Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(myma @ 2006 10 24, 12:49)
Man net būtų gaila tokį gražuolį valgyti tongue.gif

Aha, tikrai gaila butent del to nusprendziau sio grazuoliuko daryma atideti kokiai ypatingai progai, nors reiktu parepetuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2006 06 02, 20:59)
Obuolių pyragas
Reikės: 700 g obuolių, 3 valg.š. cukraus, 150 g miltų, 3 kiaušinių, 1 arb.š. kepimo miltelių, žiubsnelio vanilinio cukraus

Nulupti ir gan dideliais kubeliais supjaustyti obuoliukus. Inde sumaišyti tešlą iš miltų, kiaušinių, cukraus, vanilinio cukraus ir kepimo miltelių. Į masę supilti obuolius ir išmaišyti. Viską sukrėsti į kepimo indą ir kepti orkaitėje, kol gražiai pageltonuos. Aš kepu apie 40min. smile.gif 



Labas. Kepiau ir aš šį pyragą, bet man neiškilo. Gavosi keitas gabalas ir daug obuolių. Tešlą dariau dvigubą, obuolių dėjau apie 900gr. Maišant tešlą ji buvo kieta, tokia kaip guminė. Ar kiaušinių baltymų nereikėjo išplakti iki standžių putų, ar tik įmaišyti į miltus.
Atsakyti
darzelis
dėja, viską kartu sumaišius ir turėtų gautis toks rezultatas. Pagal ingredientus - tai biskvitinė tešla, o jai paruošti reikia baltymus išplakti su cukrumi iki standžių putų (ne šiaip paputojo, o tokių, kad šaukštas jose stovėtų) po to supilti trynius, o po to - persijotus miltus su kepimo milteliais. Ir tada sumaišyti labai-labai atsargiai, stengiantis nesutrinti oro burbuliukų, kurie gaunasi išplakus baltymus. Ir tada kepti ir t.t Dar negalima, kad biskvitinė tešla stovėtų ir lauktų nekepta. Ją reikia kuo greičiau kepti.

Na štai, vakar kepiau tokį obuolinį smile.gif
Paprastas obuolių pyragas
Svarbu - beveik nereikia plauti indų, du puodai ir viskas smile.gif thumbup.gif

3 kiausiniai
150 gr cukraus
100 ml aliejaus
160 g miltu
šaukštelis kepimo miltelių
1 sutarkuota citrina
6 - 7 nulupti ir supjaustyti plokštelėmis vidutiniai obuoliai

Orkaitę ikaitinti iki 180 C. Aš kepu PYREX ovalioje formoje, tešlos išeina maždaug du litrai, tad ir formos tokios reikėtų.
Obuolius sumaišyti su citrina. Kiaušinius išplakti su cukrumi iki vienalytės šviesiai gelsvos masės, plakant įpilti aliejų, dar paplakti, įberti persijotus miltus su kepimo milteliais, gerai išmaišyti. Tešlą išmaišyti su obuoliais, sukrėsti į formą, kepti apie 40 minučių. Patikrinti mediniu pagaliuku.
Iškepusį pyragą penkias minutes praaušinti formoje, baigti aušinti ant grotelių.
Skanaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 29 spalio 2006 - 09:11
QUOTE(darzelis @ 2006 10 28, 22:09)
Labas. Kepiau ir aš šį pyragą, bet man neiškilo. Gavosi keitas gabalas ir daug obuolių. Tešlą dariau dvigubą, obuolių dėjau apie 900gr. Maišant tešlą ji buvo kieta, tokia kaip guminė. Ar kiaušinių baltymų nereikėjo išplakti iki standžių putų, ar tik įmaišyti į miltus.


darzelis, tikrai darau taip paprasčiausiai kaip ir parašiau recepte ir tikrai man kuo puikiausiai pyragas iškyla, todėl nežinau, kodėl tau nepavyko unsure.gif Šiaip, jei aš dvigubinu tešlos kiekį, tai dedu dvigubai daugiau ir obuolių. Labai svarbu, kad jie būtų sultingi, jie kepdami išskiria sultis ir pyragas jokiu būdu būna ne kietas schmoll.gif Tešla man taip pat nesigauna skysta, tokia vidutinio tirštumo, tąsi. Ją užpylus ant obuolių ir sumaišius, obuoliai tik vos vos apsivilgo tešloje. O rezultate gaunasi purus, minkštas ir gaivus pyragas (manau, ir nuotrauka daug ką turėtų pasakyt tongue.gif), priešingai, nei tvirtina Glacee..
Na, nežinau, kodėl tau nepavyko, tikrai gaila verysad.gif
Atsakyti
O sakykit mielinę tešlą tam krokodilui ar įmanoma pagamint be tų visokių greitkračių ir panašiai?Nes tokio daikto neturiu ax.gif Ir kaip tai padaryt?Ypač domintų,kaip mieles įdėti?Ar jas ištirpinti ar tiesiog dėti į tešlą ir viskas? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliu``tave: 31 spalio 2006 - 23:34
QUOTE(myliu``tave @ 2006 10 31, 21:36)
O sakykit mielinę tešlą tam krokodilui ar įmanoma pagamint be tų visokių greitkračių ir panašiai?Nes tokio daikto neturiu ax.gif Ir kaip tai padaryt?Ypač domintų,kaip mieles įdėti?Ar jas ištirpinti ar tiesiog dėti į tešlą ir viskas? blush2.gif


