Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Gal galite rekomenduoti kokia nors juvelyrine kurioje rasciau - nieko neipatinga, bet grazu - Baltojo Aukso Ziedeli?
Pvz Akropolyje buvau uzsukes i Aukso Centra - jei kalbet apie Baltaji auksa, paprastas (bet negrazus) ziedukas - prasideda nuo 400 lt...
Jei su briliantu, kaip ir pridera - kainos - nuo 1000 lt..

O gal be reikalo svajoju rasti kazka pigiau??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 05 lapkričio 2011 - 15:50
Į jūsų klausimą galiu atsakyti taip - lombarde pardavinėja pigesnius papuošalus nei parduotuvėse 4u.gif
Atsakyti
nuvaryk i Rotundo g-ve - ten yra "rotundo gatves juvelyrai" - labai fainiai viska padaro thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Gal turite kokių savo pamėgtų vietelių. Išduokite paslaptį, nuo ko priklauso kaina, kaip atpažinti ar daiktas bus kokybiškas?
Asmeniškai man aktuali šiuo metu yra apyrankė. Buvau pas du juvelyrus. Vienas primygtinai siūlė daryt tuščiavidurę, nes atseit nuo svorio pilnavidurė greit susidevės. Kitas priešingai - rekomendavo tik pilnavidurę, nes tuščiavidurių gaminių negalima bus sutaisyti, jei kažkas atsitiks.
Tai va ir likau pasimetus nuo tokių kardinaliai skirtingų patarimų blush2.gif
beje visai ir kainose nesigaudau. Už apyrankės padarymą paprašė apie 650 litų. Čia daug, mažai ar normaliai ?
Ačiū visoms atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
as tusciavidures nedaryciau, viskas priklauso nuo gramu, pvz gintaro gramas apdirbimo pas meistrus 15 lt bet jau galerijose ir kitur gali buti dvigubai, siuo metu sidabras ir gintaras brangsta kai norisi didelio gaminio, todel manau kad apyranke 650 normalu. Kaip as sakau galima ijungti durniu ir nueiti i koki pvz prie stikliu gatves Zalimo salona ir paklausti..., as visai neseniai ten buvau uzejusi tai jie manes visiskai nesuprato, sako mes uzsakymu nedarome, mes darome savo mena.... nors savo ideja atradau ir galima sakyti puikiai nukopijuota.
Atsakyti
QUOTE(Dvynukai @ 2007 01 06, 23:31)
as tusciavidures nedaryciau, viskas priklauso nuo gramu, pvz gintaro gramas apdirbimo pas meistrus 15 lt bet jau galerijose ir kitur gali buti dvigubai, siuo metu sidabras ir gintaras brangsta kai norisi didelio gaminio, todel manau kad apyranke 650 normalu. Kaip as sakau galima ijungti durniu ir nueiti i koki pvz prie stikliu gatves Zalimo salona ir paklausti..., as visai neseniai ten buvau uzejusi tai jie manes visiskai nesuprato, sako mes uzsakymu nedarome, mes darome savo mena.... nors savo ideja atradau ir galima sakyti puikiai nukopijuota.



Nu va mane tai labiausiai užknisa tokie, kur primygtinai savo meną siūlo. Niekad nesutikčiau, kad menininkas man savo nuožiūrą ką padarytų, nes vienam žmogui gražu viena, kitam visai kita, todėl tikėti laimingu atistiktinumu, kad galbūt man patiks, nenorėčiau.
Šiaip tai aš norėčiau auksinės didelės apyrankės, tai čia tik už padarymą 650 paprašė.
Atsakyti
4u.gif na is patirties galiu pasakyti kad tusciaviduriais dirbiniais, o ypac apyrankemis tikrai ilgai nepasidziaugsite. Taip jos atrodo graziai, ispustai, sunkiai. O kadangi jos tusciavidures tai ir sveria maziau, o cia jau kaina atitinkamai mazesne. Atrodo pusti gaminiai graziai, bet nesiojasi prastai, subliuksta, susilanksto sulusta. Ir ne visi juvelyrai po to imasi taisyti, o tie kurie imasi tai tikrai nepadaro taip kaip buvo.
Nepirksiu daugiau ir labai isplokstintu dirbiniu, suplotu grandineliu apyrankiu.jos irgi siaubingai lusta.
Visgi rekomenduociau pirkt gamini parduotuveje, o jei jau uzsisakinesite pas juvelyra, tai kreipkites tik i rekomenduota, i ta kurio darbus matete.

