Įkraunama...
Įkraunama...

"Techniniai" receptų dalykai

QUOTE(Makarska @ 2012 09 21, 13:54)
Pagal receptą neaišku kiek tų miltų 2 stiklinės ir dar 3/4 ar 3/4+3/4 ? gal čia ir buvo tavo nesėkmės priežastis?


Pagal mane cia produktu eiliskumas pakiso koja,bent man taip yra aiskinusi patirti turinti k ulinare.

pirmuciausia reikia isplakti kiausinius su cukrumi,veliau deti kitus ingridientus.

Antra ,iskilo klausimas?Ar cukraus nebuvo pernelyg daug,nes ir ten ,ir apvoliojime figuruoja cukrus.

Cia mano nuomone.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif norėjau pasidomėti dėl silikoninės formos. Ieškojau atsakymo, tikiu, kad turėtų būt kažkur, bet nelabai randu g.gif Norėjau pasiklaust, ar "draugauja" silikoninė forma ir tokia sena dujinė orkaitė? Ne elektrinė, o dujinė? Noriu padovanot dovanų, bet bijau, kad netiks tokiai orkaitei..
Atsakyti
Pasiskaitykit šią temą: Silikoninės kepimo formos. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galit patarti kur Vilniuje butu galima nusipirkti 16 arba 18 cm apvalia torto kepimo formas? Nors uzsimusk niekur nerandu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(indre07 @ 2012 11 30, 16:32)
Gal kas galit patarti kur Vilniuje butu galima nusipirkti 16 arba 18 cm apvalia torto kepimo formas? Nors uzsimusk niekur nerandu sad.gif

Vakar mačiau Ermitaže Dr. Oetker atsegamą 18 cm formą. Ne pigiausia, bet šiuo metu kaip tik kepimo formoms 30% nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Ms. Justina @ 2012 10 29, 15:06)
Sveikutės smile.gif norėjau pasidomėti dėl silikoninės formos. Ieškojau atsakymo, tikiu, kad turėtų būt kažkur, bet nelabai randu  g.gif Norėjau pasiklaust, ar "draugauja" silikoninė forma ir tokia sena dujinė orkaitė? Ne elektrinė, o dujinė? Noriu padovanot dovanų, bet bijau, kad netiks tokiai orkaitei..


Labai gerai draugauja 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

noriu viename recepte pakeisti vietoj sviesto naudoti aliejų, nes šiandien sviesto niekaip negausiu. Gal kas žino, vietoj 150g sviesto, kiek aliejaus reikėtų? o galbūt atitinka gramais? blush2.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauluciux: 14 gruodžio 2012 - 14:03
QUOTE(Sauluciux @ 2012 12 14, 15:59)
Sveikos,

noriu viename recepte pakeisti vietoj sviesto naudoti aliejų, nes šiandien sviesto niekaip negausiu. Gal kas žino, vietoj 150g sviesto, kiek aliejaus reikėtų? o galbūt atitinka gramais? blush2.gif

Ačiū 4u.gif  4u.gif

Laba. Aliejuje 95-99% riebalų, svieste 68-82%riebalų( pasižiurėkite), galima persiskaičiuoti riebalų kiekį, bet sviestą sudaro ne tik riebalai..
Žiurint ką gaminate, juk ne visur sviestą galime laisvai pakeisti aliejumi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AKOS: 14 gruodžio 2012 - 21:21
gal kas zinot kaip atmatuoti 100 gr medaus? matuojant stiklinemis,( 250 ml ) g.gif buciau dekinga uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 12 23, 12:14)
gal kas zinot kaip atmatuoti 100 gr medaus? matuojant stiklinemis,( 250 ml ) g.gif buciau dekinga uz atsakyma

Čia jau greičiau šaukštais matuoti reikia, nes pusė litro medaus sveria apie 0,7kg.
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės 4u.gif
noriu kepti rtupininį pyragą su uogiene, bet uogienė mano labai skysta (ir slyvų, ir braškių) gal yra koks būdas uogienę sutirštinti kad iš pyrago neišbėgtų?
Atsakyti
QUOTE(Retisa @ 2013 03 23, 19:57)
Sveikos kepėjėlės 4u.gif
noriu kepti rtupininį pyragą su uogiene, bet uogienė mano labai skysta (ir slyvų, ir braškių) gal yra koks būdas uogienę sutirštinti kad iš pyrago neišbėgtų?


braškių uogienę sumaišyčiau su trintais bananais 4u.gif
Atsakyti