, tai gal skysciu jai butu mazai, nes is buteliuko negeria, o is puoduko tiek neisgertu
Atsakyti
Va, pasigirsiu, nakti mes nebevalgom.
Tikrai, tie naktiniai valgymai tokio amziaus vaikui (10 men. mano) jau is iprocio.
Mano tik karta nakti valgydavo, tai as tiesiog nesikeldavau, leisdavau jam paverkti ir jis uzmigdavo. verkdavo max 10 min. poto nugriudavo ant sonelio ir uzmogdavo. Tiesa, laukdavau dar 10 min, kad imigtu ir galeciau uzkloti. Taip po truputi nuo 3-4 nakties pritempem laika iki 6-7 ryto. Sian is viso 7.30 pabudo:)

O deina dar pastebejau, kai labai isvarges, nuluzta ir be pieno, bet labai jau burzgia iki to...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2005 02 20, 07:21)
Va, pasigirsiu, nakti mes nebevalgom.
Tikrai, tie naktiniai valgymai tokio amziaus vaikui (10 men. mano) jau is iprocio.
Mano tik karta nakti valgydavo, tai as tiesiog nesikeldavau, leisdavau jam paverkti ir jis uzmigdavo. verkdavo max 10 min. poto nugriudavo ant sonelio ir uzmogdavo. Tiesa, laukdavau dar 10 min, kad imigtu ir galeciau uzkloti. Taip po truputi nuo 3-4 nakties pritempem laika iki 6-7 ryto. Sian is viso 7.30 pabudo:)

O deina dar pastebejau, kai labai isvarges, nuluzta ir be pieno, bet labai jau burzgia iki to...sad.gif


Aišku, iš įpročio. Ir dar nusiraminimas čiulpiant.
Aš tai vat pripratinau miegoti pas mus lovoj, tai matyt, jaučia pieno kvapą ir prasibudęs trinasi trinasi pašonėj, zirzia zirzia, galiausiai (jei neduočiau) dūdas paleidžia ir taip nugali mamą blush2.gif .
Atsakyti
4u.gif Na mes ir 10 men. ir neuzmiega be mamos MP thumbup.gif ramesnes migdymo apeigos negu kaipbuvo supirmu. Ir nakti N kartu ima MP na ir ka dabar, jam to reik ir manau kad pats zinos kada uzteks.
O papildomai jau daugeli dalyku valgom, o nieko negeriam sad.gif ir esu girdejus, kad kol kudykis nepradeda vartoti normaliai skysciu, jis yra nepasiruoses nujunkymui g.gif
Ir maniskis Mp visoki kitoki maista uzsigeria rolleyes.gif
Atsakyti
aš tai 3 ax.gif
Atsakyti
Visa nakti doh.gif
Atsakyti
nakti kas pusantros val, nzn kiek dar temsiu cry.gif cry.gif ,diena irgi pagal pareikalavima
Atsakyti
Turiu gimdyt spalio mėn. ir kaiptik prasideda mokslai, labai nenoriu imti akademiniu, nes visi metai veltui nuplauktu,kolegijoj galesiu pasimt laisva lankyma ir i paskaitas isbegt 4-6valandom.
O vaikiuka maitint nutrauktu pienuku. Tik va galvoju ar bus taip imanoma? Kas kiek laiko tie mazyliai valgo?
Atsakyti
jaučiu, kad kiekvienas vaikiukas skirtingai. iš mano patirties: pirmas 2 savaites visą dieną miegodavo, o visą naktį kas valandą valgydavo doh.gif po to pradėjo visą parą valgyt kas valandą, kas 2, o kažkur nuo mėnesio laiko iki dabar valgo maždaug kas 3 valandas
Atsakyti