Del kainos tai nelebai supratau: cia tik uz apyranges pagaminima ar ir kartu su medziagomis (auksas, sidbras?)? Ir kokiame mieste ieskote juvelyro? gal ir galesiu ka rekomenduot tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(belinda @ 2007 01 26, 01:14)
4u.gif  na is patirties galiu pasakyti kad tusciaviduriais dirbiniais, o ypac apyrankemis tikrai ilgai nepasidziaugsite. Taip jos atrodo graziai, ispustai, sunkiai. O kadangi jos tusciavidures tai ir sveria maziau, o cia jau  kaina atitinkamai mazesne. Atrodo pusti gaminiai graziai, bet nesiojasi prastai, subliuksta, susilanksto sulusta. Ir ne visi juvelyrai po to imasi taisyti, o tie kurie imasi tai tikrai nepadaro taip kaip buvo. 
Nepirksiu daugiau ir labai isplokstintu dirbiniu, suplotu grandineliu apyrankiu.jos irgi siaubingai lusta.
Visgi rekomenduociau pirkt gamini parduotuveje, o jei jau uzsisakinesite pas juvelyra, tai kreipkites tik i rekomenduota, i ta kurio darbus matete.

Del kainos tai nelebai supratau: cia tik uz apyranges pagaminima ar ir kartu su medziagomis (auksas, sidbras?)? Ir kokiame mieste ieskote juvelyro? gal ir galesiu ka rekomenduot  tongue.gif



650 litų čia tik už darbą. Auksas būtų mano. Miestas - Vilnius.
būčiau dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti
taip noreciau suzinoti kazka apie sia sriti. kad ir elementariausiu dalyku - kaip slifuoti, lituoti, kaldinti sidabra rolleyes.gif .

pabandziau pakalti ir suplokstinti sidabrine viela, tai iseina kazkiek, bet dar ja reiktu slifuoti, o kaip nezinau. maciau juvelyrikos parduotuvej slifavimo medziagos, bet nedristu nusipirkti - paskui nepavyks g.gif
Atsakyti
Na slifavimui reikalinga tokia slifavimo pasta, tada imi jos siek tiek ir slifuoji su specialia slifavimo masina, kuriai dar reikia begales ivairiu antgaliu. Po slifavimo dar reikia poliruoti irgi su masina, ir irgi reikia naudoti poliravimo pastas. pas mano vyra ju gal 20 ivairiu rusiu, kiekviena skirtingam lygiui ir skirtingam slifvimui ir poliravimui.
zodziu tai gana sudetinga, nekalbu jau apie nuslifuotus ir nupoliruotus pirstus ir nagus.
tada dar reikia tureti spec. chemikalus -rugstis- jos irgi ten daug ka reiskia. Taip pat ir masinos yra tikrai labai brangios, o be jos nelabai isivaizduoju kaip jus tai darysit, net ne visos taisylos jas turi, ir tikrai ne kiekvienas juvelyras.
O ir siaip juvelyrai nelabai dalinasi asmenine patirtim. Maniskis irgi kai pradejo, tai teoriskai zinojo daug ir visi papasakodavo esme, kaip daryti, tik smulkmenu, kiek pastos imti,kaip padengti ant slifuojamo ar poliruojamo dirbinio, kiek laiko slifuoti, spausti ar lengvai laikyti, su kokio storumo ar stambumo antgaliu, nieks nesakydavo. atrodo padarydavai viska gerai, o sidabras imdavo ir pradedavo gelsti po poros dienu.
daug visokiu niuansu yra, ir manyciau kad juvelyriniu dirbiniu slifavimas ir poliraviams namie, buitinem salygom, tikrai yra sudetingas dalykas.

atsiprasau,kad ne lietuiskas sriftas, rasau atostogaudama, o cia kompe jo nera.
Jei dar kas domins klauskit, ka galesiu pasakysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mambera: 10 rugsėjo 2007 - 18:23
gaila, kad taip sudetinga. o taip noreciau pramokti, bet net neisivaizduoju kur g.gif

Mambera, o ar lituoti labai sunku? zinau kad yra specialus lituokliai ar jie labai brangus?

o tu apyrankiu temoj rasei stai ka

QUOTE(Mambera @ 2007 06 13, 00:35)
"čia nauja mano daryta apyrankė. labai privargau su ja, nes iš sidabro, o jį labai sunku lankstyti"

Nesamonė. Tikro 925 prabos sidabras yra gana minkštas, todėl sidabrinė vielutė labai lengvai lankstosi.



bet as pasigincysiu. as irgi naudoju tos prabos sidabrine viela. taip, bandant ja taip sau sulenkti, tai tikrai lengva, bet darant ranka smulkias detales, tai ji tikrai kieta ir sunku su ja dirbti - ji linkusi spyruokliuoti. nepalyginsi, kaip zymiai lengviau su pasidabruota schmoll.gif

dar kyla toks klausimas - kodel kai pirkau tos pacios prabos sidabra is skirtingu vietu, skiriasi ju spalva?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 09 11, 11:49)

dar kyla toks klausimas - kodel kai pirkau tos pacios prabos sidabra is skirtingu vietu, skiriasi ju spalva?

Na dėl spalvos, tai gali tos pačios prabos sidabras būti pajuodintas arba ne. Tai gal dėl to ir skiriasi?
O juvelyrikos artimiausiam krašte moko Taline verysad.gif
Atsakyti