Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

prasau paaiskinimo,tik nesupykit,bet as tik pradedanti ir nelabai suprantu,kas tai per tupperware indai???prasau atsakykit... blush2.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
o kaip tas krokodilas darosi, tas psl neatsidaro:) kazkada perprezentacija rode kad su zirklem kazkaip, bet nebeatsimenu sad.gif
Atsakyti
Krokodilui padaryti visai nebūtini Tupperware indai smile.gif Užteks paprasto kočėlo ir žirklių smile.gif O pažiūrėti, kaip jis daromas gali čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 05 07, 11:41)
Krokodilui padaryti visai nebūtini Tupperware indai smile.gif Užteks paprasto kočėlo ir žirklių smile.gif  O pažiūrėti, kaip jis daromas gali čia 4u.gif

Be galo kruopščiai viskas parodyta drinks_cheers.gif Atrodo,kad ir aš iškepčiau tą krokodilą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 09 16, 20:59)
abejoju ar kas nors bande biggrin.gif


Mano mama tokius arba bent panasius daro is cukinijos... Tikrai skanu wub.gif Nors arbuziniu ragauti neteko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 05 07, 10:41)
Krokodilui padaryti visai nebūtini Tupperware indai smile.gif Užteks paprasto kočėlo ir žirklių smile.gif  O pažiūrėti, kaip jis daromas gali čia 4u.gif

as taip pat manau,kad galima visa tai padaryti ir be siu indu.Labai jau mane suintrigavo tas krokodiliukas-reiks ji pabandyti pasigamnit. thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien dukros gimtadienio šventei darželyje pagaminau vištelę, citrininius keksiukus ir rutuliukus smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sonatina, as apsalus blink.gif , tiek grozybiu pridarius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , nu skaniai atrodo labai viskas thumbup.gif
Atsakyti
Sonatina thumbup.gif ,neturiu net zodziu....koks grozis,itariu ir skonis thumbup.gif .Saunuole ,malonu ziureti kokia tu thumbup.gif seimininke ....
Atsakyti
Sonatina, gal gali isduoti tu rutuliuku recepta, labai skaniai atrodo bigsmile.gif

Beje, viskas atrodo taip skanu... rolleyes.gif
Atsakyti
Rutuliukus dariau pagal šį receptą, tik be kremo 4u.gif Suformavau delnais rutuliukus ir apvoliojau smulkintuose anakardžių riešutuose smile.gif

mindira, SANTA, Neryte, ačiū ax.gif
Atsakyti
Sonatina kiek grozybiu ir skanybiu pridarius user posted image thumbup.gif
labai idomu is ko ta vistyte nulipdei g.gif
Atsakyti