Galima, kazkada seniai darydavau ir be greitkracio, tik kad ilgokai uztrunka. Jei gerai pamenu, tai mieles dedavau i puodeli, sutrupindavau, apiberdavau cukrumi, padedavau ant radiatoriaus ir laukdavau, kol iskils - pasidarys pilnas puodelis mieliu, tada jau jas dedavau i tesla. Na, o greitkrati galiu pasiulyti, jeigu ka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Linda @ 2006 11 01, 00:01)
Galima, kazkada seniai darydavau ir be greitkracio, tik kad ilgokai uztrunka. Jei gerai pamenu, tai  mieles dedavau i puodeli, sutrupindavau, apiberdavau cukrumi, padedavau ant radiatoriaus ir laukdavau, kol iskils - pasidarys pilnas puodelis mieliu, tada jau jas dedavau i tesla. Na, o greitkrati galiu pasiulyti, jeigu ka wink.gif

Ačiū už pagalbą,bandysiu daryt be to greitkračio ax.gif O tas greitkratis ar tas pats kas greitpuodis? Jei ne,tai tada paaiškinkit kas jis per daiktas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2006 11 01, 16:56)
Ačiū už pagalbą,bandysiu daryt be to greitkračio  ax.gif O tas greitkratis ar tas pats kas greitpuodis? Jei ne,tai tada paaiškinkit kas jis per daiktas?  doh.gif


Oi neee, tai visai kitas daikciukas - toks plastmasinis indelis, kuri keleta karteliu papurcius suplaka viska be gumuliuku - ar misinuka, kosele kudikiui, ar blynu tesla, ar kokteili, visokius greitus desertukus su juo darausi, na, ir mieline tesla labai padeda greitai pagaminti.
Atsakyti
QUOTE(Linda @ 2006 11 01, 19:16)
Oi neee, tai visai kitas daikciukas - toks plastmasinis indelis, kuri keleta karteliu papurcius suplaka viska be gumuliuku - ar misinuka, kosele kudikiui, ar blynu tesla, ar kokteili, visokius greitus desertukus su juo darausi, na, ir mieline tesla labai padeda greitai pagaminti.

O ta prasme koks jo veikimo principas?Kaip jis ten sugeba viską suplakti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2006 11 01, 20:42)
O ta prasme koks jo veikimo principas?Kaip jis ten sugeba viską suplakti?  blush2.gif


viduje yra toks plastmasiukas "malunelis" - jis viska ir suplaka. Na, dar svarbu, kad uzsidaro visiskai sandariai - kitaip lasetu per sonus, kaip pasitaiko su pigiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linda @ 2006 11 01, 01:01)
Galima, kazkada seniai darydavau ir be greitkracio, tik kad ilgokai uztrunka. Jei gerai pamenu, tai  mieles dedavau i puodeli, sutrupindavau, apiberdavau cukrumi, padedavau ant radiatoriaus ir laukdavau, kol iskils - pasidarys pilnas puodelis mieliu, tada jau jas dedavau i tesla. Na, o greitkrati galiu pasiulyti, jeigu ka wink.gif

Be greitkarcio uztrunka ilgiau,na jau,na jau lotuliukas.gif
As tai visa gyvenima viska su mikseriu plaku, su spec. antgaliais tesla minkau,su greitkraciu tiek pakracius,tai sekancia diena ranku nepakeltum lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 03 lapkričio 2006 - 15:08
QUOTE(remka @ 2006 11 03, 13:06)
Be greitkarcio uztrunka ilgiau,na jau,na jau  lotuliukas.gif
As tai visa gyvenima viska su mikseriu plaku, su spec. antgaliais tesla minkau,su greitkraciu tiek pakracius,tai sekancia diena ranku nepakeltum lotuliukas.gif


Na, mieliniam pyragui teslos visos su greitkraciu neiskratysi, tik skyscius.
As irgi daug ka su mikseriu plaku, bet greitkrati labai ivertinau, kai mazas lelius atsirado - maniske labai jautriai miegodavo, tai net nesvajodavau mikserio ijungt.
Atsakyti