Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

Kelis metus auginau anturi, kazkoks karaliskas, baltais ziedais. Taciau nuo pat nusipirkimo jo lapai vis mazejo, smulkejo, kol galu gale liko gyvas stiebas ir be lapu cry.gif Norejau ismesti, bet saknys pasirode dar gyvos. pasodinau i du vazonus, laukiu, kol kas islys... Ar sulauksiu? Ar imanoma kazka kito padaryti?

P.S. Prie kokius 5 metus man taip nunyko kitas anturis - smulkejo smulkejo, ir persodintas visai nunyko.

Aciu.
Atsakyti
O man anturis ir nyksta, maniskis raudonais ziedais buvo, bet lapai eme vyst, rudu demiu atsirado, is begales lapu liko gal kokie 3, ir tie patys turi kelias rudas demeles, ka daryt cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Turiu aš miniatiūrinį anturį. Žydi mažais žiedais, lapai irgi nedidukai. Nežinau, kaip su tais dideliais anturiais, bet maniškis jau kokie 6 metai pas mane vis toks pat. Nieko ypatingo nedarau, laistau, tręšiu, kaip ir kitas gėles. Žydi ir auga jis pas mane. Net nežinau, ką ir patarti... g.gif
Atsakyti
Sveikos, mano anthurio irgi ruduoja lapai, jis siaip nemazas, tai isvirto i visas puses, tai nezinau ka su juo daryti. Ir siap jau du metai nezydi. Labai problematiska gele. sad.gif
Atsakyti
Nusipirkau 'anturi'-labai jau jis grazus.Tik panasu,kad vazonas mazokas,taciau dabar persodinti negaliu, nes ji labai graziai zydi.O gal jai tinka mazi vazonai? g.gif
P.S. Patarkit kaip ja auginti?
Atsakyti
O pas mane anturiai auga gana gerai. thumbup.gif Jiems reikia šviesos, tik ne tiesioginių saulės spindulių.
Nusipirkau nupigintą iki 0.99. Jau maniau nebeišgyvens. Persodinant visas šaknis pamirkiau į švelnų kalio permanganato skystį (buvo likęs nuo dukrelės pirmųjų maudynių) biggrin.gif Tai dezinfeluoja ir užmuša visas bakterijas. O jų, patikėkit manim, pirktose gėlėse apstu.
Atsakyti
QUOTE(zuvilyte @ 2005 02 18, 19:57)
O man  anturis ir nyksta, maniskis raudonais ziedais buvo, bet lapai eme vyst, rudu demiu atsirado, is begales lapu liko gal kokie 3, ir tie patys turi kelias rudas demeles, ka daryt cry.gif  cry.gif  cry.gif


Nors jau metai praėjo,bėdos su antūriais nesibaigia. Pas mane tas pat. Iš didelio ir gražaus krūmo liko keli skurdūs lapeliai ir tie su dėmėm cray.gif . Gal galit patarti notworthy.gif kaip jį gelbėti, nes tuoj nieko iš jo neliks.
Atsakyti
Pasiskaitykite čia - gal padės , gal dar galima isgelbeti
Atsakyti
Ačiū, kad atsiliepėt į pagalbos šauksmą 4u.gif . Išsiaiškinau,kad mano yra A.ANDREANUM,sunkiai augantis kambaryje, jam reikia oranžerijos ar terariumo. O kambary geriau auga mažesnis A.SCHERZERIANUM. Jie tarpusavyje skiriasi didžiu ir lapų forma. Taigi,bandysiu dažniau purkšti, o jei nepavyks išgelbėti ieškosiu mažesniojo, nes šitos gėlytės atsisakyti nenoriu schmoll.gif .
Atsakyti
Man tai kurioziškai su anturiais gavosi, kol laikiau kaip pakliuvo, tai bujojo, kai pasiaiškinau laikymo sąlygas ir pradėjau prižiūrėti pagal taisykles- liko po du lapus kol visai nunyko. schmoll.gif
Atsakyti
Čia ne visai į temą, bet gal kas paskaitys ir patars bigsmile.gif Pas vieną moterytę mačiau toooooookį anturį(kad tik jam viskas gerai baigtųsi, taip aikčiojau ir stebėjausi lotuliukas.gif ), lapai sodrūs, ilgi, o žiedai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Tai va ko noriu paklausti - kaip jis dauginamas? Ar galima jo tiesiog atskelti? Ta moterytė nepuolė pjauti, bet ir labai neužprotestavo. Aš jau būčiau pjovusi, bet nutariau su Jumis pasitarti.
Nagi, mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau,kad gali atsiskelti.O gal tiesiog yra vaikas šalia,atsiskirtum su visom šaknim.Ir vilkas sotus,ir avis sveika. biggrin.gif Aš tai jau tokių lepių gyvenime nebeauginsiu,gaila laiko ir kantrybės.
Atsakyti